Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio
7 minut temu, Burns napisał(-a):

"brudne sprawy"

Czemu Fidelio ma nową partnerkę, która z nim nie jeździ:

 

 

 

Obśmiałem się jak norka 😂 Ale, ja takich wypasionych rękawiczek i bluzy nie mam 🤷 A moja partnerka jeździ ze mną, jednak pod warunkiem, że gdzieś w las jedziemy, bo ona podobnie jak ja, boi się jazdy szosowej 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, sporo w tym prawdy, choc mogloby sie wydawac, ze przerysowany filmik :D  Nigdy nie kumalem tego trendu jezdzenia 'aby odbebnic'. Przynajmniej ja tak odbieralem to na ustawkach. Przykladowo, 'odgorne' zasady, ze na cala petle 150km jest tylko jeden postoj w sklepie i koniec!! Trzeba cisnac, srednia powyzej 30kmh zawsze, never give up, nie ma czasu. Dochodzilo do takiej patologii, ze paru lebkow bylo wielce oburzonych jak mialbyc drugi postoj, a ostatecznie z grupki 12 osob dojezdzalismy w 3-4...  i takie osoby jezdza 'dla przyjemnosci'. 

 

Co kto lubi :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ciekawe spostrzeżenia. Ja dla przykładu w ustawkach nie biorę udziału... Z różnych powodów, głównie dlatego, że się ...boję i nie mam wyrobionych pewnych nawyków, związanych z jazdą na kole, itp. Bo nie traktuję jako ustawki jazdy w grupie 3-4 osób, kiedy nawet w towarzystwie kolegi nie ma problemu z postojem. Do tego tempo też jest przyjazne, choć momentami bywa szybko i intensywnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś z żoną wykręcaliśmy taki przebieg
05b5f87dd2152064ee0c5b1324becdc7.png
0f702bc3eb658a3c33eaff6c63410b8c.jpg
2a8847378b091ae583d628bb4945b882.jpg
16059f84ceecc92733f6f3dbde0235e6.jpg
16b6fba715bdf40c60341d9571f17cb0.jpg
7898ce35e1dc4b9d901227136e97243f.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te gravele 

A ja dziś po rower, a tam guma i musiałem wziąć dziadka Gary Fischera na przejażdżkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Screenshot_20210513_175216_com.strava.thumb.jpg.0d4adc3158176d3aac759b7af8883271.jpg
IMG_20210513_141641.thumb.jpg.2638d214fab6f4b5a6cd8f2ec4aed703.jpg

Widzę że kolega walczył dziś pod Grunwaldem

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, dopiero teraz zauważyłem że Kol. revolta4 jest z Działdowa, czyli to mój ziomal.:)

Będąc w Dąbrównie byłeś w bardzo bliskiej odległości od mojego dawnego miejsca zamieszkania.

 

Edit. Oczywiście pozdrawiam serdecznie Kol. ziomala!

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Teufel26 napisał(-a):


Widzę że kolega walczył dziś pod Grunwaldem emoji6.png

 

 

Tak walczyło się..... 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, fidelio napisał(-a):

A moja partnerka jeździ ze mną, jednak pod warunkiem, że gdzieś w las jedziemy, bo ona podobnie jak ja, boi się jazdy szosowej 😉

Każda wymówka jest dobra 💋


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, dziadek napisał(-a):

Oooo, dopiero teraz zauważyłem że Kol. revolta4 jest z Działdowa, czyli to mój ziomal.:)

Będąc w Dąbrównie byłeś w bardzo bliskiej odległości od mojego dawnego miejsca zamieszkania.

 

Edit. Oczywiście pozdrawiam serdecznie Kol. ziomala!

 

 

 

Tak pochodzę z Działdowa, mieszkam w Działdowie i będę miaszkal 💪💪💪💪

Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, revolta4 napisał(-a):

Tak pochodzę z Działdowa, mieszkam w Działdowie i będę miaszkal 💪💪💪💪

Dopiero teraz uświadomiłem sobie, że NIGDY nie byłem w Działdowie 🤔


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Dopiero teraz uświadomiłem sobie, że NIGDY nie byłem w Działdowie 🤔

 

 

Zależy jak daleko mieszkasz. Jak masz daleko to po co tam jechać he he, z bardziej znanych ciekawostek w Działdowie to zamek krzyżacki z zielonymi plastikowymi oknami 🤭🤭🤭🤭 a tak miasteczko jak miasteczko... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mocno zapyziałe więzienie. :) I ściany budynków w rynku podparte kijami. :) A poza tym prawie wszystko jest po staremu. 

Kiedyś na Rynku były dobre lody, ciekawe czy dalej są? 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, dziadek napisał(-a):

No i mocno zapyziałe więzienie. :) I ściany budynków w rynku podparte kijami. :) A poza tym prawie wszystko jest po staremu. 

Kiedyś na Rynku były dobre lody, ciekawe czy dalej są? 

Z tymi kijami to pomówienia.... 

U nas nie ma więzienia, areszt, więzienie jest w planach budowy ale czy wypali... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, fidelio napisał(-a):

Ciekawe spostrzeżenia. Ja dla przykładu w ustawkach nie biorę udziału... Z różnych powodów, głównie dlatego, że się ...boję i nie mam wyrobionych pewnych nawyków, związanych z jazdą na kole, itp. Bo nie traktuję jako ustawki jazdy w grupie 3-4 osób, kiedy nawet w towarzystwie kolegi nie ma problemu z postojem. Do tego tempo też jest przyjazne, choć momentami bywa szybko i intensywnie. 

Ja od dawna nie jezdze juz na zadne, bo to zwykla napinka jest. Nawet pozniej jak jezdzilem na takie 'luzne'(w tytule bylo zaznaczone :D) to roznica byla taka, ze spokojnie bylo na poczatku, a nie od razu ogien, a potem i tak zaczelo sie urywanie i spina. Uczucie zmeczenia po takiej jezdzie bylo fajne ale za kazdym razem czulem, ze to byla jazda na spieciu, a nie przyjemnosc z samego spedzania czasu na rowerze. Druga sprawa, ze malo bezpieczna jest taka jazda w duzej grupie i to nawet nie chodzi o samych uczestnikow i ich ewentualne bledy, a ruch drogowy. Dla mnie optymalnie jest jazda w 3 do 5 osob :)

Edytowane przez fonfelinni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

Z tymi kijami to pomówienia.... 

U nas nie ma więzienia, areszt, więzienie jest w planach budowy ale czy wypali... 

Widać z powyższego że wiedza dziadka o Działdowie zatrzymała się jeszcze w XX wieku. :)

Ale co by nie było, to moja Mama zawsze mawiała, że Działdowo to jeszcze nasi i porządni, a Mława to już Kongresówka, czyli sami złodzieje i oszuści.:) 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem w Działdowie, jakieś dwa lata temu, na pierwszej komunii u mojego chrześniaka
Pamietam za to czasy, kiedy funkcjonował tzw. „Bazar” z tym wiąże się historia mojego pierwszego roweru z przerzutkami to było wieki temu 93’


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Teufel26 napisał(-a):

Ja ostatnio byłem w Działdowie, jakieś dwa lata temu, na pierwszej komunii u mojego chrześniaka emoji18.png
Pamietam za to czasy, kiedy funkcjonował tzw. „Bazar” emoji23.png z tym wiąże się historia mojego pierwszego roweru z przerzutkamiemoji3.png to było wieki temu emoji28.png93’

Bazar jest nadal. Kawałek dalej. W 93 miałem górala Magnum 200😜

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by tak to wszystko rzucić i wyjechać do Działdowa 🤔

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tessio napisał(-a):

Może by tak to wszystko rzucić i wyjechać do Działdowa 🤔

 

Byle nie do Mławy bo ci zaraz rower zap..... dolą :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, revolta4 napisał(-a):

Bazar jest nadal. Kawałek dalej. W 93 miałem górala Magnum 200😜

Hehe, mój pierwszy góral był kupiony na bazarze Żurominie. Też w latach dziewięćdziesiątych, ale chyba bliżej '95. To był Girardengo. A do Działdowa nigdy nie dojechałem :(


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, 70' napisał(-a):

Byle nie do Mławy bo ci zaraz rower zap..... dolą :)

 

 

 

Tam właśnie wynaleziono triatlon

 

Biegiem na basen a z basenu rowerem. 🤭🤭🤭🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.