Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Golinoga, to określenie na zatwardziałego szosowca, który nic poza szosą nie widzi.

 

Typowy zawodnik mtb? Jak już, to tylko mtb xc :)

A co ja będę z Tobą dyskutował jak ty z żadnymi szosowcami nie jeździsz, a ja tak :P

 

Nie wiem jaka jest różnica między MTB, XC i co tam jeszcze jest, bo mnie to w ogóle nie interesuje, ponieważ jestem zatwardziałym szosowcem (który nie goli nóg), ale chyba każdy topowy zawodnik jeżdżący na rowerze z amortyzatorem goli nogi. Teraz może być? :P

Edytowane przez tessio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O golenie wlosow na nogach zapytalem kiedys mojego proszwagra. Odpowiedz byla krotka „podobno rany szybciej sie goja“ . On nie golil nog, a ma na koncie kilka tytulow mistrza Polski, takze ten zabieg chyba nie jest decydujacy :)

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co by sie stalo, jakbyscie zostali w domu I nie poszli na rower?

 

Widzę że koledzy nie mają z tym problemu, ale ja nie mogę się przełamać po prostu sobie wyjść pokręcić - zostaję w domu i kręcę na trenażerze.

Nie chodzi o to, że obawiam się zarażenia, tylko o to, że jak ja i mi podobni np biegacze, kijkarze itp nie będą siedzieć w domu, to za chwilę pozostali, obserwując nas  też dojdą do wniosku, że nie trzeba siedzieć w domu i zaczną się szwendać pod byle pretekstem. Biorąc pod uwagę, że ograniczono tereny gdzie można w samotności spacerować, to będą natykać się jedni na drugich i jak wtedy nie pogadać chwilę z kumplem z wojska i niewinnie wypić piwko z puszki z tyłu sklepu.   

Tym sposobem to g..no zamiast wygasnąć jak najszybciej będzie tak krążyć przez następne miesiące - do jesień :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Kamel prawisz. Jeszcze dwa tygodnie temu co tydzień wybierałem się do Puszczy Kampinoskiej na dłuższy spacer. Jak parkowałem ok. 9,00 w Truskawiu trochę samochodów już było na parkingu i ludzi na szlaku też. Jak wracałem ok. 12.00 to był już horror. Tabuny ludzi i korki na drodze dojazdowej. ;)

Słabo to wyglądało i widać leśniczy też się przejął, bo wywalił z lasu „i Niemców i partyzantów” :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o golenie nóg to głównym powodem dzisiaj golenia przez zawodowców są masaże jakim poddają się zawodnicy przed, a szczególnie, po wyścigach. Kwestia gojenia ran jest również ważna, acz przy okazji. Inne kwestie, jak estetyka, to kwestia tradycji z którą np. P. Sagan zerwał na jednym wyścigu, ale już dnia następnego na kolejnym etapie miał nogi ogolone. Co ciekawe wszyscy zauważyli że ma nogi nie ogolone, ale już następnego dnia nie było uwag że w ciągu nocy ogolił. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne kwestie, jak estetyka, to kwestia tradycji :D

Trudno się nie zgodzić, mając przed oczyma niektórych P.T. kolegów kończyny górne prezentowane wespół z zegarkami :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jedną kwestię mamy ponownie rozstrzygniętą czas przejść do kolejnej: siodełko z dziurą czy bez ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jedną kwestię mamy ponownie rozstrzygniętą czas przejść do kolejnej: siodełko z dziurą czy bez ;)

Lub, czerwony kolor i dlaczego :D


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jedną kwestię mamy ponownie rozstrzygniętą czas przejść do kolejnej: siodełko z dziurą czy bez ;)

Nie wiem czy to się liczy ale widziałem damskie siodełko z dziurą i dildo przez tę dziurę poruszające się w kierunku góra dół. Autentyk z internetów.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli było napędzane siłą mięśni nóg to jak najbardziej powinno się liczyć :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli było napędzane siłą mięśni nóg to jak najbardziej powinno się liczyć smile.png

Tak właśnie było.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i właścicielka tego roweru mogła powiedzieć, że jazda dla niej to czysta przyjemność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja będę z Tobą dyskutował jak ty z żadnymi szosowcami nie jeździsz, a ja tak :P

 

Nie wiem jaka jest różnica między MTB, XC i co tam jeszcze jest, bo mnie to w ogóle nie interesuje, ponieważ jestem zatwardziałym szosowcem (który nie goli nóg), ale chyba każdy topowy zawodnik jeżdżący na rowerze z amortyzatorem goli nogi. Teraz może być? :P

No nie..

Sam mam też szose.

Zjawisko golenia nóg na rowerze z amortyzatorem występuje w xc. A mamy jeszcze parę rodzajów rowerów z amortyzatorem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym się nie bał, przy takich wymaganiach jak Twoje pasek powinien być milszy czyt. nic nie będziesz robić. Konserwować - jeśli są jakieś środki to czemu nie, kupić, raz na jakiś czas prysnąć i tyle ale czy to potrzebne? W przypadku łańcuchów jedni co jazdę czyszczą, smarują, suszą, pucują - inni po prostu jeżdżą i tyle. A w przypadku rowerów miejskich - te rowery mają jeździć bez szaleństw ale długo - jak stare diesle  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja.

Na rolkach na podwórku.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj były 22 stopnie, kto jeszcze jeździł ?

Wczoraj, dzisiaj, jutro ;)

 

rubujxaimzwz.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ignorujecie zakazy ? To mogą być kosztowne przejażdżki :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu macie jeszcze dzielnych policjantów w starciu z rowerzystą - https://www.facebook.com/100028756123576/videos/345960059705862/


Ignorujecie zakazy ? To mogą być kosztowne przejażdżki :)

Jechałem dzisiaj taką swoją pętelkę, chyba nigdy nie spotkałem na niej tylu rowerzystów. Ci na szosach jechali przynajmniej solo, na innych rowerach były wycieczki 2/3 osobowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Potrzebuję porady co do zakupu hamulców. Nie mam już nerwów do Julie Magury. Strasznie piszczą i marnie hamują. Po raz kolejny zmieniłem klocki i było dobrze przez kilka km. Więcej klocków nie kupię. Potrzebuję kupić nowy zestaw, koniecznie hydraulika. Rower to Ktm ultra fire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.