Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

@Burns Czemu zakladasz ze kupione w promo? 😁

 

HINT

 

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jan napisał(-a):

@Burns Czemu zakladasz ze kupione w promo? 😁

 

HINT

 

 

Bo jak lubię te buty to cenę wyjściowa mają z kosmosu, dopiero wszystko co poniżej 400 nabiera sensu. A wyobraź sobie że kupujesz je za 600 i pierwszy przejazd w górach po oberwaniu chmury, idzie jesień. I nie chodzi o to, że szkoda, ale buty po deszczówce ciężko przywrócić do nowości i tylko modły pozostają, żeby nie stęchły bo suszyć nie zawsze jest gdzie, wypchanie gazetami czy papierem działa w pierwszych godzinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Burns zgadza sie, i niestety dotyczy to nie tylko sportowych butów ale defacto każdych które przemoczysz na wylot. Niektórzy stosują impregnaty w spreju ale to z kolei ogranicza oddychanie... anyway promocja 5.10 jest na wybrane modele/kolory niektórych modeli. Najlepiej dodać do koszyka to co potencjalnie Cię interesuje , wklepać kod i zobaczyć na co działa.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jan napisał(-a):

@Burns zgadza sie, i niestety dotyczy to nie tylko sportowych butów ale defacto każdych które przemoczysz na wylot. Niektórzy stosują impregnaty w spreju ale to z kolei ogranicza oddychanie... anyway promocja 5.10 jest na wybrane modele/kolory niektórych modeli. Najlepiej dodać do koszyka to co potencjalnie Cię interesuje , wklepać kod i zobaczyć na co działa.

 

Jak się dobrze leje (przejedziesz w ulewie) to przecieknie od góry, tam gdzie wkładasz nogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, porcelanowy napisał(-a):

Powitoł

Bułkowóz przesmarowany, napompowany, ochoczo wozi trzeci Bąbla z trzeciego miotu ;) :D

 

Po mosku kierownicy widać, że latka lecą, swojej metryki nie oszukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Burns napisał(-a):

 

Jak się dobrze leje (przejedziesz w ulewie) to przecieknie od góry, tam gdzie wkładasz nogę

 

nie wiem do czego zmierzasz? każde buty można zalać, każde prześmierdną prędzej czy później i tak ceny butów sportowych są z kosmosu wg mnie nie warto płacić ceny nominalnej. 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do niczego nie zmierzam, to Ty doszukiwałeś się podtekstu czemu zakładam, że mają być w promocji - no to wyjaśniłem czemu muszą być!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha to się nie zrozumieliśmy, ja żartowałem i myślałem ze 😁 wystarczająco to pokazuje. Nie wiem czemu uznałeś że to wstęp do jakiejś dyskusji skoro w nast poście przyznałem Ci racje. Korzystaj z promki jezeli masz ochotę. Peace out.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Godzinę temu, Burns napisał(-a):

Po mosku kierownicy widać, że latka lecą, swojej metryki nie oszukasz.

Wiek nie ma z tym nic wspólnego.

Tak mi pasuje i tak mniej więcej mam w każdym góralu kierownik ustawiony.


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, porcelanowy napisał(-a):

Powitoł

Wiek nie ma z tym nic wspólnego.

Tak mi pasuje i tak mniej więcej mam w każdym góralu kierownik ustawiony.

Pokaż brzuch 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tak czasem, że w porównaniu do ,,normalnych" czyli ,,zwykłych" inaczej jakby to określić... rekreacyjnych rowerzystów, jedziecie jakbyście mieli e bajka? Bo ja już na swoim rowerze czuję się jakbym lekkim motocyklem jechał. Trochę to czasem szalone, ludzi wyprzedzam z prędkością 2xoni a ostatnio nawet ostro hamowałem bo jakże by inaczej, ziomuś z pieskiem wybrał się na spacer ale zapomniał psu wyjaśnić by nie ładował się pod jadącego 35 na godzinę rowerzystę ważącego 120 kg razem z rowerem. Nie, nie robiłem awantury, miłego wieczoru życzyłem, psa pogłaskałem, a po co się nakręcać.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak, że mnie wszyscy wyprzedzają jakiego roweru nie użyję. Jadą na rowerach miejskich bo im się czas skończy, jedzie siwy podstarzały facet, żeby wypocić wczorajszy alkohol - za***rdala, jedzie golinoga ze skwaszoną miną jak jeden tutejszy kolega - za***rdala, wyprzedzają, dzwonią, piana z pyska, mija się na łokcie, na milimetry. Zastanawiam się gdzie tak spieszy się, że stwarza takie zagrożenie, takie nerwy, czemu nie może użyć hamulca ? Jadę endurówką przez bulwar to raczej boją się tego roweru, mojej postury, świstu opon, ale nada ich coś swędzi, jadę 20letnią starą kozą to aż parskam ze śmiechu jak się poci na tym pociskaczu, żeby mnie wyprzedzić - bardzo to żałosne rozwijanie przez nich prędkości za wszelką cenę, ale skoro mają satysfakcję niech się bawią specjaliści rowerowania co rok temu rower kupili.

 

Żarty kończą się jednak gdy jadę z dziećmi i ktoś starszy nie potrafi zachować odstępu, przewidzieć zagrożenia, ścina, nie hamuje, żeby mu przypadkiem prędkość nie spadła 0,10km, nie zdziwię się jak kiedyś zupełnie nie przypadkiem wyląduje na pasie zieleni, albo w rowie. Zauważyłem drastyczny spadek kultury przez jakiś pociskaczy cielesnych w imię nie wiem czego!  

 

i niestety albiNOS01 to co napisałeś, zalatuje mi właśnie takim głupim pociskaniem, które wytykam.

54 minuty temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Macie tak czasem, że w porównaniu do ,,normalnych" czyli ,,zwykłych" inaczej jakby to określić... rekreacyjnych rowerzystów, jedziecie jakbyście mieli e bajka? Bo ja już na swoim rowerze czuję się jakbym lekkim motocyklem jechał. Trochę to czasem szalone, ludzi wyprzedzam z prędkością 2xoni a ostatnio nawet ostro hamowałem bo jakże by inaczej, ziomuś z pieskiem wybrał się na spacer ale zapomniał psu wyjaśnić by nie ładował się pod jadącego 35 na godzinę rowerzystę ważącego 120 kg razem z rowerem. Nie, nie robiłem awantury, miłego wieczoru życzyłem, psa pogłaskałem, a po co się nakręcać.

 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Burns napisał(-a):

mnie wszyscy wyprzedzają

Bo zwykła pierdoła jesteś zawistniku ..... żartowałem :)

Faktem jest, że jazda rowerem w wiosenno - letni dzień na warszawskich bulwarach to walka o przetrwanie. Nie dość ze rowery, to jeszcze hulajnogi, rolki, monocypedy i diabli wiedza co jeszcze .... aaaaa nart brakuje ;)

To już nie rekreacja, tylko walka o przetrwanie, obłęd jakiś. :huh:

Nie mam pojęcia gdzie ci ludzie się spieszą :blink:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie zawsze jak jadę szosą mocno uczęszczanymi drogami rowerowymi to trafi się jakiś "ścigant ścieżkowy", który musi mi udowodnić, że jest szybszy ode mnie na góralu/trekingu/krosie/monocyklu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spokojnie, prędkości nie przekraczam w mieście 😁 dobra, przyznaje, dwa razy się zdarzyło.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rower daje takie możliwości  , ze ktos musi zostać w d..pie niestety.😁 No ale wiadomo że zawsze może być rewanż.

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns się może wkur... ć 😛 A jako ciekawostka, na forum szosowym jest chłop, dla którego został założony osobny temat i wkleił on w nim już 36 stron selfiaczków 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tessio napisał(-a):

Burns się może wkur... ć 😛 A jako ciekawostka, na forum szosowym jest chłop, dla którego został założony osobny temat i wkleił on w nim już 36 stron selfiaczków 😎

 

@Burns to swój chłop, zrozumie 😁 No proszę, czyli jest ktoś lepszy niż ja 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby porównywać po kolarsku to on jest przy Tobie jak Sagan ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam szybkie pytanie do znawcow tematu. Na rowerze jzezdze dosc okazjonalnie. Czasem jakies dluzsze trasy (dla mnie dluzsza tzn 40-50km ), bardziej rekreacyjnie niz sportowo i rozgladam sie ostatnio za jakims rozsadnym oswietleniem do roweru (lampka przednia + tyl), ktore pozwoliloby mi na spokojnie wracac do domu po zmroku. Czy macie jakis swoje sprawdzone modele? Myslale ze 800lm z przodu powinno byc w zupelnosci wystarczajace, a zeby tez nie zzeralo strasznie baterii. Budzet na obie tak do 500zl. Macie jakies dobre propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Osy123 napisał(-a):

Hej. Mam szybkie pytanie do znawcow tematu. Na rowerze jzezdze dosc okazjonalnie. Czasem jakies dluzsze trasy (dla mnie dluzsza tzn 40-50km emoji12.png), bardziej rekreacyjnie niz sportowo i rozgladam sie ostatnio za jakims rozsadnym oswietleniem do roweru (lampka przednia + tyl), ktore pozwoliloby mi na spokojnie wracac do domu po zmroku. Czy macie jakis swoje sprawdzone modele? Myslale ze 800lm z przodu powinno byc w zupelnosci wystarczajace, a zeby tez nie zzeralo strasznie baterii. Budzet na obie tak do 500zl. Macie jakies dobre propozycje?

 

Pewnie, na przód lampka eyen streak 750, a na tył Knog Cobber Mid. W założonym budżecie się zmieścisz, a i te 750 lumenów z przodu, nawet po zmroku, powinno dać radę. Tył to 170 lm (używam takiej), więc też będzie wystarczająco. W tej przedniej masz baterię 2500 mAh i jak podaje producent, 100h świecenia w trybie flash. Mam (na wszelkie wypadek, bo na co dzień jej nie zakładam) większa wersję - eyan streak 1000 i deklarowane przez producenta parametry zdecydowanie trzyma. Jedno zastrzeżenie, to raczej nie jest lampka dla tych, którzy walczą o każdy gram wagi 😉 Znajdziesz ją na www.centrumrowerowe.pl - znany i sprawdzony sklep, z szybką i darmową wysyłką. Tyle ode mnie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.