Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

No OK, ale do czego bateria w przerzutce?

Dożyliśmy czasów gdzie kable są tylko do hamulców. Reszta idzie bezprzewodowo. Stad ta bateria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, suqub napisał:


Dożyliśmy czasów gdzie kable są tylko do hamulców. Reszta idzie bezprzewodowo. Stad ta bateria.

Czyli co: jakiś silnik na baterię do zmiany przełożeń? 🤥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ciekawie to Rose wygląda z tymi błotnikami, zupełnie inaczej, ale nadal dobrze. Mam zamiar w przyszłym roku kupić aluminiową wersję tego roweru i dorzucić właśnie ten zestaw.

Co myślicie?29df4fe993e546ffeeff60cab784c9ac.jpg141c657f5aa5e9fdb81c97f754f1c9f9.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stierlitz napisał:

Nawet ciekawie to Rose wygląda z tymi błotnikami, zupełnie inaczej, ale nadal dobrze. Mam zamiar w przyszłym roku kupić aluminiową wersję tego roweru i dorzucić właśnie ten zestaw.
Co myślicie?

Myślę, że trekking byłby lepszym i tańszym rozwiązaniem.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś gubi lekkość, charakter... wizualnie słabo. Moje zdanie, oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Jan na dobrychrowerach pokazywał rower w tym stylu, jednak bardziej w kierunku militarnym. Poszukaj. Sam bym raczej nie kupił. Jednak muszę przyznać, że rower miał coś w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzę oba kanały prowadzone przez Jana, to Rondo niestety występuje z ciężkimi kołami 27,5 i jak za tą cenę nie oferuje niczego nadzwyczajnego. Wpadło mi w oko, design ciekawy, jednak mój nowy rower ma być względnie lekki i szybki.

Rozważam jeszcze zostawienie pancernego i ciężkiego "osiołka" (trekking ze sztywnym widelcem i kołami dt pod załadunek nawet 140 kg) i dokupienie jakiejś szosy endurance, bo na Cannonie geometria mnie dobija po 40 km.

Widzę jednak, że te nowe szosowe endurance są zaledwie o 0,5 kg lżejsze od graveli w ramach tego samego producenta i mają te same koła, jak np. w Rose backroad al i pro sl disc - to już chyba wolę gravela, zawsze daje więcej opcji.

Chyba, że pójść wbrew trendom i kupić coś z hamulcami szczękowymi, tarcz w sumie na szosie nie potrzebuję, ale ważę 90 kg, więc jak stanę na pedały to przydadzą się sztywne osie. Szkoda, że w Polsce jest tak mało możliwości testowania rowerów przed zakupem, wolałbym skonfrontować swoje oczekiwania z konkretnym modelem, może części rzeczy wcale nie potrzebuję.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda sprzyja to można pobuszować po lesie.

IMG_20201013_121705.jpg

IMG_20201013_121632.jpg

IMG_20201013_121549.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja liczę na jakieś okno pogodowe jutro albo we czwartek... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już w domu ...czarny niczym pojazd Batmana  ,nie widzialny jak  F-117 Nighthawk,dopracowany jak najnowsza wersja 911  i z Polskim akcentem 🙂,na razie małe zdjęcie ,nie długo będzie więcej

7c6ee054254f5e47gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pogoda dziś nie za bardzo, ale nie mogłem odmówić sobie przyjemności zapolowania na ...łosia 😉

IMG_20201017_075047-01.jpeg

IMG_20201017_083837-01.jpeg

IMG_20201017_084001-01.jpeg

IMG_20201017_084032-01.jpeg

IMG_20201017_095816-01.jpeg

IMG_20201017_083912-01.jpeg

Collage_20201017_105252.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
6 godzin temu, suqub napisał:

Piękne lakierki emoji6.png

Gdzie takie cuda wynajmujesz (mówię o Łosiu)?

 

Lakierki to zasługa deszczu 😜 Padało przez cały czas... A Łoś z dłutowskiego lasu (okolice Dłutówka i Dłutowa, jakieś 25 km od Łodzi). To makieta samolotu, który spadł dokładnie w tamtym miejscu 4 września 1939 r. A informacje o nim znalazłem zupełnie przypadkiem, sledząc na Instagramie profil jednego rowerzysty z Łodzi. 

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co weekend, rajd po puszczystrava1941098716678281863.jpg.036f6f81222e620fd8234ddf479fad38.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.