Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Stierlitz napisał:

Aluminiowa sztyca trzeszczy w aluminiowej ramie, czyszczenie nie rozwiązuje problemu do końca. Rura podsiodłowa nie jest pęknięta.

Na pewno hałasuje połączenie rury podsiodłowej ze sztycą (nie jarzemka etc.), rozmiar dobry, luzu brak. Wyczytałem, że spray silikonowy załatwi sprawę, jutro mam zamiar nałożyć delikatny film.

Jakieś za/przeciw, bądź inne sugestie?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Dziwne miejsce na czeszczenie 🙂

Ja bym chyba najpierw jednak dal po kropelce oliwy na pręty w mocowaniu do siodełka.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym śruby sprawdził jeszcze. Bo same połączenia śrubowe też lubią strzelać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ecipeci napisał:

dzisiejsza czasówka na TdF przejdzie do historii, Tadej pozamiatał :)

Po zakończeniu etapu były numerem jeden w klasyfikacji ogólnej, górskiej, juniorskiej i Continental. Gdyby miał jeszcze sprinterska, to fogoniłby Eddy'ego Kanibala 😀 Merckxa z '69 kiedy podczas Touru zdobył wszystkie koszulki. Szkoda Roglicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, przestało strzelać, oby definitywnie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś na sprzedaż jakiegoś przyzwoitego MTB na kołach 26" w rozmiarze 16"-17" (budżet 1500zł) ?

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Puszcza Bukowa ... Raczej delikatny spacer, no i kiełba z ogniska, mniam

IMG-20200920-WA0014.jpgIMG-20200920-WA0012.jpgIMG-20200920-WA0011.jpgIMG-20200920-WA0019.jpgIMG-20200920-WA0022.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
15 godzin temu, kaido2 napisał:

20 km dobrej zabawy. Całość >100.

 

 

Co to za rower? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, fidelio napisał:

 

Co to za rower? 

 https://www.wykop.pl/wpis/23552899/cudo-z-tesco-za-759zl-ʖ-szosa-rower/

Trafiłem go za 456pln :)

Początkowo steściłem go w oryginalnym secie i o dziwo szedł jak szalony, obecnie po wywaleniu kół i kiery wygląda tak:

spacer.png


 


 

Całość wyszła lekko za ponad tysiaka.

Obecnie służy do testowania różnych rozwiązań, zabawy, treningów w tym z grupą :)

 

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa lata temu kupiłem tego caad3 od znanego youtubera, niestety geometria okazała się zbyt agresywna jak na mój stopień zaawansowania (nadwaga etc.) więc rower stał przez dwa lata a ja turlałem się na rowerze crossowym z bardziej komfortową pozycją za kierownicą.

Od tamtej pory ubyło mi sporo kilogramów i chciałbym przygotować sobie Cannona na przyszły sezon.

Technicznie rower działa idealnie, mankamentem jest farba, która z uwagi na wiek i uszkodzenia powłoki ma liczne purchle i się łuszczy.

Mam w planach chemiczne usunięcie obecnej powłoki lakierniczej, malowanie proszkowe na czerwono, montaż naklejek i nałożenie dwóch warstw klaru (pistolet, żadne spraye).

Nie znam się na malowaniu, wyczytałem, że proszkowe malowanie lepiej zabezpieczy powierzchnię a jak się pomaluje klarem na mokro to przy jednolitym kolorze efekt będzie taki sam jak przy malowaniu na mokro od początku.

Chemiczne usunięcie starej farby wydaje mi się najbezpieczniejsze dla tej bardzo wycieniowanej ramy, piaskowanie odpada a o sodowanie trochę ciężko w najbliższej okolicy.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie dotyczące malowania, bo dla mnie to czarna magia. Utknąłem już na etapie poszukiwania naklejek...83f24462443626143cb09016c54adbbf.jpg&key=1a659ed63fc2604a6ffe1e73da81f8671aaf40a95808e67dd885fdcd0d99e05a

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka







Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ja co prawda myślę o odtworzeniu dokładnie tego co jest, więc w rachubę wchodzą chyba tylko naklejki, bo tej drobnicy na tylnym trójkącie i rurze podsiodłowej to sobie ręcznie nie wyobrażam - oryginalnie też są naklejki.

Niestety jedyny producent naklejek jest z Węgier i paczka dwukrotnie była po przylocie do Wawy zwracana z uwagi na brak adresata - nigdy Wawy nie opuściła a adres docelowy jest na Lubelszczyźnie. Facet się zniecierpliwił i jestem w punkcie wyjścia.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ciężko się od tego uwolnić 😁🚴😁

IMG_20200922_114908-01.jpeg

IMG_20200922_102348-01.jpeg

IMG_20200922_102306-01.jpeg

IMG_20200922_114849-01.jpeg

IMG_20200922_115558-01.jpeg

Collage_20200922_134722.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że czas znajdujesz prawie codziennie na takie kręcenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Do soboty będzie przerwa niestety... Więc tym bardziej dziś nie mogłem odpuścić 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, fidelio napisał:

Do soboty będzie przerwa niestety... Więc tym bardziej dziś nie mogłem odpuścić 😁

chcesz powiedzieć, że do soboty nie będzie żadnego "nowego" zdjęcia Twojego roweru i Twojej facjaty ? ! ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.