Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ecipeci napisał(-a):

mleko to nie tylko redukcja wagi ( nieznaczna ) 

bardziej chodzi o ciśnienie i dobicie dętki

Przekonałem się w tym sezonie, że mleko bez wkładek w opony, to ślepa droga..pięknie rozwaliłem oponę z tyłu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemne 70 kilometrów dziś wpadło
7398b5dfdc574a547a0e49a27d6a94c8.png
d5ca26dcc1618d4f471e639c06c5c8ae.jpg
f2ca1f8df5a1dcde35f535ee16ca21e7.jpg
5e1226dd8513017f7cdbad74efb74d26.jpg
f138bc376ba883f40129f45183c75d54.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dziś była wyborna IMG_20210227_135814.jpgIMG-20210227-WA0008.jpgIMG-20210227-WA0010.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Zamówiłem dodatkowy czip RFID, elektronik mi go zaprogramował, a teraz mam zamiar włożyć go do lewej rączki kierownicy. Zgadnijcie po co. Podpowiedź, jak wiecie dojeżdżam rowerem do pracy... a co będę szukał po kieszeniach i plecaku karty dostępowej. Drugi taki zamówię to umieszczę w pasku od zegarka. Jak szaleć to szaleć. Czip ma średnicę dokladnie 20 mm jest to plastikowa pastylka programowalna w tej silikonowej opasce. Tak, wiem, ma elektronikę bez własnego zasilania w środku.

20210226_152058.jpg

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powoli zaczynam wybudzać się ze snu zimowego i mam nadzieję, że w tym roku będzie więcej czasu na rower niż w zeszłym. Dzisiaj sobie przypomniałem, że domanka wymaga wymiany łańcucha - wchodzę na centrumrowerowe, szukam CN-HG601 - jest za 150zł. Rzut okiem na historię zamówień (bo w fuelu jest ten sam łańcuch) - w lipcu 2018 za tai sam łańcuch zapłaciłem 84zł. WTF?! W międzyczasie zaczęli stosować w tych łańcuchach jakąś kosmiczną technologię? Ktoś ma inne propozycje łańcucha do 105?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie teraz wszystkich zgrzalo z tymi cenami... Dobrze, ze lancuchy na zapas kupowalem i  2szt  jeszcze zostaly :)

 

Dzis przekrecilem na rozruch niecale 70km ale wialo mocno i dosc zimno bylo. Gorsze bylo to, ze drugi raz z rzedu trafil mi sie jakis leb, co bez pytania 'usiadl' na kolo i jechal tak polowe walu 🙄 Pol biedy jeszcze jakby nie zapytal, a dal zmiane jakas. Co Ci ludzie maja w glowach, zeby tak robic ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, trollu napisał(-a):

ja powoli zaczynam wybudzać się ze snu zimowego i mam nadzieję, że w tym roku będzie więcej czasu na rower niż w zeszłym. Dzisiaj sobie przypomniałem, że domanka wymaga wymiany łańcucha - wchodzę na centrumrowerowe, szukam CN-HG601 - jest za 150zł. Rzut okiem na historię zamówień (bo w fuelu jest ten sam łańcuch) - w lipcu 2018 za tai sam łańcuch zapłaciłem 84zł. WTF?! W międzyczasie zaczęli stosować w tych łańcuchach jakąś kosmiczną technologię? Ktoś ma inne propozycje łańcucha do 105?

 

Ja jeżdżę na najtańszym 11 rzędowym Sramie i spokojnie obskakuje na nim ~5  tys. km. Części brakuje i trzeba brać co akurat jest, a nie patrzeć na ceny :P Brakuje kaset, klamek, zębatek do korby. Klamkomanetkę, która rok temu leżała u Pana Rysia w warzywniaku za rogiem teraz musiałem kupić w Decathlonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, trollu napisał(-a):

W międzyczasie zaczęli stosować w tych łańcuchach jakąś kosmiczną technologię?

Nie.

Po prostu przez Covida jest dużo niższa produkcja, a popyt wyższy. Druga rzecz- na magazynach towaru brak stąd dochodzą terminy.

Jak chcesz to Ci kilka 11-kowych łańcuchów podrzucę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi coś nie grało po cenie opn. Maxxis 120tpi ponad 300zł. Teraz jak jadę to nie hamuję i nie pedałuję, żeby nie ścierały się a przez krawężniki przeprowadzam ;)

Screenshot_20210301-131037841 (1).jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A jak przed chwilą, tak z ciekawości, przyjrzałem się ofertom kaset Ultegra 11-28... Bida ☹️ Z dostępnością słabiutko... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszli szeroko w branży rowerowej, dostępność cieniutka a ceny z d*py wzięte, opona rowerowa w cenie samochodowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 marca 2021 - proponuję wejść do piekarni i sprawdzić aktualne ceny najczęściej kupowanego przez siebie pieczywa (mówię zupełnie poważnie, przynajmniej w Poznaniu większość właśnie dzisiaj, niektóre już w lutym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się ostro dorobi na tej pandemii. 

Francuski sklep o zapachu chińskiej gumy:

 

IMG_20210227_135310.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu czip zamontowany, mam nadzieję, że go nie zepsułem. I, że nie będę już musiał szukać ,,szmaty" przed bramą do fabryki.

Pasuje ,,jedełalnie" jego średnica jest mniejsza niż zewnętrzna średnica kierownicy i większą niż jej wewnętrzna średnica, przypaciałem na silikon i założyłem gorącą jeszcze ,,trzymajkę".

20210301_185851.jpg

20210301_190146.jpg

20210301_192150.jpg

20210301_192446.jpg

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Burns napisał(-a):

Mi coś nie grało po cenie opn. Maxxis 120tpi ponad 300zł. Teraz jak jadę to nie hamuję i nie pedałuję, żeby nie ścierały się a przez krawężniki przeprowadzam ;)

Screenshot_20210301-131037841 (1).jpg

Niewiele wiecej za sztukę to ja kilka lat temu płaciłem za właśnie maxxisy... wielosezonowe do suva.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Burns napisał(-a):


Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

dwie strony wcześniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega mysli teraz o zakupie speca, nie ma jego rozmiaru, nie da sie ogladnac, ceny defacto nie do ruszenia chyba ze ktos ma opcje zakupu na firme. Grubo jest. Ja przez ostatnie lata szedlem trybem 2 lata jazdy, sprzedaz zeby nie za duzo stracic i kupno nowego. Cos czuje ze teraz zostane z propainem dluzej.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wybuchem wirusopierdolca nie zdecydowałem się na zakup😖, gdzie miałem już wynegocjowaną cenę ośmiu tysięcy. Teraz w cenniku widnieje prawie trzynaście i mogę zapomnieć o jakichkolwiek negocjacjach, a odbiór pewnie po sezonie.

Branża rowerowa to nie jest teraz rynek konsumenta. Trzeba poczekać na normalizację, ale coś mi się wydaje, że to nastąpi dopiero po przyszłorocznym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś było jeżdżone pierwszy raz na szosie 😉

 

 

 

 

 

 

IMG_20210302_131213.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu czipa RFID przy kierownicy. Najwidoczniej sprawę zje...łem, nie działa mi tak. Albo go zepsułem, albo aluminuowa kiera zakłóca sygnał, i chyba raczej to drugie, bo złodzieje nie bez powodu wynoszą rzeczy ze sklepów w aluminiowych torbach. No nic, coś wymyślę.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ecipeci napisał(-a):

dwie strony wcześniej ;)

To już historia. 

 

Będą kradli, 

Znowu Polskę zaleją makroG bo te za 500+ będą dostępne w marketach, 

Podnoszenie cen bez zmian technologii jak wspomniany łańcuch czy opony to nie wytrzyma. 

Ludzie nie będą chcieli płacić 20K za coś co po 2 sezonach wymaga kapitalnego remontu, bo za ceną nie idzie już jakość. 

 

33 minuty temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Wracam do tematu czipa RFID przy kierownicy. Najwidoczniej sprawę zje...łem, nie działa mi tak. Albo go zepsułem, albo aluminuowa kiera zakłóca sygnał, i chyba raczej to drugie, bo złodzieje nie bez powodu wynoszą rzeczy ze sklepów w aluminiowych torbach. No nic, coś wymyślę.

Kup kierę CF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Znowu ciutkę pojeździłem, korzystając z pięknej pogody i ...przerwy w pracy zdalnej 😜 A teraz z powrotem do roboty...

IMG_20210303_131610-01.jpeg

IMG_20210303_131200-01.jpeg

IMG_20210303_131422-01.jpeg

Screenshot_20210303_153720_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.