Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, tessio napisał(-a):

Normalnie, zamykasz oczy i jedziesz ;)

 

Albo wyłączasz GPS 🤗

32 minuty temu, tessio napisał(-a):

Normalnie, zamykasz oczy i jedziesz ;)

 

Albo wyłączasz GPS 🤗


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak serio, to przy tej prędkości czuję się jeszcze całkiem komfortowo, największa prędkość z jaką zjeżdżałem to 82 km/h z licznika i wtedy lampki kontrolne zaczynają już u mnie migać.

Tak serio, to przy tej prędkości czuję się jeszcze całkiem komfortowo, największa prędkość z jaką zjeżdżałem to 82 km/h z licznika i wtedy lampki kontrolne zaczynają już u mnie migać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, tessio napisał(-a):

Normalnie, zamykasz oczy i jedziesz ;)

 

Albo wyłączasz GPS 🤗


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej na szosie leciałem 75 km/h.

Prędkość z koła. Nie z GPS.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 86 km/h, ale nie powtórzę raczej tego.  Piękna pogoda , jazdy nigdy za wiele. 😉

20210603_132813.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najszybciej z górki 63 z licznika, Author crossowy ale lepsze opony bo Schwalbe 700x23. Czułem się komfortowo, ale wiem że upadek przy tej prędkości nic dobrego by nie przyniósł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dziś nietypowo jak na mnie, bo nie tylko po to, żeby kolejne kilometry nabić 😉 A jutro przeprosiny z gravelem 😁

IMG_20210604_105656-01.jpeg

IMG_20210604_105745-01.jpeg

IMG_20210604_104308-01.jpeg

IMG_20210604_105317-01.jpeg

IMG_20210604_111721-01.jpeg

IMG_20210604_111628-01.jpeg

IMG_20210604_105426-02.jpeg

Screenshot_20210604_134623_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba masz nieźłego "zajoba" na kolory. :D

Wymiane ramki w okularach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
7 minut temu, egzo18 napisał(-a):

Ty chyba masz nieźłego "zajoba" na kolory. :D

Wymiane ramki w okularach?

 

Cóż, lubię kolory 😉 A co do ramek w oksach, to nie tyle są ramki właśnie, co bumpery (dół), które są wymienne, choć w takie coś to ja już się nie bawię 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
2 minuty temu, egzo18 napisał(-a):

Ja moje rudy projecty będę niedługo testować.

 

Ja mam 3 pary i cóż, jestem mega zadowolony. Wada w zasadzie jedna tylko, cena... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, fidelio napisał(-a):

 

Ja mam 3 pary i cóż, jestem mega zadowolony. Wada w zasadzie jedna tylko, cena... 

No ja za te moje keyblade plus korekcja, to gruubo zapłaciłem 

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taka rozkminka: rower crossowy /trekkingowy, a gravel? Mam 29r MTB oraz staruszka Kellysa (cross) Po głowie chodzi nowy zakup i pytanie o wady i zalety crossa i gravela? Jeżdżę amatorsko dla przyjemności

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, taka rozkminka: rower crossowy /trekkingowy, a gravel? Mam 29r MTB oraz staruszka Kellysa (cross) Po głowie chodzi nowy zakup i pytanie o wady i zalety crossa i gravela? Jeżdżę amatorsko dla przyjemności

Hogg


Zmieniłem zimą crossa na gravela (dla ekspertów szosa endurance, choć nie wiedziałem że takie coś istnieje) i jestem bardzo zadowolony. Bałem się jazdy z barankiem pozycji, ale spróbowałem wypozyczajac z Decathlon gravela na weekend II nie żałuję przesiadki. Jedyne na co bym zwrócił uwagę to max szerokość opon i mocowanie bagaznika. Przy następnym będę wiedział o co dopytać.
Właśnie dojechałem moim rowerkiem że Swinoujscia na Hel i jestem bardzo zadowolony ze sprzętu .
Na cienkich oponkach nie zatrzymały to ani korzenie ani piach ani żadne wertepy - 450 km zrobione d61c0dacc825d80cd95b1204abc839e9.jpg70fc270855474b1f2d605594f635bd12.jpgf35c97d2b7a1d8073cdb2f1e013c0e31.jpga64f149236b6550b15f1003260ff38a5.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajna trasa.
Fajna ale mogła by być jeszcze lepszą. Szkoda że niektóre odcinki są bardzo słabo oznaczone i dość trudne do bezpiecznego pokonania. Bez mapy.cz nie wiem czy bym do dziś dojechał .
Ale szczerze polecam, fajna przygoda.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wycieczka, gratulacje dla Was. 450 km to nie byle co. Jest tam jakaś dobra trasa Velo-coś tam, czy jechaliście jakimiś szlakami, jak to wyglądało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szlak R10 . Można jechać wg gpx lub wpisać cel np do mapy.cz i prowadzi prawie cały czas tym szlakiem. Można modyfikować i my np nie chcieliśmy się taplac w błocie w slawnych Klukach wiec pojechaliśmy Szlakiem Zwinietych Torów. Było pięknie kilka km a potem błoto po osie . Ale było wesoło i i to mi w tym chodziło. 19b697a7f4ea50eecd73e5b196c87e58.jpg0ef87f4ad36ce60227b10211b8178029.jpgd9a622897c83f5fed06e3d38fc7beefa.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, fidelio napisał(-a):

IMG_20210605_102516-01.jpeg

IMG_20210605_095307-01.jpeg

IMG_20210605_095413-01.jpeg

Teraz już się nawet przestałem dziwić Rafale Twojemu zaangażowaniu w sport rowerowy 🚲

Z takim dopingiem :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czas do pieca dołożyć, bo jak wiadomo, "micha pcha" 😉

IMG_20210605_130758.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czas do pieca dołożyć, bo jak wiadomo, "micha pcha"
IMG_20210605_130758.thumb.jpg.3957f137cdf2726aa77a5ee72879d97e.jpg
Z pierwszym zwłaszcza a i drugim dopingiem można kręcić kilometry na kolorowo .

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzisiaj to zupełnie na spokojnie było, ledwie 30 km. Więc żeby choć trochę wynieść z takiego jeżdżenia wymyśliłem sobie, że będę dziś jeździł tylko i wyłącznie na najtwardszym przełożeniu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, fidelio napisał(-a):

Dzisiaj to zupełnie na spokojnie było, ledwie 30 km. Więc żeby choć trochę wynieść z takiego jeżdżenia wymyśliłem sobie, że będę dziś jeździł tylko i wyłącznie na najtwardszym przełożeniu 😉

Kształtowanie charakteru i wytrzymałości zapewni również włożenie kamienia do każdego buta. Na początek wystarczy nieduży kamyk z plaży na Helu 😍

61EE7DA9-6675-43E4-9594-02106A838A73.jpeg


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.