Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio
W dniu 26.11.2020 o 16:36, suqub napisał:


Nie przejmuj się kąśliwymi uwagami. Wróci stara owijka, to będzie elegancko emoji6.png

 

No to znowu będzie mi kolorowo 😉 Może nie od razu, ale z czasem na pewno 😁

Collage_20201127_202528.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
51 minut temu, revolta4 napisał:

No i wreszcie będzie normalnie. 

 

Z tą owijką to jest tak, że dostałem ją ...za darmo 😁 Poprzednia strasznie się wytarła, co potraktowano jako wadę fabryczną i zaproponowano wymianę na zupełnie nową. Co ciekawe, ja sam bym na to nie wpadł, ale na IG dystrybutor zobaczył, jak poprzednia wyglądała i sam zaproponował wymianę 😁 I żeby owijce nie było smutno, jest też komin z tej samej serii, bo w końcu jesienią i zimą trochę koloru tym bardziej się przyda 🤣

IMG_20201127_203006.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko!!! Ja musze tylko znaleźć czas na ogarnięcie roweru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fidelio, jak rozgladalem się za swoją szosą to w magazynie tour przeczytałem testy carbonowych modeli. Dla mnie priorytetem był komfort. W testach nr 1 był Rose, nr 2 Canyon i 3 Spec. Napalilem  się na speca ale nie było wymiaru. Ostatecznie jest Canyon. Różnica była astronomiczna w porównaniu z trekiem. Ten rower płynął. W pierwszy weekend zrobiłem 360 km. Tyle było frajdy z karbonowej szosy. Balem się że słono będzie amortyzowal ale coś nic takiego. Mega komfort. A zamiast spd mam clickr. Od tego czasu zrobiłem  ponad 10k ani razu się nie wywalilem. Zauroczenie dalej trwa. Opony wymienię w przyszłym roku. Jechałeś już kiedykolwiek szosą w karbonie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie, nie jechałem. Natomiast coraz bardziej skłaniam się ku dodatkowemu kompletowi kół, które uzbroję w zdecydowanie cieńsze opony i od czasu do czasu zamiast gravela będę miał szosę endurance. Natomiast pewne jest jedno, gravel jako taki jest dla mnie priorytetem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ecipeci napisał:

Podpowiem od siebie żebyś na początku wypinał obie nogi bo czasem bywa tak że np. wypniesz lewą, głowa odnotuje że noga puszczona a położysz się na prawą no i leżysz i kwiczysz :)

przerabiałem to kilka razy na szczęście w lesie więc było miękko przy lądowaniu :lol: polecam też na początku wypinać się podczas jazdy "od tak" - trzeba sobie wyrobić odruch wypinania i go "oswoić", po jakimś czasie staje się to naturalne. 

W terenie chyba też człowiek "szybciej się uczy" - bo jak się wpada w kopny piach czy leci się po zdradliwym podłożu (np wapienie na jurze) to z jednej strony myślimy "trzeba cisnąć do przodu" a z drugiej świadomość, że w każdej chwili możemy stracić równowagę i myśl "kiedy, kiedy, kiedy" będzie trzeba się wypinać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne są te lampki. Tylnią może kiedyś sobie sprawie, jednak przednia jakoś do mnie nie przemawia. Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam takich lampek w szosie: 

https://www.knog.com/product/blinder-mini-chippy-twinpack/

Unikam jeżdżenia po zmroku, a w zasadzie to nie jeżdżę wcale więc wystarczają do tego, aby być widocznym dla innych. A minimalistyczny styl i niewielkie rozmiary mi się podobają. 

Edytowane przez TeJot

"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam lampki Cateye - polecam, tylna to jakis Rapid i świeci fest :)

te Bontragery okropne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

U mnie też Cateye i złego słowa nie powiem. Choć niedługo dojedzie do mnie nowa tylna - Knog z moim ulubionym motywem czaszki 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie też Cateye i złego słowa nie powiem. Choć niedługo dojedzie do mnie nowa tylna - Knog z moim ulubionym motywem czaszki

Czaszka jest kozacka!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, zaq napisał:

 

Właśnie w piątek kupiłem u nich :) jutro powinna przyjść.

Cena w porównaniu z innymi sklepami całkiem konkurencyjna. 

 

Ja od siebie polecam na tył Knoga Plus. Fajnie świeci i na plus szybki montaż/demontaż. Wpinanie do bazy na magnes. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomki, czy mogę klamkę Shimano 105 odpowiadającą za zmianę biegów przedniej przerzutki wymienić na dowolną z dwoma biegami? Nawet na niższe grupy (Claris, Sora)? Chyba 105 mi dzisiaj umarła :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie przymiarki do ukończenia podstawki serwisowej własnego pomysłu...

20201129_135426.jpg

20201129_135457.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zdążyć przed zimą. Sobota rower, niedziela sanki 1051bc309f01e77ba38aed766808fd87.jpg40f1290ca61c0c463a2cd62e1c483f12.jpge9dcbd851f155249a9a97a56897e6305.jpg7ac4c7fb25c199df151d86c40835cbfc.jpge05b4b12204c772375edb4b1db309835.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimowy wieśwagoon uruchomiony. Wykonany "mały serwis" w tym roku obejmował nowe klamkomaneki, napęd z przodu, przednia przerzutka, przedni hamulec z klockami, klocki z tyłu, siodełko i sztyca, opona z tyłu wraz z dętką, oświetlenie przód i tył, oraz wszystkie linki. Koszt robocizny 0 zł, koszt "nowych" części 18zł. Zimo !!! Ty wiesz co....

wieśwagoon.jpg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.