Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

na górskich etapach, na podjazdach powinny np. stać barierki a jak nie barierki to żandarm co kilka metrów, co nie zmienia faktu że debili jest coraz więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jak kiedyś koledzy stają w wyznaczonym w planie zabezpieczenia miejscu, pilnowali jakiegoś skrzyżowania na rajdzie Polski, a tu podchodzi jakiś ziomek z organizatorów i mówi do nich, ty i ty, tam idźcie. ,,Pan chyba żartuje usłyszał". A mi kiedyś naczelnik zadzwonił tuż po jakimś wypadku na odcinku specjalnym. Kazał mi nikogo, absolutnie nikogo nie wpuszczać. No i przyjechali trzej panowie, przedstawiciele FIA, ale się pienili, ale się wściekli, od najgłupszych policjantów w Polsce wyzywali. Nikogo to nikogo.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pominę komentowanie takich wybryków zarówno na wyścigach kolarskich jak i samochodowych (ostatnio jakiś wypadł z trasy w rodzinkę stojąca na poboczu). To sport dla kibiców, niech organizatorzy budują trybuny. 

Natomiast przy tak rozpędzonej grupie kolarzy jadących koło w koło co by tam sie nie nawinęło czy kamień, dachówka, gałązka, czy sami zahaczą się oponą, kierownicą kraksa jest nie do uniknięcia, oby nie śmiertelna czy z poważnym uszczerbkiem na zdrowiu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba z 10 lat nim nie jeździłem

Ale mam sentyment, bo to był mój pierwszy lepszy rower. 😁 wrzucilemmu w tym roku nowe hamulce XT, pedaly i kola.

20210626_161549.jpg

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mnkn napisał(-a):

50 km wieczorem bez spiny

Gratulejszyn :wub:

BTW przypomniał mi się nasz nieodżałowany Rafał i jego fajne selfiki :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, egzo18 napisał(-a):

Oh..

Syndrom zbyt ciasnych spodenek..

A możesz dokładniej niekumatemu wyłożyć ?

wiem ze to metafora, ale jej nie znam 🤔


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

A możesz dokładniej niekumatemu wyłożyć ?

wiem ze to metafora, ale jej nie znam 🤔

Ja cię kręcę, proste jak drut: zluzuj majty jak będziesz miał za ciasne. Zwalnia ucisk i dział jak luz na wszystko

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Burns napisał(-a):

Ja cię kręcę, proste jak drut: zluzuj majty jak będziesz miał za ciasne. Zwalnia ucisk i dział jak luz na wszystko

Aaaaaa, to trzeba było tak od razu 😁🚴🤪


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, JackP napisał(-a):

Takie tam z lasu dzisiaj:

 

Niby las jak las, ale fajna fota👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, petruss napisał(-a):

 

Niby las jak las, ale fajna fota👍

Jak z bajki o Czerwonym Kapturku 🌲🐺


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomi szukają przyczepki do wożenia syna - jest coś sensownego poza Thule? Może ktoś ma na sprzedaż? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sensowny jest Croozer.

17 godzin temu, egzo18 napisał(-a):

Oh..

Syndrom zbyt ciasnych spodenek..

Widocznie miał powód, nie rozumiem ekscytacji tym, że usunął konto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Matti napisał(-a):Widocznie miał powód, nie rozumiem ekscytacji tym, że usunął konto...

Wszystko zależy od kontekstu. Gdyby był zwykłym userem nikt by prawie nie zauważył Jego odejścia. Ale przy takim zaangażowaniu jakie ongiś reprezentował taki gwałtowny zwrot w miejscu o 180 stopni musi budzić zdziwienie.

Ale tylko zdziwienie i nic więcej :unsure:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wiszenia na ścianie perfekcyjny. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.