Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Źle ustawiona manetka.


Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam idealnie dobrana do klamki hamulcowej i zrzucania biegu to muszę ruszyć nadgarstkiem do wrzucania.

Może złe palce :)

Jak mam idealnie dobrana do klamki hamulcowej i zrzucania biegu to muszę ruszyć nadgarstkiem do wrzucania.

Może złe palce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo manetka nie współgra z klamką Magury. Testow odsuń ją tak, żeby nie opierała się o gumowy ochraniacz węża ciśnieniowego. Wtedy ustaw. W pozycji do jazdy WYPROSTOWANE palce muszą leżeć na wyprostowanym nadgarstku na klamce magury. I w tej samej pozycji kciuk powinien leżeć na dźwigni manetki do wbijania biegu. 

1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Trochę zjeździliśmy szukając czegoś dla młodego. Ja osobiście wybrałem mu Rower Cube 404110 Acid - Skiteam.pl ,wcześniej na tapecie był także Trek Rower górski Trek X-Caliber 8 2021 | sprint-rowery.pl - sprawdź, ale jak się przymierzył do Cube Attention 403100, to już o żadnym innym nie chciał ze mną gadać.  

To był fajny rower nim ktoś nie założył mu tej obciachowej nóżki. Ja rozumiem starą babę, ale nie młodzieńca lat naście 🤪😂😅😂😅😅

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Burns napisał(-a):

 

To był fajny rower nim ktoś nie założył mu tej obciachowej nóżki. Ja rozumiem starą babę, ale nie młodzieńca lat naście 🤪😂😅😂😅😅

Marcinku Drogi, młody sam wybierał rower a także dodatki.

 

Dodatki (nóżka i oświetlenie) dostał gratis!  

 

Wybrał nóżkę zamiast dupnego stojaka...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Marcinku Drogi, młody sam wybierał rower a także dodatki.

 

Dodatki (nóżka i oświetlenie) dostał gratis!  

 

Wybrał nóżkę zamiast dupnego stojaka...

Mariuszku drogi, jako Ojciec byko skonfiskować i schować, powiedzieć, ze jak bedzie grzeczny to dostanie na osiemnastkę, albo w następnym roku szkolnym za świadectwo z czerwonym paskiem. Starzy rozpieszczają, a gówniarz powinien wiedzieć, że na taką rozpustę jak nóżka to trzeba sobie zapracować. 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Burns napisał(-a):

Mariuszku drogi, jako Ojciec byko skonfiskować i schować, powiedzieć, ze jak bedzie grzeczny to dostanie na osiemnastkę, albo w następnym roku szkolnym za świadectwo z czerwonym paskiem. Starzy rozpieszczają, a gówniarz powinien wiedzieć, że na taką rozpustę jak nóżka to trzeba sobie zapracować. 😅

Dostał w prezencie od sklepu, a prezentów się nie zabiera...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieniłbyś swojego na takiego, chodzi o koła i ramę, nie wnikamy w różnice w grupach osprzętu jeżeli takie są? 

Sorry za zwłokę, ale impreza wczoraj była i teraz cierpię na „syndrom dnia poprzedniego”
Jeśli chodzi o rower żony, i związane z tym różnice w geometrii ramy, osprzęcie i kołach, to nie zamienił bym się. Szukaliśmy sposobu na wspólne hobby i poza bieganiem, siłownią padło na rowery. Niestety ze względu na problemy z kręgosłupem, żona nie mogła pozwolić sobie na gravela. Chodzi tu o pozycje za kierownicą i komfort przy trasach do 100 kilometrów, tu pomagają szersze opony. Rozwiązanie okazało się na tyle odpowiednie, że teraz małżonka praktycznie nie narzeka i sama chętnie rusza w trasę.
Poszukiwania zakończone. Miał być Trek, ale syn wybrał sobie właśnie tego Cube.ae180985aa532aeee49c77f10d76c3ef.jpg&key=11bb55ae5ff2150133f753764bd44b0a14b89e9cf3edf952ee3679f27bcc55f7

Ruszasz w trasy z synem?

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Teufel26 napisał(-a):


Ruszasz w trasy z synem?

Czasami tak, ale raczej jeździ sam. Jest dla mnie za mocny ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Teufel26 napisał(-a):


Sorry za zwłokę, ale impreza wczoraj była i teraz cierpię na „syndrom dnia poprzedniego” emoji12.png
Jeśli chodzi o rower żony, i związane z tym różnice w geometrii ramy, osprzęcie i kołach, to nie zamienił bym się. Szukaliśmy sposobu na wspólne hobby i poza bieganiem, siłownią padło na rowery. Niestety ze względu na problemy z kręgosłupem, żona nie mogła pozwolić sobie na gravela. Chodzi tu o pozycje za kierownicą i komfort przy trasach do 100 kilometrów, tu pomagają szersze opony. Rozwiązanie okazało się na tyle odpowiednie, że teraz małżonka praktycznie nie narzeka i sama chętnie rusza w trasę.

 

A sex? 🤪😂

 

No dobrze, opisałeś z perspektywy Żony, ale do całości brakuje mi czemu Ty nie wybrałbyś tego typu roweru, bo ja chyba wybierając oczami w sklepie sięgnąłbym po ten co jeździ Ona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasami tak, ale raczej jeździ sam. Jest dla mnie za mocny 

Możne coś z elektrycznym wspomaganiem

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Teufel26 napisał(-a):


Możne coś z elektrycznym wspomaganiememoji6.png

Wibrator? :lol: Nie, dziękuję..., to nie dla mnie.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
A sex?
 
No dobrze, opisałeś z perspektywy Żony, ale do całości brakuje mi czemu Ty nie wybrałbyś tego typu roweru, bo ja chyba wybierając oczami w sklepie sięgnąłbym po ten co jeździ Ona. 

Sex jako hobby wolałbym żeby do tego nie doszło
Wracając do tematu gravela, szukałem roweru którym można zrobić trasy nie tylko na asfalcie, ale też zjechać na szutr i nieutwardzone drogi. Chciałem spróbować jazdy z klamkomanetkami, innego chwytu, innej pozycji. Po kilku dniach prób na wypożyczonym sprzęcie, spodobała mi się ta opcja i oto jest Patrząc na te decyzje z perspektywy 3 tys km, które zrobiliśmy przez ostatnie pół roku, mogę przyznać, że to był dobry wybór.
Wibrator? :lol: Nie, dziękuję..., to nie dla mnie.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D3DCF80-A474-4B8B-AECE-74DAC210C47C.thumb.jpeg.b309c343fa86db1392551818850fd3dd.jpeg
21CF7F4C-01A1-4BF5-8AA6-1532308365C4.thumb.jpeg.336b0692cd877b28c07431a5f1f601dc.jpeg

Lucek wyglada na niezbyt szczęśliwego z powodu warunków atmosferycznych

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Teufel26 napisał(-a):


Lucek wyglada na niezbyt szczęśliwego z powodu warunków atmosferycznych emoji2955.png

Słuchaj, no nie był🥴

8C025838-DE18-4E51-A361-A6E670DD386E.jpeg

82C873BC-56B2-43F9-9A09-CAE99596BF15.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Słuchaj, no nie był🥴

Jak widać, selfiki zawsze na czasie, nawet mina podobnie skwaszona 😕

@Burns będzie niepocieszony 🙈


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziela w Bukowej. Było super !!!

IMG-20210704-WA0009.jpgIMG-20210704-WA0015.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to nie pić alkoholu wychodząc na rower. A patrząc na wykres trasy chyba było dziabane 😜😜😃😃😋😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Podstawa to nie pić alkoholu wychodząc na rower. A patrząc na wykres trasy chyba było dziabane 😜😜😃😃😋😋

Legenda głosi, ze rower widmo nadal krąży po Puszczy bukowej 🙂


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Roztocze, zatęskniłem za błotnikami. 998ffbfccbb4adef184eff3e3c154891.jpg

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić nowy rower, ale albo są brzydkie, albo ładne, ale jestem za biedny, dlatego cisnę na starym ;)

 

 

 

Screenshot 2021-07-05 at 11-25-17 Afternoon Ride Ride Strava.png

 

 

Screenshot 2021-07-05 at 11-28-34 Afternoon Ride Ride Strava.png

 

Edytowane przez tessio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turlam się, trzeba zrzucić jeszcze 17 kilogramów. 42ebc3f56ec13287762c35fc3a71e646.jpg

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.