Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio
1 minutę temu, egzo18 napisał:

Te koła nie mają za dobrych opinii.

Cza było brać mavic albo fulcrum.

 

Nie wiem, ja znam dobre opinie o tych kołach. Ale zobaczymy, sam się przekonam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem komentarz.

Może się poprawili.

 

Specem od kół to jest kaido2.

On tu by najwięcej powiedział

 

 

To są karbony czy alusy?

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
3 minuty temu, egzo18 napisał:

Zmieniłem komentarz.

Może się poprawili.

 

Specem od kół to jest kaido2.

On tu by najwięcej powiedział

 

 

To są karbony czy alusy?

 

Aluminiowe. Na razie nie zdecydowałem się na karbonowe. Zakładam (na ten moment), że na aluminiowych pojeżdżę sezon czy dwa i wówczas się zastanowię, czy warto iść w karbonowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, egzo18 napisał:

Ja też tam pisałem z pół roku temu.

 

Może ban poszedł na wszystkich.

Z tą zbiórką to niezłe jaja wyszły

"Jako były moderator mam krótki komunikat związany z zamknięciem forum. Skoro Daniel nie ma odwagi lub chęci zabierania głosu w tej sprawię to zrobię to ja. Mam do tego prawo drogi Danielu gdyż poświęciłem temu forum kilka lat i spędziłem na nim setki godzin pracując na Twoje konto. Odbyliśmy wczoraj (my moderatorzy) wieczorem "rozmowę kadrową" z Danielem poruszającą miedzy innymi przyszłość forum i wizję Daniele na dalszy jego rozwój. Po mojej bardzo szczerej wypowiedzi Daniel zaproponował nam wypłatę "odchodnego", pozbawił nas uprawnień moderatorskich a dziś tuż przed zablokowaniem forum moje konto zostało usunięte. Daniel uznał forum za projekt wygasły a my zostaliśmy potraktowani jak przedmioty. Skoro mamy zastrzeżenia co do pracy na rzecz forum to forum nie będzie. Uprzedzę pytanie. Nie, nie poszło o pieniądze. Nikt z nas przez te wszystkie lata nie wziął ani złotówki za moderowanie. Komentarz być może zniknie, do forum nie mam dostępu ale zdążyłem zapobiegawczo porobić screeny wczorajszej rozmowy. Tak na wszelki wypadek gdyby Daniel próbował nas obarczyć winą."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie, dlatego nie będę płakał po jego forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaczął mocno irytować. W związku z czym przestałem oglądać jego filmy oraz odwiedzać forum. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi mentalność osób, które wypowiadają się w tym wątku
Daniel zdecydowanie nie przemyślał decyzji a nawet jeżeli to powinien to wszystko zrobić z większa klasą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, souls_hunter napisał:

olx, allegro, e-bay. Kupowałem, sprzedawałem zawsze bez problemu. Jedynie co, to prosić o dużą ilość wyraźnych zdjęć.

Przeglądam oferty na portalach, chodziło mi o bardziej zorganizowaną ofertę sprzedaży "używek" - coś na kształt profilu z FB Creatobike (szosy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka sklepów internetowych z używkami. Wpisz w Wujka używane rowery szosowe i znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Rowery Bernard na olx i FB.
Kupiłem Cube, szybkie negocjacje ceny, paczka w domu szybko, wyszło bardzo dobrze.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
23 minuty temu, LukaszK napisał:

Polecam Rowery Bernard na olx i FB.
Kupiłem Cube, szybkie negocjacje ceny, paczka w domu szybko, wyszło bardzo dobrze.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

 

Też Bernarda polecam. Treka od nich brałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, tessio napisał:

"Jako były moderator mam krótki komunikat związany z zamknięciem forum. Skoro Daniel nie ma odwagi lub chęci zabierania głosu w tej sprawię to zrobię to ja. Mam do tego prawo drogi Danielu gdyż poświęciłem temu forum kilka lat i spędziłem na nim setki godzin pracując na Twoje konto. Odbyliśmy wczoraj (my moderatorzy) wieczorem "rozmowę kadrową" z Danielem poruszającą miedzy innymi przyszłość forum i wizję Daniele na dalszy jego rozwój. Po mojej bardzo szczerej wypowiedzi Daniel zaproponował nam wypłatę "odchodnego", pozbawił nas uprawnień moderatorskich a dziś tuż przed zablokowaniem forum moje konto zostało usunięte. Daniel uznał forum za projekt wygasły a my zostaliśmy potraktowani jak przedmioty. Skoro mamy zastrzeżenia co do pracy na rzecz forum to forum nie będzie. Uprzedzę pytanie. Nie, nie poszło o pieniądze. Nikt z nas przez te wszystkie lata nie wziął ani złotówki za moderowanie. Komentarz być może zniknie, do forum nie mam dostępu ale zdążyłem zapobiegawczo porobić screeny wczorajszej rozmowy. Tak na wszelki wypadek gdyby Daniel próbował nas obarczyć winą."

Czytałem ten komentarz na yt.

 

Teraz nam " rośnie " nowy.

Mój kolega Michał Topór rośnie z kanałem. Tematyka wszelka. Xc, dirt, dh, przełaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się po zdjęciach stwirdzic czy wejdzie opona 28c? 

 

Przod 

 

 

IMG_20201231_105036.jpg

IMG_20201231_105025.jpg

 

 

 

 

A tak wygląda tył. 

 

 

 

 

IMG_20201231_105051.jpg

IMG_20201231_105100.jpg

 

 

 

Aktualnie jest 23c

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się martwisz na zapas, najwyżej trochę podszlifuje Ci widełki 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, egzo18 napisał:

Czytałem ten komentarz na yt.

 

Teraz nam " rośnie " nowy.

Mój kolega Michał Topór rośnie z kanałem. Tematyka wszelka. Xc, dirt, dh, przełaje.

a Twojego Kolegę to akurat lubię oglądać, dobry zawodnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, tessio napisał:

Co się martwisz na zapas, najwyżej trochę podszlifuje Ci widełki 😛

Przod słabo prawda.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak na oko to z przodem nie powalczysz, starsze szosy były raczej projektowane pod wąskie opony dla "prawdziwych" kolarzy ;) , a nie jak teraz jakieś balony 😛

Edytowane przez tessio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ecipeci napisał:

a Twojego Kolegę to akurat lubię oglądać, dobry zawodnik :)

Za co się nie zabierze to mu wyjdzie.

A na xc jeździ jak by go sam diabeł gonił.

Zresztą na enduro też.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tessio napisał:

No tak na oko to z przodem nie powalczysz, starsze szosy były raczej projektowane pod wąskie opony dla "prawdziwych" kolarzy ;) , a nie jak teraz jakieś balony 😛

Znów zmieniać na 25c z 23c to chyba zbyt mała zmiana? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, egzo18 napisał:

Za co się nie zabierze to mu wyjdzie.

A na xc jeździ jak by go sam diabeł gonił.

Zresztą na enduro też.

 

najlepiej jak na Synonimie jeździł trasy enduro co chyba potwierdza, że nie tylko skok zawieszenia się liczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ecipeci napisał:

najlepiej jak na Synonimie jeździł trasy enduro co chyba potwierdza, że nie tylko skok zawieszenia się liczy :)

On ma taki poziom umiejętności.

To już taka liga, że na xc poleci niemal wszystko.

Ale sam mi mówił, że na takie trasy jego define to dużo przyjemniejszy rower. Jak jechał to na syninimie, to go mega na twardo ustawił. 

 

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da się po zdjęciach stwirdzic czy wejdzie opona 28c? 
 
Przod 
 
 
IMG_20201231_105036.thumb.jpg.0b88c636e68d8dc0f1005244496de1a3.jpg
IMG_20201231_105025.thumb.jpg.1f38e3c848a3a415728c6fe3218e5880.jpg
 
 
 
 
A tak wygląda tył. 
 
 
 
 
IMG_20201231_105051.thumb.jpg.c6be9b9968ae3348d98aeaed038f2219.jpg
IMG_20201231_105100.thumb.jpg.7b668e5c5bc5f4c92c29a7474201adb3.jpg
 
 
 
Aktualnie jest 23c
 
 
 
 
Ja miałem podobnie w cannonie i mi z przodu weszły, za to z uwagi na charakterystyczne wyprofilowanie tylnego trójkąta musiałem kupić 25, bo ocierały po bokach. U Ciebie powinno być ok. W te hamulce 105 się zmieszczą, bo mam chyba dokładnie te same.

Tylko to były micheliny dynamic, a one są trochę szersze niż to wynika ze specyfikacji.

Jak chcesz to mogę Ci wysłać te 28c, od kilku miesięcy wiszą na ścianie i nie mam co z nimi zrobić a bez sensu żebyś się pakował w koszty jak mogą się nie zmieścić.

Ja swoją vintage szosę kupiłem właśnie od Szajbajka, z mojej perspektywy bardzo pozytywny człowiek.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, revolta4 napisał:

Znów zmieniać na 25c z 23c to chyba zbyt mała zmiana? 

 

Dużo też zależy od szerokości obręczy, 25 może układać się jak 28, ale u Ciebie obręcze też pewnie są wąskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tessio napisał:

 

Dużo też zależy od szerokości obręczy, 25 może układać się jak 28, ale u Ciebie obręcze też pewnie są wąskie.

 

 

Obręcze chyba nie są w oryginale. Chyba były piasty zaplatane, chociaż Cholera wie... 

 

 

 

IMG_20201230_111145.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przymierzyć oponę i zobaczysz jak to będzie wyglądać, nic innego chyba nie wymyślisz. Jest jeszcze jedna opcja, jeździj na 23 jak ja ;) Gdybym więcej nic tu nie napisał to znaczy, że domowe spa roweru nie było dobrym pomysłem ;)

 

c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.