Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Torba jest od ub roku. Miała inne przeznaczenie, ale zmieściłem tam caly zestaw. Do mocowania pompki zamówiłem paski na rzepy. Lada chwila powinny być dostarczone. Ale ten uchwyt jw też mi się podoba :)


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany dla żony już znalazłem. Teraz patrzę dla siebie, jakieś propozycje do 3k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, satanic napisał(-a):

Dobra Pany dla żony już znalazłem. Teraz patrzę dla siebie, jakieś propozycje do 3k.

 

teraz to chyba musisz wybrać kilka modeli, które Ci się podobają i szukać wg dostępności. Ja mam podobny przedział i pod uwagę można brać:

- Trek Marlin 6 lub 7

- Kellys Spider 50 lub 70

- Giant Talon

- Indiana X-Pulser albo Storm

- Decathlon Rockrider 540

 

Ja celuję w koło 29 cali. Mam swoje wysłużone mtb 26 cali, o które dbam i jest sprawne, więc dużego ciśnienia nie mam, ale zmiana chodzi mi po głowie. 

 

Popatrz tylko żeby osprzęt nie był z najniższej półki czyli omijaj shimano tourney, wszystko w wzwyż powinno Cię zadowolić. 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, satanic napisał(-a):

 

całkiem ładnie wygląda. Nie znam tych rowerów, więc niewiele jestem w stanie powiedzieć, ale patrząc na osprzęt to w tej grupie cenowej wszystkie rowery będą podobne.

Gdzieś na forach przewijał mi się jeszcze taki:

https://allegro.pl/oferta/kands-hardstone-shimano-deore-2-x-disc-hydraulika-8886776130

tutaj osprzętowo jest bardzo dobrze. Mi nie do końca podoba się rama a wiem, że aż tak wysokiego osprzętu nie potrzebuję dlatego ten model skreślałem. Jeszcze kross level dodałbym do mojej listy (od modelu 4.0). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu faktycznie osprzęt lepszy, tylko rama faktycznie taka specyficzna. Ja tylko muszę szukać raczej 20-21 cali bo mam 187 cm wzrostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mnie takie coś po głowie: Mój CAAD 8 robi się trochę wyjeżdżony i zawiózłbym go do użytku domowego (jak jestem u rodziców) i tak: Gravele mają opony głównie ok 40c- fajnie, ale dla mnie nie potrzebne. Szosy klasycznie 28c (trochę mała różnica z 25c). Jest sens ogarnąć przełaja, zmienić opony na 32c (zyskałbym możliwość zjechania na jakiś ubity grunt); Zmienić mostek na dający bardziej maratonową pozycję... Taka szosa road+ by wyszła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trek Domane przyjmuje szeroką oponę.


Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, satanic napisał(-a):

Tu faktycznie osprzęt lepszy, tylko rama faktycznie taka specyficzna. Ja tylko muszę szukać raczej 20-21 cali bo mam 187 cm wzrostu.

Ja bym odpuścił ta Kona.

Kaseta tył ma 8 przełożeń.

A przy kole 29 to ciut mało.

I bardzo podstawowy osprzet.

Uwazam że można coś lepszego znaleźć.

Wolalbym używany chociazby taki

 

https://www.olx.pl/oferta/rower-gorski-kross-level-5-2019rok-29cali-kola-CID767-IDGDBJR.html

 

https://www.olx.pl/oferta/rower-meski-mtb-29-trek-x-caliber-8-CID767-IDJiZ6Q.html

Edytowane przez tombla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Trek fajny, tylko dla mnie kupno używki praktycznie w ciemno to trochę się boję, chyba że ktoś kogoś poleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, satanic napisał(-a):

Ten Trek fajny, tylko dla mnie kupno używki praktycznie w ciemno to trochę się boję, chyba że ktoś kogoś poleci.

Najlepiej wypróbować.

Jest tu tyle osób znajacych temat , że nie powinno być problemu ze sprawdzeniem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, petruss napisał(-a):

Chodzi mnie takie coś po głowie: Mój CAAD 8 robi się trochę wyjeżdżony i zawiózłbym go do użytku domowego (jak jestem u rodziców) i tak: Gravele mają opony głównie ok 40c- fajnie, ale dla mnie nie potrzebne. Szosy klasycznie 28c (trochę mała różnica z 25c). Jest sens ogarnąć przełaja, zmienić opony na 32c (zyskałbym możliwość zjechania na jakiś ubity grunt); Zmienić mostek na dający bardziej maratonową pozycję... Taka szosa road+ by wyszła...

 

 Jesli bierzesz pod uwage tarcze to uderzalbym w endurance, ktore przyjmuja na luzie 30/32c i nie bedzie potrzebna gimnastyka ze zmiana pozycji na dlugodystansowa 🙂  Pytanie, jaki % Twoich tras to bedzie jakis teren, a ile asfalt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mi się ten rower podoba - ma klimat :)

tylko z tym kątem główki to pod żaden podjazd bym nie podjechał :)

honzo_esd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł nowy łańcuch, od razu czuć, że rower lżejszy 😁. A na poważnie to planowałem też wstawić chromowaną kasetę z szybszym ostatnim biegiem bo ta coś cykała na najmniejszej zębatce, ale wszystko wskazuje na to, że była za słabo doje...ana. Została wyczyszczona, namoczona olejem silnikowym, nie no świruje z tym olejem, wyczyszczona poprostu bębenek również no i chodzi gładko, nie sprawdzę jednak na tarasie w najbliższych dniach bo ciągle męczy mnie gardło i kaszel. Czekam na kółka przerzutki z aliexpress za 35 Zeta z przesyłką, ocenimy.

IMG_20210408_192540.jpg

IMG_20210408_205013.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.04.2021 o 19:53, fonfelinni napisał(-a):

Pytanie, jaki % Twoich tras to bedzie jakis teren, a ile asfalt.

 

Stawiam, że 85 asfalt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
18 minut temu, satanic napisał(-a):

Rower dla żony wjechał.

 

IMG_20210409_104214~2.jpg

Piękny kolor 😍 Jak moje nowe buty 😜

IMG_20210407_203155.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
45 minut temu, satanic napisał(-a):

Dzięki kolorek wymiata.

Życzę, żeby szanowna małżonka była zadowolona z roweru 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, satanic napisał(-a):

Rower dla żony wjechał.

 

IMG_20210409_104214~2.jpg

Jak koledzy wyżej kolor super. 

 

 

Wiem coś o tym. 

 

 

IMG_20210403_122757-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, satanic napisał(-a):

Rower dla żony wjechał.

 

 

Bardzo dobry wybór, sam śmigam na Cubie, bardzo wygodną geometrie mają te rowery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, wcześniej cross Cube teraz szosa endurance jak się okazało A chciałem gravela ale jestem zadowolony. Km na drodze życzę bfb5d18472e00e4ee0076f845a50cf4d.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, petruss napisał(-a):

 

Stawiam, że 85 asfalt...

 

To nie bawilbym sie w zadne przerabianie przelajowki, czy gravela. Jakis endurance bedzie klawy do takiej jazdy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

U mnie w pewnym momencie było podobnie i dlatego ostatecznie kupiłem szosę. Choć gravel i tak został... Ale generalnie, jak jest sucho, to i tak szosę wybieram 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.