Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ecipeci napisał(-a):

nowy Bronek :)

p6pb20733519.jpg

Masz dobre opony, mam tej marki wielosezony w aucie.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ecipeci napisał(-a):

nowy Bronek :)

Ktoś pedały zajumał :ph34r:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ecipeci, ja mam któryś rok KASK mojito. Też zadowolony jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie mój Bronek, Santa dziś go pokazała :)

 

egzo18 - nowe Mojito już jest od niedawna, widziałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz spojrzałem.

Nie śledzę tego, chyba że na kupnie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Luzów niema, spróbuję rozruszać tłoczki, jeden bardziej wystaje jak widać.

IMG_20210608_183006.jpg

IMG_20210608_183008.jpg

Bo to jest pierwszy etap zabawny, żeby się rowno wysuwały, dopiero później ustawia się równy odstęp od tarczy regulując całym zaciskiem.

Skoro przy hamowaniu znika to może coś się przemieszcza bo masz luz na śrubach lub osiach, czasem tanie podzespoły nie pozwolą go zniwelować.

7 godzin temu, egzo18 napisał(-a):

Teraz spojrzałem.

Nie śledzę tego, chyba że na kupnie jestem.

Wielu facetów na kupie przegląda internet w telefonie. Facet musi sobie posiedzieć 😂

19 godzin temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

 

Wogole na asfaltach można zasnąć. 😡😡😡😡😡😡No chyba że cię TIR wybudzi jak się prawie otrze o ciebie lub zasmrodzi przed tobą stary autosan he he 

 

 

 

 

 

IMG_20210403_122757-01.jpeg

Jadąc nad morze jechaliśmy zarówno lasami, szutrami jak i asfaltami 5 kategorii.

Asfalt czasem fajny jest bo niesie (większe prędkości), ale ta nuda, niebezpieczeństwo mijajacych samochodów i najgorsze: on śmierdzi, nie dosyć, że przykurzony to jeszcze nagrzany wydziela zapach, opary topionej smoły a jak jest ruchu czy korek to spaliny z samochodów - no nie polubię tego jednak, nie ma bata!

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Burns napisał(-a):

Bo to jest pierwszy etap zabawny, żeby się rowno wysuwały, dopiero później ustawia się równy odstęp od tarczy regulując całym zaciskiem.

Skoro przy hamowaniu znika to może coś się przemieszcza bo masz luz na śrubach lub osiach, czasem tanie podzespoły nie pozwolą go zniwelować.

Wielu facetów na kupie przegląda internet w telefonie. Facet musi sobie posiedzieć 😂

Jadąc nad morze jechaliśmy zarówno lasami, szutrami jak i asfaltami 5 kategorii.

Asfalt czasem fajny jest bo niesie (większe prędkości), ale ta nuda, niebezpieczeństwo mijajacych samochodów i najgorsze: on śmierdzi, nie dosyć, że przykurzony to jeszcze nagrzany wydziela zapach, opary topionej smoły a jak jest ruchu czy korek to spaliny z samochodów - no nie polubię tego jednak, nie ma bata!

Tak jak mówisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ecipeci napisał(-a):

nowy Bronek

 

Niby bronek a jak nomad :P barfzo fajne ęduro 160/150 ale tyko w wunglu no i cena jak zawsze od santy


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Jan napisał(-a):

 

Niby bronek a jak nomad :P barfzo fajne ęduro 160/150 ale tyko w wunglu no i cena jak zawsze od santy

Nomad ma 27,5 koła, z Bronka zrobili mulleta a co do cen to Santa nigdy tania nie była ale proponuje zerknąć na ceny Speca i Treka na przykład - tam jest wesoło dopiero :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne ale dla mnie (subiektywnie) Santa zawsze była ikona dawania najmniej (gotowe rowery - osprzętowo) za najwięcej. Same ramy natomiast super.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pytanie. Czeka mnie trasa z gór nad morze i zastanawiam się nad zabraniem rowerów. Posiadam belki typu areo i uchwyty thule 598 ale to byłby pierwszy dłuższy wyjazd z rowerami na dachu. Ogólnie zastanawiam się czy warto bo myślę, że komfortowa prędkość przelotowa to ok 110km/h więc wydłuży mi to czas ok 1-1.5h. Tak wiem, że w instrukcji producent dopuszcza 130km/h ale przez zapakowany samochód i rowery na dachu będę jechał wolniej szczególnie, że pod maską nie mam 300km. Czy ktoś podzieli się doświadczeniami? 

 

Czy polecacie sopot na rowerach? Trasy raczej widokowe bo mam 2 latka na foteliku za sobą. Z góry dziękuję za odp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, adrian1x napisał(-a):

Koledzy pytanie. Czeka mnie trasa z gór nad morze i zastanawiam się nad zabraniem rowerów. Posiadam belki typu areo i uchwyty thule 598 ale to byłby pierwszy dłuższy wyjazd z rowerami na dachu. Ogólnie zastanawiam się czy warto bo myślę, że komfortowa prędkość przelotowa to ok 110km/h więc wydłuży mi to czas ok 1-1.5h. Tak wiem, że w instrukcji producent dopuszcza 130km/h ale przez zapakowany samochód i rowery na dachu będę jechał wolniej szczególnie, że pod maską nie mam 300km. Czy ktoś podzieli się doświadczeniami? 

 

Czy polecacie sopot na rowerach? Trasy raczej widokowe bo mam 2 latka na foteliku za sobą. Z góry dziękuję za odp. 

Bierz dwulatka na Wisłę 1200 albo Pomorską 500. A na poważnie, to w internetach znajdziesz mocowanie do roweru, którym rower umieszcza się do góry kołami, siodło i kiera jest do belek mocowana.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź rowery, będziesz miał fajną odskocznię, nad morzem wybetonowali wiele dróg rowerowych ze środków EU. Góry morzu nie są dłużne ale tam nie wylewają asfaltem (chyba, że u sąsiadów z południa) więc jest trochę ciężej, ale przyjemniej. Jedyny kłopot to transport i przechowywanie, żeby nie buchnęli, więc dla spokojnej głowy nie ma co przesadzać z wartością sprzętu. Jeżeli to ma być tylko kilka przejażdżek a rowery maja więcej czasu stać bo będziesz leżał na plaży a górach siedział przy piwie to lepiej zapłacić i wypożyczyć.

Ruch na drogach po odmrożeniu jest taki, że prędkości przejazdowe na drogach krajowych to 60-70km, Na Skach jest trochę szybciej ale te 110-130 Ci wystarczy. Chcesz jechać z prędkością maksymalną 130 to każde oryginalne miejsce mocowania roweru do bagażnika i belek do relingów wystarczy wzmocnić dobrymi silnymi (40kg udźwigu) opaskami samozaciskowymi nazywanymi trytytkami - paczka na jeden przejazd lub dwa i problem z głowy. Wtedy jak rower odpadnie to razem z dachem 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym, co napisał kol @Burns. Ale jesli rowerami będziecie jeżdzić niewiele, to IMO nie warto ich brać, tylko lepiej wypożyczyc. Sopot w strefie nadmorskiej nie nadaje się do jazdy na rowerze, chyba, że chcesz się umęczyć. Ściezki sa dość wąskie, mnóstwo osób na rowerach, dodatkowo piesi, którzy nie liczą się z rowerzystami i wchodzą na ściezki rowerowe, ogólnie cięzko. Są fajne ściezki w lasach Trójmiejskich lub liczne trasy poza Trójmiastem, np ogólnie pojęte Kaszuby, droga na Hel, na Wyspę Sobieszewską i dalej w kierunku Krynicy. Zalezy, co lubisz.

Ps. Z rowerami na dachu z uchwytami jak Twoje jeździłem maks 140km/h i nic się nie działo. Nalezy się tylko bardziej koncentrować jak wieje.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam oponę MTB 29 cali,mało używana, 2000 przebiegu

IMG_20210609_150900.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, ecipeci napisał(-a):

nowy Bronek :)

p6pb20733519.jpg

 Tu filmik znalazłem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Lekki szosy tuning. Nowy mostek...

IMG_20210609_201629.jpg

IMG_20210609_201645.jpg

IMG_20210609_210307.jpg

IMG_20210609_210340.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolor mu się podobał, bo jak inaczej to wytłumaczyć :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
13 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Wygląda na 14cm 😳😳😳😳😳

 

Pudło, było 100 mm jest 120 mm. 

9 minut temu, tessio napisał(-a):

Chyba kolor mu się podobał, bo jak inaczej to wytłumaczyć :p

 

Znaczy poprzedniej mi się nie podobał. Za czarna była 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, fidelio napisał(-a):

 

Pudło, było 100 mm jest 120 mm. 

 

Znaczy poprzedniej mi się nie podobał. Za czarna była 😉

A ten pasuje jak świni siodełko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Burns napisał(-a):

A ten pasuje jak świni siodełko

Czasem dwa centymetry robi różnicę. 
A to jest wzrost o 20% ‼️


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, adrian1x napisał(-a):

Koledzy pytanie. Czeka mnie trasa z gór nad morze i zastanawiam się nad zabraniem rowerów. Posiadam belki typu areo i uchwyty thule 598 ale to byłby pierwszy dłuższy wyjazd z rowerami na dachu. Ogólnie zastanawiam się czy warto bo myślę, że komfortowa prędkość przelotowa to ok 110km/h więc wydłuży mi to czas ok 1-1.5h. Tak wiem, że w instrukcji producent dopuszcza 130km/h ale przez zapakowany samochód i rowery na dachu będę jechał wolniej szczególnie, że pod maską nie mam 300km. Czy ktoś podzieli się doświadczeniami? 

 

Czy polecacie sopot na rowerach? Trasy raczej widokowe bo mam 2 latka na foteliku za sobą. Z góry dziękuję za odp. 

Zdemontuj fotelik. Ostatnio jechałem przez chwile za gościem, który jechał w ten sposób, szkoda ze nie targał zagłówki z rozłożonym żaglem :)

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
6 godzin temu, Burns napisał(-a):

A ten pasuje jak świni siodełko

 

Nie znasz się 🤪 Idealnie współgra z białymi oznaczeniami na kołach 😁 I z bidonem 😁

IMG_20210610_044106.jpg

IMG_20210610_044205.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.