Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Dziś było inaczej niż zwykle... Bo po raz pierwszy, jeżdżąc rowerem szosowym, nie jeździłem sam. Jeździłem z Danielem Chądzyńskim, byłym zawodnikiem, Mistrzem Świata w kategorii Masters z 2016 roku, ukończona seria Road Pro Tour 2018 na I miejscu i inne takie... Dziś Daniel Choądzyński to takze Danielo Sporstwear (polecam). Wiele się dowiedziałem, przy okazji był mały bike fitting, a na koniec możliwość obejrzenia i pojeżdżenia naprawdę wspaniałymi maszynami. Zdecydowanie fajny dzień, który pokazał mi przy okazji, jakie są moje prawdziwe możliwości 🤪

 

Przy okazji to chyba ostatni wypad Trekiem był 😉 Choć oczywiście z jeżdżenia rowerem szosowym nie rezygnuję. 

Screenshot_20210411_144148_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

Screenshot_20210411_144156_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

IMG_20210411_132152-01.jpeg

IMG_20210411_133147.jpg

IMG_20210411_133210.jpg

IMG_20210411_133247.jpg

IMG_20210411_133259.jpg

IMG_20210411_133319.jpg

IMG_20210411_133733-01.jpeg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
5 minut temu, revolta4 napisał(-a):

To co zamiast szosy teraz? 

 

Inna szosa 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
6 minut temu, revolta4 napisał(-a):

A no ok 😄😄😄czyli się wkręciłeś, 

 

Zdecydowanie 😁 Aktualnie jest tak, że jak tylko pozwalają na to warunki pogodowe, szosowym właśnie jeżdżę. I doszedłem do wniosku, że być może czas przesiąść się z mojej Madonki na coś innego, bo plecy są już na to gotowe 😉

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super. Ja wiem już na pewno że szosa nie dla mnie. Mtb i szwendanie się po mazurskich lasach, pola, łąki, jeziora, 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
Teraz, revolta4 napisał(-a):

No i super. Ja wiem już na pewno że szosa nie dla mnie. Mtb i szwendanie się po mazurskich lasach, pola, łąki, jeziora, 😉

 

I właśnie dlatego to jest takie fajne. Bo każdy może znaleźć to, co po prostu mu pasuje i sprawia frajdę 🙋😁👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, fidelio napisał(-a):

 

I właśnie dlatego to jest takie fajne. Bo każdy może znaleźć to, co po prostu mu pasuje i sprawia frajdę 🙋😁👊

 

 

Amen. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak się zastanawiam, co trzeba mieć we łbie, żeby wpaść na taki pomysł? 🤔 Może nie widział? 🤔

Rozumiem Marcin, że to dowód na to, że nie każdy za rower powinien się brać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Jan napisał(-a):

Pojechalem na rower, "na lekko" bidon, kask, nakolanniki. Trasa ktora znam na pamiec szybki wypad. No to wrociłem z buta po przecieciu przedniej opony na jakiejś durnej skale 🤦🏻‍♂️

Oddzielna jest tylko ostatnia. Najczęściej używałem biegu 6,7i8 na 5 nie przeskakuje. Jutro oblecę dwa sklepy w mieście stacjonarne i dryndnę do sklepu w innym mieście. Widać starą kaseta była byle jaka, bo normalnie powinna że trzy łańcuchy wytrzymać.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
1 minutę temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

 

 

 

Jest wszystko ok spóźnił się z bunny hopem

🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, fidelio napisał(-a):

Tak się zastanawiam, co trzeba mieć we łbie, żeby wpaść na taki pomysł? 🤔 Może nie widział? 🤔

Rozumiem Marcin, że to dowód na to, że nie każdy za rower powinien się brać? 

 

Przecież widać, że chciał przeskoczyć tylko zapomniał się wybić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fidelio napisał(-a):

 

Zdecydowanie 😁 Aktualnie jest tak, że jak tylko pozwalają na to warunki pogodowe, szosowym właśnie jeżdżę. I doszedłem do wniosku, że być może czas przesiąść się z mojej Madonki na coś innego, bo plecy są już na to gotowe 😉

 

 

A co z tym Trekiem nie tak jest? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
2 minuty temu, tessio napisał(-a):

 

Przecież widać, że chciał przeskoczyć tylko zapomniał się wybić.

🤣🤣🤣

1 minutę temu, fonfelinni napisał(-a):

 

 

A co z tym Trekiem nie tak jest? :P

 

Wszystko jest z nim tak. Po prostu moje plecy są już gotowe na coś o bardziej sportowej geometrii 😉 A przy okazji Treka mogę w rozliczenie zostawić, więc pewnia skończy się na jakimś nowym jeździdle, które tym razem nie będzie już podobne do mojego gravela 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
32 minuty temu, darekmp3 napisał(-a):

Fidelio bierzesz Tarmaca od pana Daniela? emoji6.png

 

Po tym, jak usłyszałem, ile taki rower kosztuje, to nie. Nie stać mnie 🤷

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos ciekawego juz jest na oku? Madone jest rowerem wyscigowym, takze bedzie ciezko znalezc cos jeszcze bardziej 'sportowego'.  Nie wiem jak teraz jest ustawiony ten Trek, ale z poprzednich zdjec kojarze, ze tam mostek byl wysoko na podkladkach :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
3 minuty temu, fonfelinni napisał(-a):

Cos ciekawego juz jest na oku? Madone jest rowerem wyscigowym, takze bedzie ciezko znalezc cos jeszcze bardziej 'sportowego'.  Nie wiem jak teraz jest ustawiony ten Trek, ale z poprzednich zdjec kojarze, ze tam mostek byl wysoko na podkladkach :) 

 

Tak, wysoko... Za wysoko jak dla mnie. Pinarello Dogma F8 albo F10. Względnie coś od Bianchi... Generalnie włoszczyzna... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, fidelio napisał(-a):

 

Tak, wysoko... Za wysoko jak dla mnie. Pinarello Dogma F8 albo F10. Względnie coś od Bianchi... Generalnie włoszczyzna... 

jak włoszczyzna to jeszcze Basso, Wilier, De Rosa - piękne rowery

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mostek zawsze mozna obnizyc przekladajac podkladki na gore robiac 'komin', jak ktos chce zachowac dlugosc rury sterowej. Polecam obnizyc mostek o dwie podkladki i pojezdzic troche, bo mozna sie zdziwic po takiej zmianie, zwlaszcza na rowerze o wyscigowym charakterze.

 

Za Bianchi w celeste bedac malolatem sie slinilem. Teraz jakos sie boje tej wloszczyzny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeśli się na Bianchi zdecyduję, to raczej nie na celeste... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.