Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pykło ponad 55 km IMG_20200829_161358.jpgIMG_20200829_160922.jpgIMG_20200829_160718.jpgIMG_20200829_174219.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.08.2020 o 19:37, revolta4 napisał:

Gdzie? Tą zakurzona dolna rura ramy? 

 

 

Tu trochę błota ma na sobie 

 

 

 

mud2.jpg

Gambler, ale już rocznika nie rozpoznam w tym błocie :D gdzie to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Fota z neta. Pierwszy lepsza ublocenego sprzętu 😀😀😀😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę razy byłem na zjazdach w pełnym deszczu i rower podobnie jak na zdjeciu był wielką kulką błota - doczyścić potem rower, zawieszenie, napęd to przynajmniej 3h szorowania. Od tego czasu nawet jak mam wszystko zaplanowane i spada deszcz, to odpuszczam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczorajsza trasa Dźwirzyno  - prawie Ustronie Morskie,prawie po za późno pojechałem,ale 42 km zaliczone

 

w miedzy czasie odwiedziłem trzy razy sklep Giant-a  (jeden dwukrotnie ) ,była też  już rozmowa telefoniczna ,pomału TCR można zamawiać ,odwiedziłem tez bardzo bliskiego lokalnego przedstawiciela BMC i Specialized i tu dopiero świat rabatów mnie zbił z tropu ,świetna rozmowa z dziewczyną  która robi rocznie 20tys km i nie nawidzi tarcz w szosie ,oraz usłyszałem że dla mnie( 188cm)  to bardziej Xl (60) ,a nastawiony byłem na L (58-59),sprawiło ze coraz mnie wiem ,podsumowując -tarcze pozwolą na szersza oponę ,ale są problematyczne zwłaszcza w transporcie ,a większy rozmiar ponoć da więcej komfortu (w Giancie można się pomierzyć ,ale na szybko dopadłem TCR 2020  L i wydawał się idealny  )

     

20200830_180024.jpg

20200830_200535.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce Hitlerowskiej zbrodni pod Tarnowem.
Zbylitowska góra a5f7ba6b629bc7a64a1a0efc63ec87f8.jpg&key=7cb7c45cd680198f429ff42d41d3636c0cd5318fb29efa25d0e4d83010180884e94fdb172ab38de80ef0e0171ee50dbf.jpg&key=72063dfd247d11b9ca6905ab0493ebdba2d326577f6a364531baabd052e66de1499e9623bd5b3e8f717b1f133d9d61cb.jpg&key=a2b082f6d5c5c855017032008bf71efab456202409bf7ac8da276abe09845533

9336407ea30de5d48f249156032c2bf7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości. Ile km robicie rocznie?

 U mnie to jakieś 3500 a u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata z rzędu 3 tys. W tym roku tyle nie będę miał. Jeżdżę MTB od marca do listopada 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wychodzi od 1500 - 2000 km.

Na 2 rowery.

Mtb i szosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj Revolta 1 na 2021 w rozmiarze XL. W wyborze odpowiedniego rozmiaru pomógł mi sprzedawca.

Mam 187 cm wzrostu, przeglądając dziś specyfikacje ramy Gianta, nie jestem pewien czy dokonałem odpowiedniego wyboru🤨

Czy ktoś z bardziej doświadczonych kolegów, mógłby pomoc w rozwianiu moich wątpliwości?

Jaki rozmiar ramy jest odpowiedni dla mojego wzrostu, L czy XL?

Czy przy moim wzroście, będzie zauważalna różnica pomiędzy L i XL?

 

https://www.giant-bicycles.com/pl/revolt-1-2021


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z GIANTA dla Ciebie XL, ostatnio mierzyłem (model Terrago 29"). Mam 182 i L była w sam raz, XL ciut za duża, ale na 187 myślę, że będzie idealna.

Generalnie sporo zmienia się odległość kierownicy od rury podsiodłowej oraz sama długość (wysokość) rury podsiodłowej.

Ja jakoś też z tymi nowymi ramami i ich wymiarami nie mogę dojść do ładu i składu.

Mierzyłem również Meridę Big Nine 500 i tam to już w ogóle L-ka wydaje mi się mała, przez ostrą geometrię ;)

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, tommly napisał:

Z GIANTA dla Ciebie XL, ostatnio mierzyłem (model Terrago 29"). Mam 182 i L była w sam raz, XL ciut za duża, ale na 187 myślę, że będzie idealna.

Generalnie sporo zmienia się odległość kierownicy od rury podsiodłowej oraz sama długość (wysokość) rury podsiodłowej.

Ja jakoś też z tymi nowymi ramami i ich wymiarami nie mogę dojść do ładu i składu.

Mierzyłem również Meridę Big Nine 500 i tam to już w ogóle L-ka wydaje mi się mała, przez ostrą geometrię ;)

ok, dzięki za szybka odpowiedz. Ogólnie jestem zaskoczony czasem oczekiwania na nowy rower😔 Na chwile obecna, sprzedawca nie jest w stanie określić termin dostawy.   

Poczekamy zobaczymy 😅 choć cierpliwość nie należy do moich mocnych stron 😄


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Teufel26 napisał:

Zamówiłem wczoraj Revolta 1 na 2021 w rozmiarze XL. W wyborze odpowiedniego rozmiaru pomógł mi sprzedawca.

Mam 187 cm wzrostu, przeglądając dziś specyfikacje ramy Gianta, nie jestem pewien czy dokonałem odpowiedniego wyboru🤨

Czy ktoś z bardziej doświadczonych kolegów, mógłby pomoc w rozwianiu moich wątpliwości?

Jaki rozmiar ramy jest odpowiedni dla mojego wzrostu, L czy XL?

Czy przy moim wzroście, będzie zauważalna różnica pomiędzy L i XL?

 

https://www.giant-bicycles.com/pl/revolt-1-2021

z mojej strony mam mieszane uczucia,po wizytach w sklepach Giant tez wszędzie mi proponują XL ,a mam 188cm,obecny BMC  roz57 to tak jakby M/L u nich ,a jeździ mi się świetnie,Revolt ma nieco spokojniejsza geometrie niż TCR  i na styk powinno być ok,trzymam kciuki i daj znać  jak już zrobisz te 20-30km wtedy wszystko będzie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie dziury... k*****a dwie..
Jedna taka, że prawie palec wchodzi..
Jutro idę po łaty do oponc0cadc5cadaf3f90730a87674359d2d5.jpg1c049d1d22b419895058f0c8c45cede3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wlasnie nie przesiadlem sie na mleko. W finale ligure zadne mleko ludziom nie pomagalo i kazdy musial wozic detke na takie dziury jak Twoje. To jak sie mam babrac w mleku, wkladac jakieś pianki antydobiciowe i dodatkowo miec detke w plecaku to ja wole zostac przy dętce po prostu


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na jakim Ty cisnieniu jezdzisz, Jak na drodze szutrowej takie flaki lapiesz??

 

Co do finale Ligure, to wystarczyloby porzadne opony zalozyc... ludzie sobie papierowe opony zakladaja, zeby jak najlzej, a pozniej placz... jak jedziesz w takie tereny zaloz porzadna opone 1300g I po problemie;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie mieli 🙂 i na wiekszosc problemow wystarczyly ale jak cos poszlo grubo to mleko nie dawalo rady


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jakby cos poszlo grubo na detce... to detka tez by nie dala rady... no chyba, ze 0,5kg Maxxis DH detka;);):)

Edytowane przez Romi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem dętke i zajechałem do domu.

Pod dużą dziurę dałem kartonik z dętki co by balon nie wywalił

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie normalne. Poniżej 2 bary lekko.

Ja wbiłem tam coś, co z drogi sterczało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak coś wystaje to nie najeżdżaj specjalnie omiń 👿👿👿👿

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.