Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi



Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka



Zdaj relacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20200719_140232.jpg

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Ścieżka bardzo przyjemna, dobrze się kręci, jeszcze lepiej zjeżdża.

 

Hopy bardzo fajne, nie za duże, nie za małe. Idealne do nauki.

 

Jak ktoś jeździ po Bukowej, to zapraszam na Dzikuskę.

 

 

 

 

 

Screenshot_2020-07-19-17-12-36-242_com.strava.jpgIMG-20200719-WA0002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mention]SIRLUKE1 [/mention] brak masek, odległość nie zachowana Wyglada na świetna zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to juz na takie za...., no zamiasto, ze nawet wirus tam nie zaglada :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun

Brat na 35 urodziny planuje kupić sobie jakiś wypasiony rower. Z tej okazji coś mu dorzucę do nowej pasji. Pierwsza myśl to komplet kluczy rowerowych. Czy możecie podać linki które warto a które olać. Dzięki

Edytowane przez HaveFun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś klucze uniwersalne czy pod konkretny rower? Jeżeli pod rower to powiedz co kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun
11 godzin temu, suqub napisał:

Chciałbyś klucze uniwersalne czy pod konkretny rower? Jeżeli pod rower to powiedz co kupuje.

 

Myślałem o uniwersalnych bo na placu boju zostały 2 modele różnych firm. Jeśli klucze to słaby pomysł może być cos innego. Chciałbym kupić coś co będzie używał a nie położy na półce. Inne akcesoria też mile widziane :). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pompka podręczna albo tool.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś styczność z tymi okularami i może wyrazić opinię na ich temat?

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może czy w Corratec Superbow WorldCup można trochę obciąć tą rurę podsiodłową ?

Przymierzam się do zdalnego zakupu, generalnie po wymiarach powinno być ok ale gdyby jednak...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.07.2020 o 00:27, fidelio napisał:

Nie. Zamocowałem solidnie, dodatkowo na opaski elekteyczne, bo w zestawie były rzepy. Teraz nic się nie luzuje, ale jest w zasadzie na ...stałe 😉

 

a ja żyłem w przekonaniu, że to opaski policyjne ;)

W dniu 18.07.2020 o 16:13, trollu napisał:

dziwnego masz tego kuzyna :P jedni błota nie lubią a inni się cieszą nawet jak mają gałki oczne oblepione błotem :lol:

przynajmniej dwie osoby z tego zdjęcia wyglądają dziwnie - jak z filmu o Zombie

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O  mnie mówisz?

jestem chudy jak szkielet. Fakt..😛

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wsiadlem ostatnio na chwilę na gravela i tak jak zakładałem przypomniało mi się mieć pod nogami XC Sport na kole 26... jak dla mnie ta sama bajka. Jak znajdę czas to przeanalizuję kiedy geometrię tych ram czy to nie to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Burns napisał:

A ja wsiadlem ostatnio na chwilę na gravela i tak jak zakładałem przypomniało mi się mieć pod nogami XC Sport na kole 26... jak dla mnie ta sama bajka. Jak znajdę czas to przeanalizuję kiedy geometrię tych ram czy to nie to samo. 

co to za gravel był ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem pod d*pą chwilę rondo ruuta, to ni to typowa szosa nie była ni xc. Ale bliżej temu do szosy było.

Do starszy xc na 26 nie mam porównania.

Może być tak jak mówisz, że geo jest zbliżone do starszych xc.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Paryż, dzisiaj Szczyrk - czy jakoś tak ;) Fuel is back, poskładany wczoraj na szybko, praktycznie bez tylnego hebla ale pogoda super, ludzi trochę jest ale na trasie luźno 

IMG_20200724_111303.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest. W Szczyrku jeśli ktoś jest leniwy (jak ja) to ma idealnie. Tym bardziej, że w tym roku na rowerze jeżdżę baaardzo mało - sam fakt, że full na dobrą sprawę zrobił w tym roku może z 30km i większość wisiał na haku - podjazdy na Kozią czy Szyndzielnię nie napawały mnie optymizmem. A tak na górę gondolą, zjechałem 5 razy i łapy odmówiły posłuszeństwa, wypad na plus. Są pewne plany na przyszły tydzień, Szczyrk może jeszcze raz we wrześniu 

IMG_20200724_134853_1.jpg

IMG_20200724_135104.jpg

IMG_20200724_135830.jpg

IMG_20200724_142032.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolarstwo Przygodowe etap łączony Wisła1200+ GreenVelo2000

 

Łączny dystans wraz z dojazdem na start Przysłop, karnymi kilometrami na GV, oraz powrót z Końskich do domu ok. 3700 km i 17km przewyższeń.

Wisła:

Nie ma co się oszukiwać, jak dotąd była to najłatwiejsza edycja, zniknęło wiele wałów, pojawiło się asfaltu, a z uwagi na podtopienia zniknęły chociażby odcinki Uroczysko Zakroczym, oraz 5km łąki tczewskie.

Doszło co mnie bardzo ucieszyło Wisła przez Cieńków po graniach. Zabawa była przednia, jak na całej Wiśle.

Pomijam czas z jakim dojechałem, bo nie to było celem, a właśnie wykorzystanie pełnego potencjału jaki daje ta trasa.

Było ściganie, była technika, taktyka, zabawa, walka.

Byli też niezapomniani ludzie, których będę wspominał i na Wiśle jak i na Green Velo.

Green Velo:

Ktoś by powiedział cywilizacja, a i owszem tylko o wielu rzeczach zapomniano po 2013r.

Trasa jest łatwiejsza, jednak i tu nie brakuje sektorów.

Przez województwo Warmińsko Mazurskie i wiele Podlaskiego asfaltu jest dość mało, sytuacja zmienia się praktycznie za Mszczoną Królewską przed Bugiem, a i tak za Chełmem czyhają niespodzianki. Roztocze to nadal sporo szybkiego szutru i zjazdów, podobnie przed Rzeszowem.

Góra Chrobrego Elblag - klimat jak w górach, do Suwałk praktycznie jest co robić, Roztocze też może przytkać.

Wyjazd na Zalesie za Przemyślem, od Krzywczej do Babic, Dynów - Rzeszów, Klimontów- Marianów trasa nadal wymaga zaangażowania.

Tytułowe " piachy" - 10 km do Nurzec Stacja, zjazd z Tarnogóry za Krasnymstawem, bardzo techniczny po koleinach,- to tylko kilka rodzynków na całej trasie.

Ogólnie cały szlak prowadzi przez bardzo malownicze tereny wschodniej Polski. Podobnie jak na Wiśle oprócz wymagających segmentów nie brakuje atrakcji turystycznych. Do dyspozycji są MOR-y bardzo często w niewielkiej odległości od siebie, MPR-y, wiele agroturystyk, hoteli, sklepów, restauracji.

Ekwipunek Wisła sport skłaniał jednak ku temu, by korzystać z miejsc na zewnątrz jak i dostępnych kąpielisk :)

Wiele słyszałem opinii, że trasa jest oznakowana, że przejedzie każdy rower. Nic bardziej mylnego zwłaszcza dla ludzi na trekkingach obładowanych sakwami, a takich nie brakowało. Wielu się zastanawiało, czy wystarczy im cały 2-u miesięczny urlop, wielu było niemiło zaskoczonych, zniesmaczonych takim stanem rzeczy :)

Na Warmii i Mazurach rurki przydały się wielu rolnikom, zaś znaki zwłaszcza do Trójstyku wielu turystom, dobrze jest mieć ze sobą tracka.

Rower: - klasyka na zasadzie złomowisko i wszystko inne co można znaleźć w szopie ( wiele darów od dobrych ludzi na zasadzie zajechać to do końca), bagażnik, ekwipunek wspomniany WisłaSport na tzw koczownika :)

Ogólne straty- rozsypany solar, umarnięta przerzutka, zerwany pastuch rolnikowi na polu za Gdańskiem :) .

Jakichkolwiek bóli, zmęczeń - brak.

Kolana całe, strat w wadze 0.

Czas W1200 150h, 156/431 ( 391 dojechało), czyli jak w tamtym roku poniżej połowy stawki.

Czas GV 265h na tzw Turystę ( po części jechałem z 70-cio letnim kolegą)

 

 

 

 

 

 

W(1).jpg

W (14).jpg

W (15).jpg

W (16).jpg

W (17).jpg

W (2).jpg

W (3).jpg

W (4).jpg

W (5).jpg

W (6).jpg

W (7).jpg

W (8).jpg

W (9).jpg

W (10).jpg

W (11).jpg

W (12).jpg

W (13).jpg

W (114).jpg

W (115).jpg

W (116).jpg

W(1).jpg

W (18).jpg

W (20).jpg

W (21).jpg

W (22).jpg

W (23).jpg

W (24).jpg

W (25).jpg

W (26).jpg

W (27).jpg

W (28).jpg

W (29).jpg

W (30).jpg

W (31).jpg

W (32).jpg

W (33).jpg

W (34).jpg

W (35).jpg

W (36).jpg

W (37).jpg

W (38).jpg

W (39).jpg

W (40).jpg

W (41).jpg

W (42).jpg

W (43).jpg

W (44).jpg

W (45).jpg

W (46).jpg

W (47).jpg

W (48).jpg

W (49).jpg

W (50).jpg

W (51).jpg

W (52).jpg

W (53).jpg

W (54).jpg

W (55).jpg

W (56).jpg

W (57).jpg

W (58).jpg

W (59).jpg

W (60).jpg

W (61).jpg

W (62).jpg

W (63).jpg

W (64).jpg

W (65).jpg

W (66).jpg

W (67).jpg

W (68).jpg

W (69).jpg

W (70).jpg

W (71).jpg

W (72).jpg

W (73).jpg

W (74).jpg

W (75).jpg

W (76).jpg

W (77).jpg

W (78).jpg

W (79).jpg

W (80).jpg

W (81).jpg

W (82).jpg

W (83).jpg

W (84).jpg

W (85).jpg

W (86).jpg

W (87).jpg

W (88).jpg

W (89).jpg

W (90).jpg

W (91).jpg

W (92).jpg

W (93).jpg

W (94).jpg

W (95).jpg

W (96).jpg

W (97).jpg

W (98).jpg

W (99).jpg

W (100).jpg

W (101).jpg

W (102).jpg

W (103).jpg

W (104).jpg

W (105).jpg

W (106).jpg

W (107).jpg

W (108).jpg

W (109).jpg

W (110).jpg

W (111).jpg

W (112).jpg

W (113).jpg

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.