Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, tessio napisał:

Polska złota ;)

 

Ścieżka na Łojców?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SIRLUKE1 napisał:

Ktoś tu normalnie oberwie .. emoji13.pngemoji12.pngemoji16.png

Jak tak można ? Biednym ludziom pokazywać takie maszyny ... He ?

Zajeb... emoji106.png

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
 

 

Hehe dzięki, ale bądźmy szczerzy, to tani sprzęt w porównaniu do naszych zegarków, innych rowerów z tego segmentu i szos/graveli z tego tematu :)

 

nie mniej jestem zadowolony z tego jak udało sie go złożyć z tego co miał producent


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę wyskoczyłem na klasyczną, wrocławską trasę szutrową. W niedziele wreszcie szosa! Zrobiłem 100km po wzgórzach w okolicy Trzebnicy. Chyba najbardziej wymęczona tegoroczna stówka. Wiatr przeszkadzał, noga na podjazdach średnio podawała. Za to piękna jesień sprawiła, ze chciało sie jechac dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obawiam się, że sezon już zakończyłem... Skromne 2500 przejechane (bo covid wiosną skosił szosowców). Jeszcze jak złapię jakieś głupie przeziębienie, to do roboty nie wpuszczą...

A na zimę to będę kręcił na takim śmiesznym czymś... Zobaczymy co z tego wyjdzie⁉️

IMG_3109.JPG

Edytowane przez petruss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebraliśmy nowy rower żonki, wiec od razu w drogę
45e13b437113f7131f86244b778af57a.jpg
19f1ff345b1e58ef58880fd11d4031d4.jpg
f213945777246eadeee5afe9e6dfd843.jpg
9314827ff1deef9aa8b33d627ac34caf.jpg
730e0d6840ccd3753d0fa8e1865c50b6.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś była premiera tarczy owalnej. Wrażenia obiektywne: cool i trendy. Wrażenia subiektywne: kręcenie wydaje się być bardziej efektywne i chyba wrzucam teraz wyższe przełożenia, niż przy tarczy okrągłej.

 

1ynkEt4.jpg

 

nfGIyPQ.jpg


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, tessio napisał:

Dzisiaj wyjazd 8.30 😴 Trzeba korzystać przed lokdałnem.

 


kurcze tez czuję, że od weekendu zostanie trenażer żeby sie nie zastanawiać co można a czego nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś była premiera tarczy owalnej. Wrażenia obiektywne: cool i trendy. Wrażenia subiektywne: kręcenie wydaje się być bardziej efektywne i chyba wrzucam teraz wyższe przełożenia, niż przy tarczy okrągłej.
 
1ynkEt4.jpg&key=f4e1a62f7d0eb28329f4f669372be48b04ba05c0dc143a11534104d8a23bef93
 
nfGIyPQ.jpg&key=57b0a24938fbcea814e0f5a1efce0632c116272e8925a99cd14dd30da3f51686

Po długości zębów na blacie obstawiałbym ze to garbaruk :) mam rację?
Jeśli tak to dobry wybór mam ich zębatkę od kilku lat i dopiero niedawno zaczęła pokazywać ślady zużycia. A przez długość zębów w zasadzie nie da się zrzucić z niej łańcucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, szymar napisał:


kurcze tez czuję, że od weekendu zostanie trenażer żeby sie nie zastanawiać co można a czego nie. 

 

Nie ma się co zastanawiać tylko trzeba jeździć, chyba, że będzie jasno powiedziane - nie można na rowerze ;) Przy wiosennym lokdałnie jeździłem cały czas. #jezdzimypokimozna ;)

 

 

20201028_090254-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, john.doe napisał:

Po długości zębów na blacie obstawiałbym ze to garbaruk :) mam rację?

 

Dokładnie. Cenowo, to pół SRAMa 🤑


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Dokładnie. Cenowo, to pół SRAMa 

Będziesz zadowolony jak nie spuścili z tonu z jakością to naprawdę pancerna zębatka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.10.2020 o 21:03, egzo18 napisał:

Dodatkowymi biegami byś guzik zyskał.

Sram nx 12s ma najmniejszą o 11 zębach. No chyba, że gx albo Shimano. Tam 10. Ale wymiana bębna na kole do tego. Bo inne standardy. 

A powiedz mi Kolego, jaką przerzutkę byś polecał na przód, bo chyba mam najtańszą z najtańszych z najtańszych, zresztą pracuje ona jak plastikowy kwarc z bazaru na starej baterii. Z przodu mam 3 tarcze (wiem, że od tego się odchodzi ale ja wolę jak jest bo na dokręcaniu z górki mi zależy), linka od dołu, mocowanie na obejmę. Do tego zapytam jakie konkretnie linki do przerzutek polecisz (same linki bez pancerza). O tylną przerzutkę zapytam jak fundusze pozwolą.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, teston napisał:

Dziś była premiera tarczy owalnej. Wrażenia obiektywne: cool i trendy. Wrażenia subiektywne: kręcenie wydaje się być bardziej efektywne i chyba wrzucam teraz wyższe przełożenia, niż przy tarczy okrągłej.

 

Tarcze owalne to prehistoria czyli jakieś lata 80-te ubiegłego wieku. Jak szybko się pojawiły tak szybko zniknęły. Miało być pięknie a wyszło jak zwykle. Kolega poczyta o biopace.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, albiNOS 01 napisał:

A powiedz mi Kolego, jaką przerzutkę byś polecał na przód, bo chyba mam najtańszą z najtańszych z najtańszych, zresztą pracuje ona jak plastikowy kwarc z bazaru na starej baterii. Z przodu mam 3 tarcze (wiem, że od tego się odchodzi ale ja wolę jak jest bo na dokręcaniu z górki mi zależy), linka od dołu, mocowanie na obejmę. Do tego zapytam jakie konkretnie linki do przerzutek polecisz (same linki bez pancerza). O tylną przerzutkę zapytam jak fundusze pozwolą.

Na 3 blaty?

Chymm.

Jakaś deore.. fdm 591. Tylko nigdzie tego nie ma.

To Deore XT FD-T8000.  

Pytanie ile zębów na największym blacie?

Ale to sobie w specyfikacji ich porównasz.

Co do linki, to nic nie powiem, bo biorę z reguły co mają w sklepie.

Chyba, że w szosie, to mam zestawy jagwire, i linka w teflonowej rurce dodatkowo.

10 minut temu, souls_hunter napisał:

Tarcze owalne to prehistoria

Nadal stosowane w napędach 1x w mtb.

A także w 2x w szosie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jagwire z teflonem to rewelacja, wszystko działa jakby linek w ogóle nie było.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.