Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

4 fota dobra. Mam tak często jadę w ciemno kręcę się po lasach. Jadę droga leśna się kończy i łąka a żeby się nie cofać brnę dalej 😁😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, revolta4 napisał:

4 fota dobra. Mam tak często jadę w ciemno kręcę się po lasach. Jadę droga leśna się kończy i łąka a żeby się nie cofać brnę dalej 😁😁😁😁

Mam tak samo, dlatego drałowałem ostatnio przez pole z żytem dobre 500m. Komary pokazały mi, kto tam rządzi. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z kumplem, dwa spece, jeden rozmiar M, drugi XL

1902F706-20C4-4B26-99C2-31A12250CB46.jpeg

0D558AA9-B40F-4A0F-AE7A-21476137FB93.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, revolta4 napisał:

4 fota dobra. Mam tak często jadę w ciemno kręcę się po lasach. Jadę droga leśna się kończy i łąka a żeby się nie cofać brnę dalej 😁😁😁😁

Czasem taki myk się trafi.

Planując trasy np w mapsach od googla kilka razy mi się taka akcja trafiła, sądziłem , że to przez to, że nie wszystko jest uaktualniane i dalej w bazie widnieją ST, czy rolnicze drogi które już dawno nie istnieją.

 W tamtym roku w okolicach Opoczna, za 500m łąką wyrosła mi kopalnia odkrywkowa, która przynajmniej stała tam od 10 lat :) Ale spoko, zrobiłem objazd 5 km i pojawiła się stara praktycznie niewidoczna już droga.

Teraz  tracka zrobiłem w komoocie, ok :) I jest jeszcze lepiej, bo wali przez podwórka prywatne i PGR-y :)

Zaleta jest taka, że korzysta z OSM, a w wielu urządzeniach właśnie nawi bazują na tych mapach i  nie brzęczy przynajmniej  " zejście z kursu".

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.08.2020 o 14:21, DEMEL napisał:

Te dwie płyty z przodu zupełnie zbędne.

 Niezły sprzęt do jeżdzenia. Napinacz łańcucha ? Czy źle widzę?

 

Tak, ale już go wywaliłem. Był zbędny a nawet szkodliwy 


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki licznik GPS, alternatywnie zegarek GPS możecie polecić w niskim budżecie?  Używałem Endomondo w telefonie teraz Stravy, ale wolałbym coś oddzielnego, dodatkowo jak się przyglądnę mapie to slad GPS y mojego S8 często nie pokrywa się z trasą. Czas działania 8 godzin sądzę ze wystarczy. Chciałbym aby można było zgrać plik gpx bo to chyba podstawa i aby szybko łapał sygnał i go nie zrywał. Rozważałem polar m430  ten tez jest ciekawy GPS BC900 VAN RYSEL  https://www.decathlon.pl/licznik-gps-bc900-id_8487158.html  ma ktoś z nim jakieś doświadczenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singletrack Glacensis petla Klodzka:

 

spacer.png

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ja21184 napisał:

Jaki licznik GPS

Garmin edge 520.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wypad do lasu, troche zimniej bo grzmialo i troche kropilo.

O maly wlos nie rozjechalbym takiej slicznotki z ostatnich zdjec wiec Panie i Panowie patrzcie pod nogi kiedy jezdzicie🙂

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.08.2020 o 20:10, szumi napisał:

Dzisiaj z kumplem, dwa spece, jeden rozmiar M, drugi XL

 

 

 

Widzę że w tym samym terenie działamy. 🙂 Ja z kumplem w niedzielę jechaliśmy do Puszczy Bukowej od strony Kołbaskowa, przez Gryfino do Kołowa. Tylko że my na przełajach jeździmy zazwyczaj choć i MTB w stajni jest. 🙂

diverge.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jlw napisał:

Wczorajszy wypad do lasu, troche zimniej bo grzmialo i troche kropilo.

O maly wlos nie rozjechalbym takiej slicznotki z ostatnich zdjec wiec Panie i Panowie patrzcie pod nogi kiedy jezdzicie🙂

Dobre zdjęcia, z ciekawości - czym robiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, XoneX napisał:

Dobre zdjęcia, z ciekawości - czym robiłeś?

Dzieki🙂

EOS M100 + 32mm f1,4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej jasności obiektywu złapanie ostrości pewnie nie jest łatwe. Tym bardziej doceniam te fotki :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Krathor napisał:

 

Widzę że w tym samym terenie działamy. 🙂 Ja z kumplem w niedzielę jechaliśmy do Puszczy Bukowej od strony Kołbaskowa, przez Gryfino do Kołowa. Tylko że my na przełajach jeździmy zazwyczaj choć i MTB w stajni jest. 🙂

diverge.jpg


mieszkam na lewym brzegu, wiec do puszczy Bukowej  mam 20 km. Dojeżdżam samochodem.

puszcze Wkrzanska już objezdzilem, wszerz i wzdłuż.  Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieszkam na lewym brzegu, wiec do puszczy Bukowej  mam 20 km. Dojeżdżam samochodem.
puszcze Wkrzanska już objezdzilem, wszerz i wzdłuż.  Pozdrawiam 
No to ja mam dalej bo z Warszewa. Ale i tak warto na Prawobrzeże pojechać bo albo Puszcza albo wzdłuż Dąbskiego można pojechać. Ja znowu mam tak objechane kierunki na Nowe Warpno i Swidwie że czasami mi się już nie chce jeździć.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Krathor napisał:

No to ja mam dalej bo z Warszewa. Ale i tak warto na Prawobrzeże pojechać bo albo Puszcza albo wzdłuż Dąbskiego można pojechać. Ja znowu mam tak objechane kierunki na Nowe Warpno i Swidwie że czasami mi się już nie chce jeździć. emoji57.pngemoji23.pngemoji846.png

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 


to mamy tak samo daleko, Osów. 👍😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mamy tak samo daleko, Osów.
No to faktycznie tj. ja, kawał drogi. Pewnie się nie rqz minęliśmy gdzieś. Może na Miodowej

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu ‎04‎.‎08‎.‎2020 o 12:03, egzo18 napisał:

No trzeba to, że tak powiem na siłe..

Dętka zmieniona.

Trochę naszarpałem się z oponą, żeby zeszła.

Niestety po założeniu z powrotem opona jakoś dziwnie się układa. Jakby nierówno weszła w rant obręczy.

Kilka razy upuszczałem powietrza i układałem oponę, ale nadal ma minimalne bicie.

Jest na to jakiś sposób?

 

A może tak zostawić? Przy jeździe w ogóle nie oczuwalne.

 

 

IMG_8338.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stopkę opony płyn do mycia naczyń oponę napompować na max (ja zawsze trochę mocniej 😉😉) aż wskoczy w odpowiednie miejsce i upuścić ciśnienie do takiego na jakim jeździsz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia na nowym rowerze, ale słyszę z przedniej kasety hałas, coś brzęczy, reguluje, trymuję, cuda wianki aż w koncu przyglądam sie i....

20200812_163341.jpg

Taka naklejka przyklejona do tego ustrojstwa co łańcuch przesowa, z informacją o odległości od zębatki.

 

Przyznam w ramach edycji, że przez chwilę motałem się jak napisać słowo ,,hałas". Tysiąc razy to powtórzę a za kilka dni będę pisał i znowu się zatrzymam by się zastanowić. Nie raz już na forum zostałem zbesztany... ale na szczęście mój 10 letni syn zawsze służy mi pomocą.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Qdlaty napisał:

A może tak zostawić?

Jak revolta4.

Płyn do naczyń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.