Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Kaido2 na wakacjach ;)

 

Marcin, teraz już wiem co miałeś na myśli opisując tych wyprzedzanych z językiem przy kierownicy ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ta relacja.

 

Ten z plecakiem jedzie z czuba, a umierają kolarze na kole.

Tak to m/w często wygląda.

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej warto, po ominięciu przez "zawodnika" (szczególnie jak to robi jak jest z górki), złapać koło, przytrzymać, a potem ( najlepiej przy pierwszym podjeździe z kolei), przyspieszyć trochę, zrównać się i zapytać kolegę " co tak słabo?".

Reakcje są bardzo różnorodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że do tej zmarchy  jednak wytrzymasz i będziesz miał jeszcze z czego zaje..ć.

 

Bo większości którą objeżdżam to się nie udaje, a jeżeli nie jest to kolega, a liczy na podwózkę bez włożenia kulturalnie pracy ( dawania zmian) i jakoś tam trzyma się na rzesach to mam tendencje by w odpowiednim momencie  jak się opór pojawi dokręcić i dociąć takiego jegomościa. Co innego jak płynna współpraca i czytanie leci od "cześć".

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem, skromnym będąc, tylko o "zawodnikach" wyprzedzających znienacka jak jest z górki mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie, bo tacy próbują mi jazdy po kole + kozaczonko w stylu " już za momencik pokaże koleżce z plecaczkiem prawdziwe kolarstwo".

 

Zawsze powtarzam, że przeciwnika nie należy nigdy lekceważyć, zwłaszcza jak to jest jakiś kurier, czy listonosz zawodowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, fidelio napisał:

 

 

pomorska 500 ? :)

 

49 minut temu, sbsqad napisał:

Nowy nabytek :) 

HIGHTOWER 

 

fajny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem tylko ramę bo reszta fantów jest ze starego roweru, nic nie brakuje :)

a Santa Alu bo plastik jeszcze za drogo, dali super Deluxe select plus i jest bajlando. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, sbsqad napisał:

Zakupiłem tylko ramę bo reszta fantów jest ze starego roweru, nic nie brakuje :)

a Santa Alu bo plastik jeszcze za drogo, dali super Deluxe select plus i jest bajlando. 

skąd ramę brałeś jeśli można spytać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20200611_144802.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaliczyłem szlak wokół Śniardw aż endemondo wywaliło w powietrze. Na części trasy zatrzymało się i zapisało tylko część trasy. 

 

 

IMG_20200611_104903-01.jpeg

IMG_20200611_132626.jpg

IMG_20200611_090351.jpg

IMG_20200611_090445-01.jpeg

IMG_20200611_100104-02.jpeg

JPEG_20200611_154957_2821476430706028419.jpg

Screenshot_20200611_185323_com.endomondo.android.jpg

Screenshot_20200611_185335_com.endomondo.android.jpg

Screenshot_20200611_185335_com.endomondo.android-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RodosIMG_20200611_125413.jpgIMG_20200611_123906.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, sbsqad napisał:

Nowy nabytek :) 

HIGHTOWER

Witam w klubie, moglbys podac, jaki to rozmiar. Pozdro.

 

wyglada na Lke, ale pewnosci nie mam, a jestem ciekaw jaka jest szerokosc tunelu w Alu ramie przez, ktory przechodzi shock.

Edytowane przez Romi.
Pytanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Romi. napisał:

Witam w klubie, moglbys podac, jaki to rozmiar. Pozdro.

 

wyglada na Lke, ale pewnosci nie mam, a jestem ciekaw jaka jest szerokosc tunelu w Alu ramie przez, ktory przechodzi shock.


Rozmiar ramy to XL, damper 210x52,5

Sprężyna nie wejdzie ale na Megnega jest szansa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar shocka znam, wlasnie sie zastanawiam, czy da rade wcisnac sprezyne... rozne opinie w internecie... na yt napewno widzialem HT w rozmiarze L z cc inline coil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wyprofilowane jest w CC ale w Alu jest dość mało miejsca i faktycznie sprężyna może nie podjechać. Nawet nie chce mi się megnega sprawdzać bo w sumie niczego nie brakuje wybiera miękko. A jak sprężynę to MT i po sprawie :) 

Powiem Tobie że chyba nie widziałbym dla siebie sprężyny w HT, dużo podjeżdżam i lubię CrossCountry i Trail mode więc większy plusz byłby dla

mnie zbyteczny. Lepiej w moim przypadku bawić się tokenami i ciśnieniem niż sprężynami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
5 minut temu, ecipeci napisał:

uuu koleszka ma foszka chyba ;)

 

W sensie, że ja? Nie, za stary jestem na foszki 😁 Po prostu nie wiem, co to za "pomorska 500", ale wstydziłem się zapytać 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, fidelio napisał:

 

W sensie, że ja? Nie, za stary jestem na foszki 😁 Po prostu nie wiem, co to za "pomorska 500", ale wstydziłem się zapytać 😉

 

https://pomorska500.pl/

 

dwóch moich znajomych jedzie i śledzę ich poczynania, na zdjęciu wydawałeś się zmęczony stąd moje przypuszczenie, że również startujesz ale trasa przecież nie wiedzie przez okolice Łodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.