Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mają zwiększyć kary za jazdę po używkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzząc na dane to i tak przekroczył w pewnej chwili dopuszczalna predkość w terenie zabudowanym 😁


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki/dziewczyny ;) poszukuję pilnie sztycę o średnicy 34,9 mm, gdyby ktoś z Was miał na zbyciu proszę o info


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś sprawdzone opony MTB 29 x 2.10, bo żona w ciągu 4 dni dwa razy gumę złapała na system z mleczkiem na razie nie ma floty. Coś polecicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy w roku odwiedzamy rodzinę żony w Gdańsku. Zawsze korzystam z okazji żeby pojeździć z jej wujkiem, który dużo kiedyś się ścigał w barwach PL
Za każdym razem jestem zaskoczony jak dobrze jeździ się na tak starym rowerze a jeszcze bardziej jak ciśnie wujek, który ma już ponad 70 lat37edd94a079484d849c4e531258e9474.jpg
3159a6d75f86b877b318a6b8b9c40587.jpg
5db7e138cb2e25746e254edf7fd9a8fd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, ralfbutton napisał(-a):

Kilka razy w roku odwiedzamy rodzinę żony w Gdańsku. Zawsze korzystam z okazji żeby pojeździć z jej wujkiem, który dużo kiedyś się ścigał w barwach PL
Za każdym razem jestem zaskoczony jak dobrze jeździ się na tak starym rowerze a jeszcze bardziej jak ciśnie wujek, który ma już ponad 70 lat

Dawniej to i ludzie byli twardziejsi a i rowery na pokolenia :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peklo ponad 2000 km na nowej gazelce i przy okazji malego serwisu i czyszczenia wjechaly nowe kapcie od Veloflexa i owijka. Pojezdzil juz  po podkarpackich gorkach i kaszubskich pagorkach, idzie jak zly :) Troche sie balem tych Veloflexow, bo przy zakladaniu sprawialy wrazenie delikatnych, a moje wysluzone Pro 4 Endurance nie chcialy peknac, nawet na najbardziej lichych szutrach z torbami na pokladzie. Pierwsze 150km poszlo, sa miekkie, swietnie kleja sie do drogi i dwie sekcje szutrowe maja za soba bez szwanku. Moze nie bedzie tak zle :)

 

Brak opisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w marcu, rzutem na taśmę cannondale lefty w carbonie

nigdy się nie spodziewałem, że rower może dać tyle radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, fonfelinni napisał(-a):

Peklo ponad 2000 km na nowej gazelce i przy okazji malego serwisu i czyszczenia wjechaly nowe kapcie od Veloflexa i owijka. Pojezdzil juz  po podkarpackich gorkach i kaszubskich pagorkach, idzie jak zly :) Troche sie balem tych Veloflexow, bo przy zakladaniu sprawialy wrazenie delikatnych, a moje wysluzone Pro 4 Endurance nie chcialy peknac, nawet na najbardziej lichych szutrach z torbami na pokladzie. Pierwsze 150km poszlo, sa miekkie, swietnie kleja sie do drogi i dwie sekcje szutrowe maja za soba bez szwanku. Moze nie bedzie tak zle :)

 

Brak opisu.

Piękne okoliczności przyrody :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś się skuszę na okrążenie Balatonu na Węgrzech rowerem. Jestem teraz na wakacjach i widzę, że wielu ludzi podejmuje wyzwanie. Ponoć infrastruktura do tego wspaniała, ale km też nie mało bo jezioro ma mniej więcej wymiary 77km/14km.

https://www.krajoznawcy.info.pl/rowerem-wokol-jeziora-8374

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Może kiedyś się skuszę na okrążenie Balatonu na Węgrzech rowerem. Jestem teraz na wakacjach i widzę, że wielu ludzi podejmuje wyzwanie. Ponoć infrastruktura do tego wspaniała, ale km też nie mało bo jezioro ma mniej więcej wymiary 77km/14km.

Ja lubiłem robić rundkę wokół Kisajna. Piękna Góra, Doba, Pilwa, Radzieje, Sztynort, Pozezdrze i .... i już 🚴

Ale upały w tym roku skutecznie zniechęcają no i ten pesel , co roku przybywa na garbie :unsure:

A Ty się nie martw, jak nie obejdziesz Balatonu teraz to po powrocie do domu załatwisz sprawę jak pan Dulski. Na Kopiec Kościuszki maszerował .... dookoła stołu :P

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dziś zaplanowane jest około 70 km
608609c70ea1d09aaf33eece62eb356c.jpg
977f33f567413c39c883450496192adf.jpg
9176df71878513b388d96e8a6c1741b3.jpg
38a17c07e3e2d4d36cd68f7e02a59b86.jpg
5a953d218aa372cbff1c28d65dddd626.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Polećcie jakąś dobrą mocną lampę przednią, nie misi być lekka.

I coś dobrego do tylu, żeby było mnie widać z daleka ;)

 

bede wdzięczny za sugestie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kwiatek na tył Knog Blinder Mob Mr. Chips , na przód mam Nitefighter BT40 - daje dużo światła ,  ma dosyć sporą baterię ale wrzuciłem ją do pojemnika na narzędzia , obie lampki spoko , ale tylna naprawdę świetna. 

 

 

Przy okazji zapytam , jak Wam się jeździ na gravelu ? Ostatnie lata śmigam na mtb xc i powoli zastanawiam się nad czymś nowym i bije się myślami , jakiś lepszy mtb czy może gravel . Jeżdzę trasy mieszane , las i asfalt .

Edytowane przez gszydlowsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testowałem parę razy gravela i na górskie leśne trasy kompletnie się nie nadaje, niemniej zacząłem badać temat z powodu dojazdówek  - tam zdecydowanie lepiej się sprawdza. Jeśli szukasz połykacza kilometrów w zróżnicowanym terenie, jednak na pewno na dobrych drogach, to polecam. 


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, gszydlowsky napisał(-a):

 

Przy okazji zapytam , jak Wam się jeździ na gravelu ? Ostatnie lata śmigam na mtb xc i powoli zastanawiam się nad czymś nowym i bije się myślami , jakiś lepszy mtb czy może gravel . Jeżdzę trasy mieszane , las i asfalt .

świetnie się jeździ, idzie jak dziki dzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kwiatek nie wiem jakie zastosowanie ale zdecydowanie mogę polecić np Lezyne 400XL

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kwiatek napisał(-a):

Polećcie jakąś dobrą mocną lampę przednią, nie misi być lekka.

I coś dobrego do tylu, żeby było mnie widać z daleka ;)

 

bede wdzięczny za sugestie. 

do tyłu Cateye Rapid x - mam taką i widać z kilkunastu kilometrów ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polećcie jakąś dobrą mocną lampę przednią, nie misi być lekka.
I coś dobrego do tylu, żeby było mnie widać z daleka
 
bede wdzięczny za sugestie. 

Ja polecam Lezyne do przodu i tyłu. Duża mobilność, łatwość montażu, świetna bateria, i doskonała widoczność. Różne stopnie natężenia światła, sprawiają że bateria wytrzymuje nawet do 16 godzin. Ja używam oświetlenia głównie w dzień i wiem, że jestem widoczny.
9e712c091034a077e57f79ef61bddfa9.jpg
5d6e7a63c8c9d59a5933558fe1073701.jpg
3aea1b74996a41360444b9acc8f87d29.jpg
efed86ec7986897be03860e90ccf75f4.jpg
[mention=69581]Kwiatek[/mention] na tył Knog Blinder Mob Mr. Chips , na przód mam Nitefighter BT40 - daje dużo światła ,  ma dosyć sporą baterię ale wrzuciłem ją do pojemnika na narzędzia , obie lampki spoko , ale tylna naprawdę świetna. 
 
 
Przy okazji zapytam , jak Wam się jeździ na gravelu ? Ostatnie lata śmigam na mtb xc i powoli zastanawiam się nad czymś nowym i bije się myślami , jakiś lepszy mtb czy może gravel . Jeżdzę trasy mieszane , las i asfalt .

Dla mnie gravel okazał się świetnym rozwiązaniem, około 70% asfaltu, 30 szutrow i leśnych duktów. Lubię jego lekkość i uniwersalność.
Przy Twoich rozterkach „złotym środkiem” mógłby być Toughroad od Gianta. Moja żona ma właśnie takiego, jest świetny. Wklejałem już sporo jego zdjęć

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę powiem, że od tygodnia jestem na Węgrzech nad Balatonem, i nie licząc rowerów elektrycznych, to tylko jeden jedyny raz widziałem rower z jednym blatem z przodu (dobra, nie liczę tych z jednym biegiem). Nawet Holendrzy mają tu przywiezione ze sobą rowery na trzech blatach z przodu. Ten który widziałem na jednym blacie to Rickrider bodajże st350 o ile się nie mylę. No, to tyle.

IMG_20210717_171825.jpg

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.06.2021 o 22:56, Burns napisał(-a):

Można? Można!

Screenshot_20210628-211803979.jpg

Można. Przelecieć przez kierownicę...

 

Edytowane przez Kurzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.