Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

eleganckie pantofle :D teraz wszystkie 510 mają znaczki adidasa? 

co do zakładania opon TLR - kumpel ma Treka Remedy 2014 - obręcze jak i opony Bontrager - droga przez mękę, zabawa z płynem do naczyń, wstrzeliwanie opony itd. Czasami po 1h opona nie siedziała jak powinna. Ja mam też wszystko Bontragera ale obręcze są nowsze (i chyba coś zmienili w konstrukcji ) bo opona wskakuje od razu i nie robi problemów. Nie na reguły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak coś takiego przytrafi się na szlaku to można zesrać się w lesie. 

Co do znaczka Adasia chyba tak, był chyba nawet jakiś ruch anty, że z tym znaczkiem nie kupią 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Burns napisał(-a):

Pierwsze 5.10 po przejęciu przez Adasia

 

 

 

 

Takie trochę wy łagodzone, delikatne, może perspektywa zdjęcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

Takie trochę wy łagodzone, delikatne, może perspektywa zdjęcia. 

To SLEUTH DLX, nadal robią gnojodepy ale one wtedy mają dopisek PRO

IMG_20210318_140318.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygooglowalem sobie 😉 wyglądają ok. Ja mam model jak na focie. Wszystko ok do puki nie zamokna albo deszcz nie będzie padał, dwa dni schną tragedia. 

IMG_20200611_104903-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierwsze słyszę,
dobrze dla nich, że mieli gest przy rowerach za 40000
Mogli by wymienić kierownicę i nie dać nic jak to robią producenci samochodów przy akcjach serwisowych. 1000 euro nie majątek ale gest fajny gest z ich strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Wygooglowalem sobie 😉 wyglądają ok. Ja mam model jak na focie. Wszystko ok do puki nie zamokna albo deszcz nie będzie padał, dwa dni schną tragedia. 

 

 

u mnie w/g opisu Cholewka z powlekanej skóry czyli coś co powinno dawać radę, nie kupuję z materiału i zamszu 

 

poprzednie

https://www.bike-discount.de/en/buy/five-ten-impact-vxi-mtb-shoes-503653

właśnie wyzionęły ducha czyli po dobrych 3 latach - w zasadzie to odpadła guma z podeszwy poszarpana przez piny z pedałów, wymiana gumy gdzieś w Krakowie 150zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wut? w 5/10 można gumę zmieniać?

 

ja pomykam w 1 dziecku mariażu Adidasa z 5/10 to znaczy Slack Cruiser M18548. Jakiś geniusz stwierdził ze sztywna guma stealth będzie idealna na slacka. Slakowcy popukali sie w czoło, a rowerzyści skorzystali kupując fajne, sztywne buty z technologia 5/10 za 1/3 ceny. 

 

niebawem też będę musiał je zmienić ale  mam nadzieję że ten sezon jeszcze obskoczą

 

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Jan napisał(-a):

wut? w 5/10 można gumę zmieniać?

 

 

Widzisz, człowiek uczy się całe życie ;) i pomyśleć, że masz to pod nosem:

 

https://www.m5.krakow.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Burns napisał(-a):

Widzisz, człowiek uczy się całe życie

 

może i tak ale to jest wymiana gumy w butach do wspinaczki - co jest częste i zrozumiałe. Jesteś pewny że w pozostałych 5/10 tez wymieniają?


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak krowie na rowie. Sukces butów rowerowych 5.10 ma właśnie ojca w butach do wspinaczki i mieszance gumy dającej wysoką przyczepność. 

Ta firma ma dostęp właśnie do tej gumy i doświadczenie! Wytną Ci starą i zamontują nową tak jak szewc wymienia podeszwy. Możliwe, że ta guma będzie nawet grubsza (widziałem tylko zdjęcia, 1cm ?) wiec piny będą miały się w co wbijać a nie przebijać jak w fabrycznej. Jedyna różnica, że guma będzie gładka bez tych kółeczek. Czy mogą to zrobić w każdym modelu butów rowerowych 5,10 nie wiem (na zdjęciu były chyba takie jak moje, model impact)  . Daleko nie masz.

 

Ja widziałem odnowione inne, ale na ich FB, też cos wrzucili https://www.facebook.com/M5-114510645287242/?ref=page_internal 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę dzisiaj obok aut zaparkowanych i słyszę, że napęd w jakiś rezonans wpada, bo dźwięk tego od aut się odbija. Rower na stojak, kręcę łańcuchem no i widzę, że jakieś opory łapie. Pomoglo na szczęście smarowanie łańcucha (i tak czekam na nowy bo ten co mam rdzewieje jak poje...any co bym z nim nie robił) no j okazało się, że smarowanie kółek przerzutki smarem silikonowym to nie był dobru pomysł, kółka kręciły się z dużo większym oporem, śmiem twierdzić, że wyczuwalnym na nodze. Dałem zwykły smar ale już myślę o tuningu na zasadzie ,,z ciekawości" z tulejek na łożyska kulkowe kryte. Zobaczymy.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiosna idzie, to i rower umyłem Teraz z 2 kg lżejszy. Linki i pancerze zdjęte. Teraz nasmarować wszystko i poskładać. Jedynie mam problem z sciągnięciem korby na kwadrat. WD40 poszło ale nie pomaga. Macie jakieś patenty aby nie rozwalić ściągacza? A może nie ma sensu ściągać korby skoro jest kwadrat i nic się nie dzieje. Supportu chyba nie przeserwisuje?

Oczywiście bez przygód się nie obyło. Nie wiedziałem jak wymontować linkę od przeżytki i ja rozkręcałam. Okazało się, ze zaślepkę trzeba było wyciągnąć. 2 h składałem... Nie chciała zacząć działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwójne espresso rozpoczęło dzisiejsza rundkę
1805a89f055748730a4cddacaa242667.jpg
później było coraz lepiej
58b61e9f15cdb415f7b5e262afe6187b.jpg

9bd576e19aa0ceab172bfb03e669d288.jpg
Dawna trasa kolejowa przerobiona na ścieżkę rowerową, rewelacja!
a9a60442ff51213a8b9316e086b28b49.jpg
15c4e2cb2e1f1566952f926896ee66c3.jpg
356b1ca77f0852ad8a85a6b7ec6ac3dd.jpg
0cf174942f4293b27361bfda4f6b3045.jpg
5cc92ef8ef8d030f229baf5bfb440bfb.jpg
Taki twór meteorologiczny pojawił się na niebie
1c9dc341d370276ce334e0a26867ca5e.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał na oponami na nowy sezon to polecam veloflex Corsa. Lekkie i super szybkie opony w dobrej cenie. 

DSC_0083.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem je kupić, ale producent twierdzi, że nie można ich używać z karbonowymi kołami, pierwszy raz się z czymś taki spotykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, egzo18 napisał(-a):

Kolejne graty do GT

 

Do czego ? Po co Ci to ?

 

@Teufel26 - gdzie to ? Ładnie!

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, tessio napisał(-a):

Chciałem je kupić, ale producent twierdzi, że nie można ich używać z karbonowymi kołami, pierwszy raz się z czymś taki spotykam.

 

_20210319_162128.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Do czego ? Po co Ci to ?
 
@Teufel26 - gdzie to ? Ładnie!

Dolna Saksonia, kto by się spodziewał

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mojej kozy tez wzialem z ciekawosci Corsa EVO 28c, zmienie jak dobije swoje Michelin. Troche sie ich obawiam pod katem wytrzymalosci na szutrach i tym podobnych drogach, bo sprawiaja wrazenie na dosc delikatne :)  Za to do mojej Luby powedrowaly Tufo Comtura Duo i tutaj zupelnie inne wrazenie, czuc mocniejsze scianki boczne i sama wkladka tez jest grubsza. Zobaczymy jak w boju sie sprawdza :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.