Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Single w Świeradowie zaliczone. Raz w roku, muszą być

IMG_20210904_163519_254.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczcie jak ktoś sobie zmianę biegów utrudnił

IMG_20210906_113126.jpg

IMG_20210906_113135.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Według mnie rolka napinająca jest w miejscu wręcz wymarzonym do konfliktu mechanicznego :) z kostką rowerzysty. Ale jak ktoś lubi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w/g mnie to freeridówka, przeprojektowania do ciężkiego bezkompromisowego jebania i może wskazywać na ridera, który zna się na rzeczy bo wie co mu zbędne bo i tak urwie.  Kolega Mrovka powinien znać temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Złota godzina 😉

 

Na środek snu :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie  polecić jakieś  moce światło na tył ? Do tej pory używałem Mactronic Walle - ale oba egzemplarze mają  kruchy czarny plastik i się łamie po jakimś czasie - ale to można opaska ścisnąć, do tego baterie zżera wyłączona  od miesiąca. Cena ok 100 zł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możecie  polecić jakieś  moce światło na tył ? Do tej pory używałem Mactronic Walle - ale oba egzemplarze mają  kruchy czarny plastik i się łamie po jakimś czasie - ale to można opaska ścisnąć, do tego baterie zżera wyłączona  od miesiąca. Cena ok 100 zł.
Ostatnio kupiłem Rockbrossa i daje radę. Wykręcana lampka, ładowanie na USB. Jestem zadowolony. Nie wypowiem się do długości działania na jednym ładowaniu, za szybko jeszcze.
https://www.mikesport.pl/rockbros-tylna-lampka-rowerowa-60-lum-led-usb-na-siodlo-sztyce-tl907q50

Hogg


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj na szybko wieczorem grubo po 19 zrobiłem 30 km, wziąłem ze sobą lampkę czołową bo ta przy rowerze jednak nie zawsze starcza, choć na nowych bateriach no ale jednak czołowa lampa przeszkadza mijanym, bo że dwa razy mi świeclii, że ich oślepiam. Chyba dokupie druga taka jaką mam. Jedna ustawie nieco bliżej, druga nieco dalej i będzie ok.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś wieczorem kolega już podwiózł do domu, ostatnie 7 km... Trochę przeszarżowałem z odległością i niestety za ciemno już się zrobiło, a przedniego światła brak.
Jak na złość, dziś miało być, ale sprzedawca z Ali... źle wpisał kod pocztowy i najszybciej będzie jutro, krąży póki co :/

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, muszę pójść za twoim przykładem.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Keniutek napisał(-a):

Przez "samo**bki" (zwłaszcza takie), nie spada Ci średnia? 😉 😏

 

Średnia czego? Prędkości? Nie dbam o to, jeżdżę tak, jak nogi danego dnia pozwalają, patrząc raczej na to, żeby jechać stałym tempem... A i tak jest to nieco za szybko, jak twierdzi mój kolega od kolarstwa szosowego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można dwójkę strzelić bez stawania, wystarczy reklamówkę podpiąć od spodu 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rana. Przy okazji to chyba mój najdłuższy jednorazowy trip 33e162887c34b9ab38b4f20e5f5fae9d.jpgabf78ee4e77121027f4e57eef6ad7500.jpg

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękno, klasa, najlepsze komponenty, ręczna robota. A obok Cipollini.20210911_094736.thumb.jpg.28deb2b9bd143d41dcc5bb4c7c7b1c41.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.