Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

A poza tym modelem Krossa Vento 2.0 coś innego polecicie dla początkującego? W miarę budżetowo (i tak będę szukał uzywki na pierwszą szosę)

Hogg


Jak dla początkującego to szukaj czegoś z ramą endurance i najważniejsza sprawą rozmiar, nie niedz za dużego roweru, jeśli jesteś na granicy rozmiarów weź mniejszy. Sam to przerabiałem. Polecam trek domane AL3.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Wulfgar napisał(-a):

 jeśli jesteś na granicy rozmiarów weź mniejszy. Sam to przerabiałem.

 

Wziął większy 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Dzięki 🤜🤛 Czasami tak się zdarza, choć coraz częściej staram się w ogóle na licznik nie patrzeć. Nadal jednak, mimo rad, nie potrafię się go pozbyć, podobnie jak czujnika kadencji. Są jednak takie dni, kiedy daję twardy obrót i po prostu jadę, aż łydki zapieką, nie bardzo przejmując się średnią prędkością 😉 Chwilowo kręcę w rodzinnych stronach (Kaszuby Północne), gdzie pracuję nad jak najszybszym pokonywaniem Kaszubskiego Stelvio, jak tutejsi nazywają dwa podjazdy w okolicy elektrowni szczytowo - pompowej w Czymanowie 😁

Od morza, aż do gór. Pozdro

 

IMG_20210818_133539.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Uffff, jesteś nareszcie, tak jak się tego spodziewałem, tylko nie wiedziałem kiedy. :)

Od kiedy Ty wziąłeś się poważnie za jeżdżenie a Egzo za naukę było tu trochę nudno. Nooo, poza wyjątkami kiedy Burns podnosił nam ciśnienie :wub:

I nie chodzi o to, żebym niedoceniał pozostałych kolegów. Ale z całym szacunkiem czegoś brakowało jak w niedosolonej zupie :huh:

Ciśnienie to ci dopiero podniosę, aż przesolona zupa zasmakuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Czasami tak się zdarza, choć coraz częściej staram się w ogóle na licznik nie patrzeć. Nadal jednak, mimo rad, nie potrafię się go pozbyć, podobnie jak czujnika kadencji. Są jednak takie dni, kiedy daję twardy obrót i po prostu jadę, aż łydki zapieką, nie bardzo przejmując się średnią prędkością Chwilowo kręcę w rodzinnych stronach (Kaszuby Północne), gdzie pracuję nad jak najszybszym pokonywaniem Kaszubskiego Stelvio, jak tutejsi nazywają dwa podjazdy w okolicy elektrowni szczytowo - pompowej w Czymanowie

Cześć Rafał! Fajnie że wróciłeś! Imponujące wyniki, gratuluje!

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Burns napisał(-a):

aż do gór. Pozdro

 

Szczyrk?


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Jeżdżę sobie... Ciągle 😉

 

 

Witaj, dobrze Cię tu znowu widzieć. Wprawdzie tylko rower, ale dobre i to :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jan, Tak. 

Ecipeci, jest znaczek czyli oryginał. Już wiesz, albo masz co do niej powsadzasz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Burns napisał(-a):

 

Ecipeci, jest znaczek czyli oryginał. Już wiesz, albo masz co do niej powsadzasz? 

mniej więcej wiem wszystko jakie graty mają być ale to zależy od dostępności i cen więc trochę to potrwa jak powstanie cały rower, na ten moment jest tylko rama

pierwszy raz buduje rower więc się trochę boję i trochę jaram zarazem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budowanie roweru to super sprawa a fakt ze zawsze są jakieś problemy tylko dodaje pikanterii :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ecipeci napisał(-a):

mniej więcej wiem wszystko jakie graty mają być ale to zależy od dostępności i cen więc trochę to potrwa jak powstanie cały rower, na ten moment jest tylko rama

pierwszy raz buduje rower więc się trochę boję i trochę jaram zarazem :)

 

..a zakładając że wszystko będzie tanie i dostępne, to jakie graty tam chesz kupić ?

To ma być light-bike ?

Jaki to model ramy i ile waży ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, -mrovka- napisał(-a):

 

..a zakładając że wszystko będzie tanie i dostępne, to jakie graty tam chesz kupić ?

To ma być light-bike ?

Jaki to model ramy i ile waży ?

Yeti ARC 2021, nie ważyłem jeszcze ramy ( u mnie rozmiar L ) , według danych producenta rama około 1,3 kg, czarna ponoć lżejsza :)

graty podobne do kitu T1 oferowanego przy całym rowerze przez Yeti więc może przy dobrych wiatrach całość wyjdzie około 11 kg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pożegnałem się z Fizikiem i postawiłem na San Marco. Bardzo lekkie, choć twarde jak deska 🤪 Na szczęście od jakiegoś czasu nie potrzebuję już kanapy pod tyłkiem 😉

Collage_20210715_203908.jpg

Collage_20210714_074915.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakiś zestaw kluczy polecacie, komplet do suportów, pedałów itp. w walizce w przyzwoitym budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Jakiś czas temu pożegnałem się z Fizikiem i postawiłem na San Marco. Bardzo lekkie, choć twarde jak deska Na szczęście od jakiegoś czasu nie potrzebuję już kanapy pod tyłkiem


Mam San Marco aspide racing, leży na półce od dwóch lat. Może to kwestia mojej wagi, może tyłek musi się do tego przyzwyczaić, ale ja nie dałem rady. Aż mnie ciarki przeszły na samo wspomnienie

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ecipeci napisał(-a):

Yeti ARC 2021, nie ważyłem jeszcze ramy ( u mnie rozmiar L ) , według danych producenta rama około 1,3 kg, czarna ponoć lżejsza :)

graty podobne do kitu T1 oferowanego przy całym rowerze przez Yeti więc może przy dobrych wiatrach całość wyjdzie około 11 kg

 

A Giant ile waży/ważył? Tu przeskoku (również komponentowego) wielkiego nie będzie. Nie lepiej było od razu składać fulla? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. I tak wiesz, że to właśnie tak się skończy, fullem 😎 😈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Stierlitz napisał(-a):



 

 


Mam San Marco aspide racing, leży na półce od dwóch lat. Może to kwestia mojej wagi, może tyłek musi się do tego przyzwyczaić, ale ja nie dałem rady. Aż mnie ciarki przeszły na samo wspomnienie emoji3.png

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Dlatego ja od tego siodła nie zacząłem, ale być może na nim skończę. Gdyby to miało być siodło na początek przygody z szosą, to nie zdecydowałbym się, bo tak jak pisałem, to w zasadzie deska i jeżdżenie na nim w tej najbardziej wyprostowanej pozycji, to na dłuższą metę po prostu słaby pomysł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Przedstawiam Wam, mój ulubiony od 5 lat rower jakim jest podstawowy CANYON Ultimate CF SL w rozmiarze 2XL :)

Kiedyś oprócz rowerów często grywałem w kosza, po kontuzji ( właśnie 5 lat  temu) na min. Tym wzmacniam uda abym mógł też bezpiecznie pochodzić po górach :)

Pozdrawiam

217787837_1213487182458838_461750255456533285_n.jpg


Seiko_BM + GW-9200 + GW-M5610 + Citizen_CB0011-18E + DAMASKO_DC_56 = WNM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Keniutek napisał(-a):

A Giant ile waży/ważył? Tu przeskoku (również komponentowego) wielkiego nie będzie. Nie lepiej było od razu składać fulla? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. I tak wiesz, że to właśnie tak się skończy, fullem 😎 😈

Giant ma 9,3 kg

 

może i masz rację z tym fullem ale ja chyba uwielbiam sztywniaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie namawiam, sam mam sentyment do HT... wiem jednak dokąd zmierza świat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.