Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20201121_122319-01.jpeg

Mam nowe mleczne szkła w okularach. Ale nie polecam nic nie widać 😀

 

 

IMG_20201121_122231-01.jpeg

IMG_20201121_151202.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, petruss napisał:

Na szeroką stopę (tak bardziej budżetowo) polecę Pearl Izumi (konieczne trzeba mierzyć!) i Lake, które w oznaczeniu modelu mają "x". SiDi mają wersję "mega" (ale to już trochę drożej)

Jaki model masz tych Pearl Izumi? Znalazłem nawet fajne Pearl Izumi x alp enduro, cena i wygląd przyzwoite 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie napiszę (kupiłem je na wyprzedaży "z kosza"), ale mnie więcej to all road`y wersja z 2 rzepami i zapięciem. Fajne są.  Do jazdy dystansowej wolę Lake, ale te są przewiewniejsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie podobają mi się 

Pearl Izumi x alp enduro 4.

 

Odloze zakup do wiosny, pojadę do sklepów stacjonarnych przymierze, nie będę ryzykował kupował odsyłał wymieniał. Przymierze i kupię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kaido2 napisał:

 Na takim Starcie zaczynałem swoją przygodę z kolarstwem na początku lat 90-tych. Sprzęt na prawdę na poziomie.

Nadal się dobrze spisuje. Tylko szytki drogie.

Edytowane przez goral_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w główce ramy nic nie chrobocze i kierownica dobrze chodzi to coś z nią kombinować? Stery raczej nigdy nie były przeglądane a rower ma 6 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pracy ni wybijaka. Musiałbym coś kombinować. Zerknę jak się to robi i może coś sklecę z podkładek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2020 o 15:14, revolta4 napisał:

IMG_20201121_122319-01.jpeg

Mam nowe mleczne szkła w okularach. Ale nie polecam nic nie widać 😀

 

 

IMG_20201121_122231-01.jpeg

IMG_20201121_151202.jpg

Średnia prawie 19 km/h przy tym dystansie jakbym chciał taką utrzymać to padłbym na zawał w połowie drogi.

 


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2020 o 07:09, miliarder napisał:

Hej, ktoś używa lampki przedniej Bontrager ION 200 RT?

Zastanawiam się nad jej zakupem, ale nie wiem czy warta jest wydania ponad 200PLN...
Lampka używana by była w szosie do jazdy w dzień.

Ewentualnie jeżeli ktoś zna jakiś sklep, gdzie można ją taniej wyrwać będę zobowiązany. Na chwilę obecną wszędzie ceny powyżej 200PLN.

Dzięki za pomoc

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 

Mam, używam w kpl. z tyłem. Warte każdej złotówki. Kilka razy byłem zaczepiony przez rowerzystę lub samochodziarza z pytaniem co to tak mocno świeci. Na początku świetnie współpracowały z Garminem, po którejś aktualizacji komputerka już tak różowo nie jest. Po sparowaniu działa prawidłowo, ale po jakimś czasie z niewiadomych powodów tracą łączności i procedurę parowania należy powtórzyć od nowa.


Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok w takim razie będę szukać. Może coś się pojawi na blackfriday w dobrej cenie ;)

Na sparowaniu z licznikiem nie zależy mi bo i tak mój Wahoo tego nie obsłuży ;) tak czy inaczej dobry bajer.

Z tyłu mam Knoga Plus, którego mogę polecić z czystym sumieniem choć pewnie do Bontragera daleko mu


Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, ecipeci napisał:

dlatego ja się od elektryków trzymam z daleka :)

ja tam dla elektrycznego fulla czy choćby xc widziałbym zastosowanie, szosa nie bardzo. Tutaj - pomijając to, że to smutna wiadomość bo ktoś umarł - to jakaś dziwna historia. Prowadził rower i zamarzł:lol: ile tam było tego mrozu? -50? To Niemcy a nie Jakucja. Wiec albo był schorowany i poniosła go fantazja/znalazł się w złym miejscu w nieodpowiednim czasie albo był nawalony/naćpany, jak wpadł do rowu to zasnął i tak już został. Nie widzę innego powodu, dla którego młody chłop umiera od tak z wychłodzenia przy kilku stopniach na minusie. W tych czasach ludzie kanapki nie mają do jedzenia ale telefon każdy ma, żeby zadzwonić do znajomego po pomoc etc. "Szedł, wziął i umarł"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, ecipeci napisał:

dlatego ja się od elektryków trzymam z daleka :)

Tak jak ja :)

suqub, czemu mi te okularki oakleya przypominają? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
suqub, czemu mi te okularki oakleya przypominają?

Bo to Oakley Obecne z Chin mnie męczą. Zobaczymy na wiosnę jak te się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, trollu napisał:

Prowadził rower i zamarzł:lol: ile tam było tego mrozu? -50? To Niemcy a nie Jakucja.

 

Może się fest spompował, ubrał się na lekko i go owiało. Koleżanki miały podobny przepadek na runmagedonie - okazało się, że koleś miał jakąś niezdiagnozowaną wadę serca. Tu człowieka uratowali. Historia niepokojąca swoją drogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, trollu napisał:

ja tam dla elektrycznego fulla czy choćby xc widziałbym zastosowanie, szosa nie bardzo.

o taki na przykład :)

 

 

asdf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra buty wybrane, dwa modele, teraz jakie byście polecili pedały SPD ważę 105kg to może znaczenie żeby się nie rozleciały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy moich 120 kg to lekki jesteś. Od 5 lat używam: Shimano PD A520 Pedały szosowe SPD. Nie miałem nigdy żadnych problemów (raz trzeba było dokładniej przeczyścić), można jeździć w zwykłych butach (mało to wygodne), ale... (bo zawsze jest jakieś "ale")... ramka jest dość płytka i nie pasują do wszystkich butów. 

Jak weźmiesz popularne M520 to też będzie OK. Jak z produktami innych marek nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.