Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek
3 minuty temu, egzo18 napisał:

A może canyon neuron?

Ale że full?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś flaczka
Nie u mnie, a rower kuzynafc8cfe5cb7b5c6fa08ec1d60a1773aa6.jpg

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felgę wewnątrz mam 25mm. Jaka mogę najwezasza oponę założyć na tą felgę? 1.75? Nie będzie zbyt wąska? Nie będzie problemów technicznych? Spadnie w zakręcie czy coś podobnego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem kolarki. Jako małolat jeździłem na Romecie (chyba) Liderze i było super. Na asfalcie nie było mocnych. Obecnie też bym pośmigał. Wypadłem z obiegu technologii kolarskiej od końca lat '90 i nie wiem jaki osprzęt się teraz stosuje.

 

Dzisiaj nie mam tyle czasu co kiedyś. W związku z tym nie potrzebuję jakiegoś super sprzętu, którego i tak w pełni nie wykorzystam: >27 biegów, tarczowych hamulców, karbonu i innych pierdół. Mój budżet to max. 1.2 kzł i celuję w używane kolarki. Co myślicie o Romet Huragan 1.0 na Clarisie, Scott Speedster 60 na Tourney'u lub Giant Peloton (chyba) na Shimano 105?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huragana bierz.

Ale pokaż linki.

Giant peleton, to lekko zabytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pływak_wodnik napisał:

Zastanawiam się nad zakupem kolarki. Jako małolat jeździłem na Romecie (chyba) Liderze i było super. Na asfalcie nie było mocnych. Obecnie też bym pośmigał. Wypadłem z obiegu technologii kolarskiej od końca lat '90 i nie wiem jaki osprzęt się teraz stosuje.

 

Dzisiaj nie mam tyle czasu co kiedyś. W związku z tym nie potrzebuję jakiegoś super sprzętu, którego i tak w pełni nie wykorzystam: >27 biegów, tarczowych hamulców, karbonu i innych pierdół. Mój budżet to max. 1.2 kzł i celuję w używane kolarki. Co myślicie o Romet Huragan 1.0 na Clarisie, Scott Speedster 60 na Tourney'u lub Giant Peloton (chyba) na Shimano 105?

 

Claris spokojnie Ci wystarczy, wiem bo jeżdżę na 105, jeździłem chwilę na Tiagrze, a rozpoczynałem właśnie na Clarisie na którym dalej jeżdżę w zimie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a rzuć sobie okiem na krossa vento 2.0 z rocznika 2018 wzwyż. też jest na clarisie nowym. Ja swoją roczną używkę kupiłem za 1600 zł, a miała przejechane raptem jakieś 800km. Dołożyłem już 3tys kolejnych i poza wymianą łańcucha i czyszczeniem nic nie musiałem przy niej robić (no dobra, szprycha raz strzeliła). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upatrzyłem sobie taki :  Giant Fathom e + 2 2020 - może być ?

 

 

Rama

Aluminium - ALUXX, 141mm Boost QR, zintegrowane mocowanie nóżki KS18

 

Widelec

SR SUNTOUR XCR 32 Boost Coil LOR 29, skok 120mm, tapered, blokada

 

Manetki

SHIMANO Deore, 2x10

 

Przerzutka przednia

SHIMANO Deore

 

Przerzutka tylna

SHIMANO Deore,10s., Shadow+

 

Hamulce

SHIMANO BR-MT200, tarcze 180/180, hydr.

 

Dzwignie hamulca

SHIMANO BL-MT200

 

Kaseta / Wolnobieg

SHIMANO HG50-10, 11-42T,10s.

 

Łańcuch

KMC e.10 Sport

 

Mechanizm korbowy

GIANT, 28/38T

 

Obręcze

GIANT XCT 29, Tubeless Ready, szer. wew. 25mm, e-bike optimized

 

Piasty

GIANT eTracker Sport, [P] oś 15mm [T] 141mm QR

 

Silnik

GIANT SyncDrive Sport powered by YAMAHA

 

Akumulator

GIANT EnergyPak 500, 36V 13.8Ah Lithium-Ion

Waga

22,80 kg (rozmiar M)

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

MY20FathomE+229er_ColorA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki multitool polecacie ? Ważne, aby miał wyciskacz do łańcucha.

Jakiś czas temu widziałem parę osób wrzucało tutaj zakupione multitoole, ale już nie pamiętam firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej kupiłem i i rozkulem łańcuch Dziala. A zależało mi na skuwaczu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja polecam Crankbrothers Y16. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości. Korzystacie jeszcze z Endomondo? Aplikacja od co najmniej paru dni staje się bezużyteczna, support już chyba dawno ją olał. Myślałem, że to tylko ja mam problemy, dopóki nie poczytałem tematu https://www.endomondo.com/teams/1871181 i opinii z Google Play. Ale widzę, że i tak długo mi działało w porównaniu do innych. Jak strona łaskawie zadziała, a często nie działa, można poczytać, jakie cyrki się dzieją.

Na razie będę testował Stravę, już próbuję przenieść do niej dane z Endomondo za pomocą tapiriik.com, ale przy tak działających serwerach nie wiem, czy się uda. Szkoda mi trochę prawie czteroletniej historii treningów i ogólnie całej aplikacji, bo do niedawna spisywała się świetnie.

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam endemondo. Jak Ci się uda przenieść dane na strawę daj znać też  przejdę. Ostatnio jechałem wokół Śniardw i na 70 km komunikat. Aplikacja z niewiadomych przyczyn zamknęła się. I du.... Pa wyłącza się kiedy chce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota, więc było po płaskim. Jutro górki IMG-20200704-WA0008.jpgIMG-20200704-WA0004.jpgIMG-20200704-WA0006.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, revolta4 napisał:

Ja używam endemondo. Jak Ci się uda przenieść dane na strawę daj znać też  przejdę. Ostatnio jechałem wokół Śniardw i na 70 km komunikat. Aplikacja z niewiadomych przyczyn zamknęła się. I du.... Pa wyłącza się kiedy chce 

Kilka godzin czekałem, ale dane już się przenoszą, więc już wiem, że się uda. Pewnie byłoby szybciej, gdybym zaznaczył, od którego roku ma synchronizować, ale nie wiedziałem, że można, a poniższą instrukcję znalazłem dopiero później.

https://mitutoyo-team.pl/jak-zsynchronizowac-endomondo-i-strava-przy-pomocy-narzedzia-tapiriik/

Plus taki, że po uruchomieniu można wszystko pozamykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puszcza Bukowa, smaczna i zdrowa

d25faaa68b9a122c364107dca1e10ad3.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.