Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem ja równolegle z endemondo. Endemondo pokazalo56km i wyrysowalo mapę dokładnie tak jak jechałem a map my run pokazalo 38 km i po 3/4 trasy ścięło w Lini prostej do miejsca końca trasy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie ale co dają te apki prócz wyrysowana trasy na mapce ? Długość przebytej trasy , prędkość średnią i maksymalną oraz czas można odczytać z licznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest czytelniej pokazane niz na liczniku/zegarku. Dodatkowo np w stravie mozesz sobie porównać jak Ci poszło wczesniej na tej samej trasie lub jej odcinkach (oczywiście o ile ktoś dodał segmenty lub trasę do aplikacji)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nawigacja szosowa pokazuje wszystko. Mapę, profil wysokościowy trasy, ile a górę, ile w dół, itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji biegania od lat na rower używam tez Garmina. Kiedyś Fenix 3 później 5, a aktualnie Instinct Solar + synchronizacja z aplikacja na telefonie. Nie robię jakiejś głębokiej analizy danych ale taki zestaw pokazuje wszystko co potrzeba: odległość, prędkości, przewyższenie, rysuje trasę, można tez wgrać zaplanowana trasę do zegarka i mieć nawigację po śladzie. W zależności od modelu zegarka starcza na kilka do kilkunastu godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, fidelio napisał:

No to nie zachęciłeś...

 

W endemondo nigdy nie miałem problemów z GPS i z jakimiś cięciami trasy 

 

d1a5ba5da0eac946med.jpg

4 godziny temu, GTB napisał:

Może głupie pytanie ale co dają te apki prócz wyrysowana trasy na mapce ? Długość przebytej trasy , prędkość średnią i maksymalną oraz czas można odczytać z licznika.

 

 

 

Dla mnie nic. Lubię mieć wyrysowana trasę na mapie i przebyty dystans reszta mi nie potrzebna. Ale jak jest to dobrze. Dlatego bardzo mi pasowało endemondo 

36 minut temu, john.doe napisał:

Z racji biegania od lat na rower używam tez Garmina. Kiedyś Fenix 3 później 5, a aktualnie Instinct Solar + synchronizacja z aplikacja na telefonie. Nie robię jakiejś głębokiej analizy danych ale taki zestaw pokazuje wszystko co potrzeba: odległość, prędkości, przewyższenie, rysuje trasę, można tez wgrać zaplanowana trasę do zegarka i mieć nawigację po śladzie. W zależności od modelu zegarka starcza na kilka do kilkunastu godzin.

 

 

 

Dlatego coś takiego by mi pasowało. Patrzę na garmina fenixa s6 pro. Choć cena nie zachęca, tu bym miał wszystko co mnie interesuje. Trasy. Mapy. Zegarek. Gadżet 😀😀😋😀😀😋

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, revolta4 napisał:

Jaka byście polecili apke na telefon na androida podobna do endemondo? Stravy nie chce.

korzystam i polecam „mapy.cz” - w pełni funkcjonalna i darmowa aplikacja. 

i pojeżdżone... 

 

6CA43960-F601-4DA4-8E85-7897A37C4B91.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

U mnie taka ciekawostka - WEND Chain Wax. Łatwa aplikacja (oczywiście po uprzednim bardzo dokładnym wyczyszczeniu łańcucha), bardzo przyjemny zapach (przez chwilę chciałem spróbować) i podobno sprawdza się jako suchy smar... No i kolor pomarańczowy, żeby jesienią nie było nudno 😁

IMG_20201115_160344.jpg

IMG_20201115_160327.jpg

IMG_20201115_160243.jpg

IMG_20201115_160319.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak zdążyłem się rozeznać, na suche. Wosk firmy WEND, za który zapłaciłem 28 pln za najmniejsze opakowanie, które jak widzę, starczy na jakieś 10 aplikacji. Piszą też o nim, że to smar. To w dużej mierze gadżet (jest cała furmanka kolorów), ale podobno także funkcjinalny, pod warunkiem, że w suchych warunkach się jeździ. Z ciekawości kupiłem, bo jak wiadomo, kolory lubię, więc sprawdzę 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dopisała, humory też. Było bardzo, bardzo...

IMG-20201115-WA0030.jpgIMG-20201115-WA0024.jpgIMG-20201115-WA0020.jpgIMG-20201115-WA0015.jpgIMG-20201115-WA0008.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, revolta4 napisał:

Dlatego coś takiego by mi pasowało. Patrzę na garmina fenixa s6 pro. Choć cena nie zachęca, tu bym miał wszystko co mnie interesuje. Trasy. Mapy. Zegarek. Gadżet 😀😀😋😀😀😋

6PRO to już wypasiona zabawka, do jazdy na rowerze wystarczy coś prostrzego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, john.doe napisał:

6PRO to już wypasiona zabawka, do jazdy na rowerze wystarczy coś prostrzego :)

 

 

No i to jest to!!! 😀Wypasiona zabawka... gadżet, atrakcyjny wygląd, 

 

A tak poważnie. Jak przemyślałem temat. To narazie będzie strava ogarnąłem na telefonie na kompie konto może będzie ok 🤔🤔 jednak kupując garmina za 3 tys można dołożyć parę zł i kupić szose ale gravelka jakaś uzywke, 😋😋😋do mojego mtb. 

 

Tak więc temat na tą chwilę zakończony jutro jadę na stravie pierwsze km 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, fidelio napisał:

które jak widzę, starczy na jakieś 10 aplikacji

 

Hmm czutalem kiedys o tych patentach ale to co pokazałeś nie wygląda na prawidłową aplikację (o ile tak nie jeździsz).


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
5 godzin temu, Jan napisał:

 

Hmm czutalem kiedys o tych patentach ale to co pokazałeś nie wygląda na prawidłową aplikację (o ile tak nie jeździsz).

 

Hmmm, a ja najpierw oglądałem filmik producenta tego wosku, na temat spsobu aplikacji i zribiłem tak samo, zaczynając od rolek, a następnie wcierając go po boku łańcucha. Ale oczywiście może być tak, że i producent tego wosku nie ma racji 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fidelio napisał:

 

Hmmm, a ja najpierw oglądałem filmik producenta tego wosku, na temat spsobu aplikacji i zribiłem tak samo, zaczynając od rolek, a następnie wcierając go po boku łańcucha. Ale oczywiście może być tak, że i producent tego wosku nie ma racji 😉

 

Na filmiku producent tez nakladal wosk na tak uwalony i brudny naped?


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
Teraz, SzefSzefow napisał:

 

Na filmiku producent tez nakladal wosk na tak uwalony i brudny naped?

 

A czy ja go nakładałem na napęd? Bo chyba na łańcuch, zgodnie z jego przeznaczeniem. I przed aplikacją, o czym też napisałem (benzyna ekstrakcyjna, bawełniana szmatka, do czysta i do sucha), dokładnie wyczyściłem łańcuch. Więc może kłania się brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i brak podstawowej znajomości angielskiego? 😉🤭

CHAIN - ŁAŃCUCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, fidelio napisał:

 

A czy ja go nakładałem na napęd? Bo chyba na łańcuch, zgodnie z jego przeznaczeniem. I przed aplikacją, o czym też napisałem (benzyna ekstrakcyjna, bawełniana szmatka, do czysta i do sucha), dokładnie wyczyściłem łańcuch. Więc może kłania się brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i brak podstawowej znajomości angielskiego? 😉🤭

CHAIN - ŁAŃCUCH

 

Tak, nakladales, bo lancuch jest jednym elementem napedu.

 

Czy ogladajac filmik, zadales sobie pytanie dlaczego naped (sprawdz i przeczytaj ze zrozumieniem, co wchodzi w jego sklad), jest czysty?

 

 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ale mój jest czysty 😉 Tylko światło było, jakie było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, fidelio napisał:

Ale mój jest czysty 😉 Tylko światło było, jakie było. 

 

a to przepraszam, na zdjeciach wyglada jakby byl bardzo brudny 👍


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na zdjęciach wosk wygląda jakby był żółty, a jest pomarańczowy... Światło mam takie, jakie mam... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fidelio napisał:

Ale mój jest czysty 😉 Tylko światło było, jakie było

Widzę że kwestię napedu już wyjaśniono pod moja nieobecność wiec o tym nie będę pisał :) natomiast jezeli chorzi o światło to właśnie to mnie zmylilo: wyglądało to jak byś pokrył woskiem łańcuch i chciał jeździć z "centymetrową" warstwa parafiny.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
4 minuty temu, suqub napisał:

Może i napęd czysty. Ale rama uj***na emoji6.png

Tu zgoda i nawet ujowe światło nie jest w stanie tego przysłonić. Ale co mam zrobić? Rozmawiam z nim, głaszczę, od czasu do czasu pielęgnuję, a on i tak po krzakach się wyciera 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.