Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

ehhh jeździłbym ale nie ma kiedy zrobić wypadu do BB. Jakie warunki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puszcza Wkrzanska po wczorajszej burzy, czy raczej po małym tornado.

 

B57E02AD-22BE-42A7-879B-CC890DF98661.jpeg

3E642574-3482-464F-A42F-289ED99B1AFB.jpeg

 

525E266F-C11F-4B3D-8F38-4EEC55877AFB.jpeg

Edytowane przez szumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, trollu napisał:

ehhh jeździłbym ale nie ma kiedy zrobić wypadu do BB. Jakie warunki? 

Pierwszy raz byłem, pod koniec Twistera trochę błotka a tak to super, jeździłem rowerem z wypożyczalni Giant Reign 2 2020 29 koło - fajny ale czołgowaty trochę, ogólnie było zacnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dół Twistera czy hip-hopy w Szczyrku zawsze wilgotny :lol:

13 godzin temu, szumi napisał:

Puszcza Wkrzanska po wczorajszej burzy, czy raczej po małym tornado.

niezły młyn -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my dziś odwiedziliśmy mosty w sercu puszczy.

 

To przedwojenny poligon saperski. Wermacht szkolił tu swoich saperów. Uczyli się zakładania ładunków, na różnego typu mostach.

 

IMG-20200628-WA0021.thumb.jpg.745265972ce0c09370bb0518416e0b7e.jpgIMG-20200628-WA0019.thumb.jpg.a2bc4b2c601021b588c630f76a0f2407.jpgIMG-20200628-WA0017.thumb.jpg.e4485e39c75a5f3f477b7bc6db5ab5e6.jpgIMG-20200628-WA0015.thumb.jpg.dc789213c67129a4be0d520161004ac5.jpgIMG-20200628-WA0013.thumb.jpg.34622d8c6564cf6a7ab8195009fd0236.jpg

 

share_1593354980575.jpg.4678dfec36d768614eb8c2ed2406ae38.jpg

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie koledzy, chcę kupić swój pierwszy w życiu rower, którym będę mógł pojeździć powiedzmy raz w tygodniu około 20/40 km, raczej po asfalcie ale nie wykluczam gorszego podłoża. Czy znajdzie się rower do 1200 zł który możecie polecić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romet Wagant. Mam go już z 6 lat, zanim kupiłem szosowy rower, jeździłem nim na dłuższe dystanse 30-100km. Teraz służy jako wół roboczy, do jeżdżenia do pracy i innych zdań, gdzie szosówka się nie sprawdzi.

Wymieniłem w nim trochę osprzętu (kierownicę, siodełko, opony i koła, zdjąłem osłonę łańcucha i seryjne oświetlenie), ale głównie dla własnego widzimisię i żeby przerobić go bardziej pod asfalt. Wymagało wymiany tylko to, co musiało z czasem się zużyć, tzn. koła, napęd i klocki hamulcowe. Nawet przerzutek jeszcze nie ruszałem, bo cały czas działają bez zarzutu, tylko smaruję oczywiście.

Jak chcesz więcej jeździć po szosie, to polecam tylko zmienić opony, ja wrzuciłem takie i różnica w oporach toczenia jest ogromna.

 

1b4f994836977ec360741c8da70624a50cac8720

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w weekend wpadło 2x80km szosowo. W sobotę bardziej treningowo z dbaniem o dobre tempo. A w niedziele rano wycieczka nad zalew mietkowski i piwko bezalkoholowe na pomoście. O dziwo prędkość średnia z obu wypadów było zbliżone. A to pewnie dlatego, ze w sobotę dłuższy dystans pokonalem po Wrocławiu żeby sie z miasta wydostać. Z samych części poza miastem w sobotę było jednak szybciej. 

C7C5FC87-9872-4B4A-9FC4-B258F03DA822.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może ktoś pomoże bo już mnie trafia....... Ostatnio złapałem dwa kapcie jeden podczas jazdy na tyle, wymieniłem dętkę na nową (najtańsza z decathlonu) i niby jest ok ale co na stacji paliw dobiję ją to 3 atmosfer to po 3-4 dni spada do 2 i tak te dwa już trzyma, sprawdzałem zaworek trzyma, co jest??? Dętka półprzepuszczalna? 

Drugi kapeć to przód, już dałem 3 latki trzymają do 2 atmosfer jak dam 3 to po 10 minutach jest pssss i d*pa? Dętka no name. 

Czy mam wymienić dętki bo te tanie tak mają czy może coś robię nie tak?

Swoją drogą jak miałem opony no name to nigdy kapcia nie złapałem, wymieniłem na coś lepszego i co prawda jeździ się super lekko ale dwa tygodnie dwa kapcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umnie od dzisiaj wakacje i wreszcie czas na wypróbowanie prezentu od rodziny ( górek w okolicy nie brakuje)

 

.

IMG_9295.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaliczyłem Wielka Sowę ze Świdnicy. Temp. 34,7 st. C - było mi coś ciężko bardzo wczoraj, ledwo wjechałem na raty, gdzie zwykle robię tylko 1 przystanek. Na szlaku babcie 50-60 lat spokojnie mnie na e-bike wyprzedzały bez kropli potu na czole :( . Tak się rozglądam...koledzy czy e-bike HT 29" ma sens ?  Raczej ciężko mi będzie więcej niż 10-12 tyś  wydać na rower, bo fulle widzę jakieś  względne  dopiero od 18 się zaczynają. A tak  to zmieniłem spd na platformy - na razie jest ok.

20200628_143951.jpg

20200628_164244.jpg

20200628_171054.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grawermen napisał:

Umnie od dzisiaj wakacje i wreszcie czas na fajny Bike niech się sprawuje👍🏻

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ptaku napisał:

Drugi kapeć to przód, już dałem 3 latki trzymają do 2 atmosfer jak dam 3 to po 10 minutach jest pssss i d*pa? Dętka no name

Pewnie masz coś wbite w oponę...


Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam sprawdzałem dwa razy. szybciej obstawiam coś z felgą ale za bardzo tam nic nie mogę zobaczyć i wyczuć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, łowca napisał:

 . Tak się rozglądam...koledzy czy e-bike HT 29" ma sens ?  

 

 

Ma gianta revel 8 lat na 26 i jest bardzo ok. Teraz rodzina kupiła na 27,5 cali i dla mnie to bzdura - koło mi nosi na zakrętach a komfort żaden.

 

Te babcie to chyba na elektrykach Cię mijały 🙂 . Jak pracuję w Holandii to na każdej górce mijają mnie setki babek - tylko że tam wszystkie uśmiechnięte to człowiekowi lżej 🙂

Generalnie ja lubię jazdę tylko pod górę więc im trudniej tym lepiej.  Czasami jak wjadę na szczyt nic już nie czuję tylko zawsze w bidonie harnasia mam na pobudzenie.

Łał - blisko mieszkasz teraz jestem na wakacjach to możemy się spotkać  na Bardeckich 🙂

37 minut temu, zaq napisał:

Pewnie masz coś wbite w oponę...

 

Lub z opony druty wystają - czasami tego nie wyczujesz - niestety wtedy zmuszony jesteś wymienić  - a to ból 😞

 

Edytowane przez Grawermen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, egzo18 napisał:

29 jak najbardziej ma sens

 

mają sens ale dlaczego 26 nie mają ? ( tak powiedziano mi w serwisie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kąt natarcia. To idzie jak czołg. Toczy się to to lepiej.

A rower jest zwrotny głównie przez geometrię.

Mówię z doświadczenia. Przesiadka z 27.5 na 29.

Ale to mówię o jeździe mtb.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ptaku napisał:

Nie mam sprawdzałem dwa razy. szybciej obstawiam coś z felgą ale za bardzo tam nic nie mogę zobaczyć i wyczuć. 

 Sprawdzałeś taśmę na obręczy, nie jest nigdzie przesunięta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opony to nówki sztuki, no nic dziś kupiłem nowe dętki, wymienię i będę obserwował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiście babcie i dziadki na elektrykach - jak nigdy nie widziałem babć w tym wieku na szczytach górek to teraz  widuję.  zalety 29" to znam, mam dobrego HT od 2013 roku na 29" . Teraz pozostaje dokupić elektyrka - tylko problem czy HT to nie będzie lipa, jest cięższy, szybszy,  a zjazdy po wybojach z dużą prędkością na sztywniaku szybko staną się nieprzyjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Może tu zapytam, bo już chyba nie mam gdzie :D

 

Ma ktoś pomysł na jakiegoś ścieżkowca za 5-7k?

Ale takiego który jest dostępny w jakimkolwiek sklepie z ramą L. Może ktoś z Was ma jakieś dobre kontakty? 

Coś w Stylu Kross Dust 2.0

Dartmoor Primal Pro 29...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dostępnością to tera kicha.
A może canyon neuron?

A ja zakupy zrobiłem ec13782dfd80b638e59e8418da50f5a7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.