Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle położony ten Kraków. Blisko gór. Można sobie wyskoczyć na miłą przejażdżkę nie po płaskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Położony jest tak, że można sobie wyskoczyć w każdy teren, jak pojedziesz na wschód to zrobisz 300 km i 500 metrów przewyższenia ;) Strava mnie dzisiaj oszukała, bo jak planowałem trasę to pokazywała 3500 metrów w górę, a wyszło 1000 mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, były fragmenty z zerowym ruchem (zdecydowana przewaga) i takie gdzie był on spory, ale trasę planowałem tak, żeby to przejechać w miarę szybko, bo nie jeżdżę po ciemku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega też kupił,  ale on M3

20200820_065502.jpg

20200821_091155.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie udało się ustanowić, w czwartek, nowy dzienny rekord 303 km/dzień. Warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień mokro i ślisko IMG-20200822-WA0015.jpgIMG-20200822-WA0017.jpgIMG-20200822-WA0010.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my zdążyliśmy przed deszczem. Wpadło 30 km
b30bf1e5cc3ff77ea5ae8279c2d392af.plist

33bd414ee0c545b5037b5c07dc762d25.plist
6afdfda7954c5263f4af31612afaeaff.plist
e243e90f7f92b48de7633ebe83eb81c0.plist
e7e8e26c612c4b33d864a41117b3e061.plist


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, SIRLUKE1 napisał:

Dzień mokro i ślisko

Znaczy najlepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za to na oparach wody w bukłaku, przejechałem 27km w totalnym piekarniku. Mimo że w lesie to oddychać się nie dało.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj był Szczyrk. Pogoda - przeszło 30st ale wiatr pomagał przeżyć więc było całkiem znośnie. Trochę pojeżdżone, trochę pochodzone - czasami się wraca z tarczą a czasami na tarczy. Zawsze zabierałem ze sobą skrzynkę serwisową - wczoraj kumpel mówi "po co Ci to, przecież nic nie będzie". Rano czarny kot wzbudził moje podejrzenia...

 

IMG_20200822_155830_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyk. Ostatnio z moja Luba robilismy bikepacking na szosach w wersji soft z Wwa do Ustki, potem na Kaszuby i Gdansk. Wzialem z 5 detek i 4 naboje CO2. Nie mielismy ani jednego kapcia, choc szutry i inne ubite drogi nas nie oszczedzaly.

Raz wybralem sie z kumplem na szybka runde wokol komina bez gratow i w nagrode byl spacer ~7km w szosowych blokach 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem z pompki co2. Padła mi po 3 razach...  wywaliło uszczelki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kojarzy, czy nowe Rose pro sl disc nadal mają press fit? Chodzi mi o ten nowy model na 2020. Podoba mi się specyfikacja a rower wygląda świetnie e69581571fcb2d8e2a302f284975ad54.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Rose na 105


Dziękuję, czyli jednak. Szkoda, trochę się obawiam tego rozwiązania. Ładnie wykończone te spawy.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stierlitz napisał:

Ładnie wykończone te spawy.

 wydaje mi się ze królem ALU na ten rok to jednak jest CAAD 13

574f9763c7716b2egen.png

cc391ce8189b177fgen.png

Edytowane przez GPOWER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz skreślać rower bo ma pf to trochę tak, jakbyś zrezygnował z zegarka bo ma brzydkie pudełko. Pf w razie czego zmieniasz na nowy albo wkładasz tokena jak napisał egzo - nie ma się co bać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz skreślać rower bo ma pf to trochę tak, jakbyś zrezygnował z zegarka bo ma brzydkie pudełko. Pf w razie czego zmieniasz na nowy albo wkładasz tokena jak napisał egzo - nie ma się co bać 
Nie mam doświadczenia z tym systemem a dwóch znajomych mechaników z dość dobrych serwisów mi odradzało.
@GPOWER Cannondale spoko, ale spawy mam ładniejsze w swoim caad3.
Królem aluminiowych szos pod względem sprzedaży będzie pewnie ar edf 105 albo coś innego z Deca.



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba część producentów słucha narzekań ludzi i wraca do gwintów ale pf dalej rządzi i może się okazać, że wybór bardzo mocno się ograniczy o ile w ogóle będzie. Ja mam pf w gravelu i daje radę, w fullu dość szybko padło łożysko ale wymieniłem na tokena ninja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat - potrzebuję licznika z obsługą bt i ant+, który może się jednocześnie komunikować z czujnikami tętna, kadencji i prędkości. Zależy mi na ww. protokołach transmisji, bo w zimie chcę użyć czujników z trenażerem.

Nie zależy mi na nawigacji, bo poruszam się po znanych mi terenach, niestety nie widzę na rynku niczego ciekawego bez gps.

Zwróciłem uwagę na garmin edge 130 (raczej bez plusa) do wyrwania za 580, z chińskimi czujnikami zamieszczę się w 800 pln. Nie mam problemu, żeby wydać kilka stówek więcej, ale z drugiej strony chyba nie ma sensu.

Jakieś sugestie?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.