Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio
7 minut temu, Burns napisał(-a):

rower zmieniłeś ?

Nie. Po prostu od 2,5 miesiąca mam też szosę, którą wybieram, kiedy jest sucho. Jak jest mokro i mam ochotę w lekkim terenie pośmigać, to w odwodzie nadal pozostaje szutrzak 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem ustawienia kierownicy. Siodla i jest dużo dużo lepiej, może jescze lekki uniosę siodło, przejadę się kilka razy będę więcej wiedział. 

 

 

 

 

 

 

IMG_20210304_103010.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób chcesz dłonie trzymać?

Baaardzo dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panie, jak egzo18 napisał,

te klamki nie mogą być tak ustawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ze się czepniecie, nie mogłem zrobić zdjęcia żeby pokazać że nie jest tak źle jak to wygląda kiera jest w równolegle z asfaltem, klamki, łapy nie są tak wysoko jak to wygląda, przejadę się jeszcze kilka razy może trochę opuszczę. Nie da się tego ustawić siedząc na rowerze przy ścianie w pomieszczeniu trzeba parę km zrobić. Nie było już dziś źle. (chociaż nie jest powiedziane jak mnie zdenerwoje to nie pójdzie do ludzi 😡😡😡😡

 

Może klamki są za wysoko na kierownicy zamontowane? Same klamki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obniż trochę kiere i klamkomanetki, tu nie ma z czego i jak hamować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
12 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Wiedzialem ze się czepniecie, nie mogłem zrobić zdjęcia żeby pokazać że nie jest tak źle jak to wygląda kiera jest w równolegle z asfaltem, klamki, łapy nie są tak wysoko jak to wygląda, przejadę się jeszcze kilka razy może trochę opuszczę. Nie da się tego ustawić siedząc na rowerze przy ścianie w pomieszczeniu trzeba parę km zrobić. Nie było już dziś źle. (chociaż nie jest powiedziane jak mnie zdenerwoje to nie pójdzie do ludzi 😡😡😡😡

 

Może klamki są za wysoko na kierownicy zamontowane? Same klamki. 

 

A czemu ma Cię zdenerwować? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jeżdżę MTB gruba opona amor z przodu, i bardzo wogodna pozycja dla mnie bez bólów jakichkolwiek części ciała. A tu jak będę ustawiał przestawiał jeszcze kilka kilkanaście razy i to nie będzie to.... 

 

 

Mój rowerek 

 

IMG_20200611_100104-02.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
1 minutę temu, revolta4 napisał(-a):

Cały czas jeżdżę MTB gruba opona amor z przodu, i bardzo wogodna pozycja dla mnie bez bólów jakichkolwiek części ciała. A tu jak będę ustawiał przestawiał jeszcze kilka kilkanaście razy i to nie będzie to.... 

 

 

Mój rowerek 

 

IMG_20200611_100104-02.jpeg

 

Rozumiem doskonale... Stary jestem i jak po 30 letniej przerwie wróciłem do roweru, to od mtb zacząłem, gdzie było wygodnie. Szybko jednak okazało się, że nie bardzo mam nim gdzie jeździć i przyszedł czas na gravela, na którym uczyłem się jeździć na baranku, z premedytacją wybierając te chwyty kiery, które wymuszały pochyloną i bardziej aero pozycję, choć na początku ...bolało. Ale zacisnąłem zęby, a po 8 miesiącach jeżdżenia na gravelu przyszła szosa i przesiadka na nią nie była już takim wydarzeniem, jak przesiadka z mtb na gravela 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ustawie plus dolny chwyt na zjeździe.. i może być mało ciekawe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, fidelio napisał(-a):

Stary jestem

 

Czyli ile wiosen? 

 

 

1 minutę temu, egzo18 napisał(-a):

Takie ustawie plus dolny chwyt na zjeździe.. i może być mało ciekawe..

To rekracaja jakie zjazdy jakie prędkości. 80km/h to wszystko po co więcej 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
2 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

 

Czyli ile wiosen? 

 

 

 

40+ 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

To rekracaja jakie zjazdy jakie prędkości. 80km/h to wszystko po co więcej 🤪

 

🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, fidelio napisał(-a):

 

40+ 😜

No u mnie 40+i jeszcze trochę tak więc... Podobnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz dolegliwosci podczas jazdy? Jaki wzrost i dlugosc nogi? Najczesciej popelniany blad przez ludzi, ktorzy zaczynaja na szosie to za wysoko ustawione siodelko i sam bylem tego kiedys ofiara 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem pod 80.. fakt, ale na takim ustawieniu bym klamek nie ogarnął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam wrażenie że mam za nisko siodło zamierzelem je podnieść o 2 cm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ustawienie kierownicy i klamkomanetek to katastrofa. Najpierw ustawic kierownice 'neutralnie' i klamki rowniez. Zaczac od siodla, potem wysokosc mostka, a na koniec kierownica gora/dol. Przy kierownicy mowimy o drobnej korekcie gora/dol, a nie lapy w kosmos i brak dolnego chwytu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalbys o dolegliwosciach podczas jazdy, po jakim czasie wystepuja to byloby troche latwiej. Wiadomo, nikt tu raczej nie jest fizjoterapeuta i bikefitterem, zeby przez internety Ci zrobic dokladny fitting, ale trzeba zaczac od podstaw, a jak to nie pomoze to wtedy szukac pomocy dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tu jest problem bo przejechałem tylko 15 km na raz, i żadnych dolegliwości nie było. Poprostu inna pozycja niż w mtb. Inaczej ręce inaczej plecy inaczej wszystko i tyle a bólów nie było może dlatego że to tylko 15km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cennik Santy zaaktualizowany dzisiaj przez Crazy Crank - odlecieeeli mocno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.