Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dla kuzynki zawartość pudła ????

pudło dla mojego kota.

 

 

foxy dziś poszły do spidera na zerówke.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, trollu napisał:

będzie ok, rower będzie bardziej "poręczny" i zwrotny na singalch

 

A jak nie to dzięki takim poradom będziesz tarł czubkiem buta o przednią oponę, albo robił rozkrok jak... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zerowy nie ma wymogów.

To spokój użytkownika. A foxa trzeba bo to notorycznie z fabryki wychodzi suche.

Do roku ma być zrobiony pełni serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
17 minut temu, Burns napisał:

będzie ok, rower będzie bardziej "poręczny" i zwrotny na singalch

 

17 minut temu, Burns napisał:

 

A jak nie to dzięki takim poradom będziesz tarł czubkiem buta o przednią oponę, albo robił rozkrok jak... ;)

To w końcu jak bo już nie wiem chłopaki :D

 

Kur... kupić teraz dobry rower w moim budżecie graniczy z cudem! Odświeżyłem najstarsze znajomości jakie miałem wśród sprzedawców i naprawdę jest cholemie słabo z dostępnością!

 

Jeszcze jest ten Kross Dust 2.0 ale nawet w fabryce nie są w stanie powiedzieć kiedy wznowią produkcję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównaj sobie geometrię ramy z rowerem, który posiadasz lub na którym jeździłeś. Istotny czynnik ma długość nogi. Ogólnie kupowanie przez internet, bez wcześniejszej przymiarki może się różnie skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek - ja mam 182 cm i bralbym L, M moze sie okazac ciut za krotki ale to moje zdanie, a co do dostepnosci to wszyscy czekaja na rocznik 2021 bo magazyny puste

 

egzo18 - dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ciężko przymierzyć cokolwiek, bo jak już wspomniałem nie ma rowerów. Najbliższy mnie jest 400 km. 

Zamówić i złożyć do przymiarki i później odsyłać to chyba mnie ch... strzeli :)

 

Rama starego roweru to zupełnie coś innego i zupełnie inna geometria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przyrównałem tego darta to treka Roscoe bo mam porównanie do trekowych ram - jednak trzeba brać pod uwagę, że roscoe to trochę wersja "lajt" w porównaniu do primala. Tyrpać przedniego koła butem nie będzie bo primal ma jednak nieco bardziej położony przód;) 

ja przy wzroście 182 mam ramę 19.5 w treku, 18.5 też by pasowała (kwestia ustawienia siodełka ale to nawet w rowerach z ramą pod nasz wzrost trzeba dopasować pod siebie) ale już na 21 jest spory skok a kupiłem na samym początku krossa na ramie 21 i obudziłem się z ręka w nocniku po tyg jazdy. Primal to ścieżkowiec, jesteś na granicy wiec raczej nie ma się co obawiać, że będziesz się czuł na nim jak na wigry3 a za duża rama będzie oznaczać autobus przegubowy i będziesz jechać tam gdzie rower chce a nie Ty  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawartość pudełka

Rozmiar S na kole 27.56d7f95a935d5a2b795115cab157ab843.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś był flaczek IMG-20200528-WA0012.thumb.jpg.79a4e9f80d1c074d48edd152ea6129f5.jpg

 

 

 

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

IMG-20200528-WA0011.jpgIMG-20200528-WA0009.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wiało że hej, w planach była setka na szosie ale skończyło się na 70 km i 29 avg. W weekend kolejna próba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, trollu napisał:

ja przyrównałem tego darta to treka Roscoe bo mam porównanie do trekowych ram - jednak trzeba brać pod uwagę, że roscoe to trochę wersja "lajt" w porównaniu do primala. Tyrpać przedniego koła butem nie będzie bo primal ma jednak nieco bardziej położony przód;) 

ja przy wzroście 182 mam ramę 19.5 w treku, 18.5 też by pasowała (kwestia ustawienia siodełka ale to nawet w rowerach z ramą pod nasz wzrost trzeba dopasować pod siebie) ale już na 21 jest spory skok a kupiłem na samym początku krossa na ramie 21 i obudziłem się z ręka w nocniku po tyg jazdy. Primal to ścieżkowiec, jesteś na granicy wiec raczej nie ma się co obawiać, że będziesz się czuł na nim jak na wigry3 a za duża rama będzie oznaczać autobus przegubowy i będziesz jechać tam gdzie rower chce a nie Ty  

 

Jak wiesz ja twojego Treka i inne z tej stajni musiałbym mieć 21,5 przy wzroście 187 i na 19,5 już się męczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam x Calibra mam 188cm i ramę 21.5 jest idealnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym jeździ klubowicz... po pierwsze - nie dla mnie lasy, przełaje, piach i pola. A  z tego zostało tylko latanie po szosie. A jak szosa, to coś z szosowych. Scott Addict full carbon, 7.8 kg wagi całkowitej... 58 km/h max ale działam żeby wyjść powyżej 60km/h 

70D15C18-BCB5-4737-A578-6D38FE0DA963.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na karbon to nie jesteś bardzo lekkie. Moja alu ma 8.5kg. Dół widelca karbon.

 

Podoba mi się kolorystyka.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość takich podstawowych karbonów oscyluje w tych okolicach. A niżej to już zabawa w odchudzanie i wymiana innych części.

Te 58 kmh to na prostej rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Więc niech będzie, tym razem bez zdjęć roweru. Poranna sesja, zaraz po przebudzeniu, a jeszcze przed pracą ????

Screenshot_20200529_074400_com.endomondo.android.jpg

Screenshot_20200529_072359_com.endomondo.android.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc niech, będzie, tym razem bez roweru. Poranna sesja, zaraz po przebudzeniu, a przed pracą
Screenshot_20200529_074400_com.endomondo.android.thumb.jpg.04c4e0c1fade3831657330592d230418.jpg
Screenshot_20200529_072359_com.endomondo.android.thumb.jpg.83c68a56a7d3ef973c690314333cf8a8.jpg

Jakoś tak dziwnie bez zdjęć z przejażdżki mi akurat się podobają bo to fajny rower jest

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzięki, ja też uważam, że to spoko rower. No ale, jak ktoś ma z powodu wstawiania (częstego, nie zaprzeczam nawet) jego zdjęć odczuwać jakiś dyskomfort, to ja się nie upieram ???? A pod koniec roku, jak wszystko dobrze pójdzie, chyba zacznę rozglądać się za towarzystwem dla mojego Szutrzaczka (szosa) ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ecipeci napisał:

setka dziś wpadła

zwykła czysta czy jakiś bimberek? ;)

 

a rower spoko, model z tych co to się niczego nie boi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 szybka setka dziś wpadła

Klasa maszyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj Kubuś :)

20200529_190821.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.