Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

 
Pewnie, na przód lampka eyen streak 750, a na tył Knog Cobber Mid. W założonym budżecie się zmieścisz, a i te 750 lumenów z przodu, nawet po zmroku, powinno dać radę. Tył to 170 lm (używam takiej), więc też będzie wystarczająco. W tej przedniej masz baterię 2500 mAh i jak podaje producent, 100h świecenia w trybie flash. Mam (na wszelkie wypadek, bo na co dzień jej nie zakładam) większa wersję - eyan streak 1000 i deklarowane przez producenta parametry zdecydowanie trzyma. Jedno zastrzeżenie, to raczej nie jest lampka dla tych, którzy walczą o każdy gram wagi  Znajdziesz ją na www.centrumrowerowe.pl - znany i sprawdzony sklep, z szybką i darmową wysyłką. Tyle ode mnie... 
Świetnie. Zaraz obczaje. Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

@Burns to swój chłop, zrozumie 😁 No proszę, czyli jest ktoś lepszy niż ja 🤣🤣🤣

Zrozumiałem! Nie mam o co, to bardzo ładne zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, darekmp3 napisał(-a):

I jak tam nowe siodło? Czuć różnicę na dystansie?

 

Może po weekendzie będę w stanie coś więcej powiedzieć, bo pewnie dopiero wtedy jakieś większe kilometry mogą wpaść. Tak czy inaczej, jestem dobrej myśli 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Może po weekendzie będę w stanie coś więcej powiedzieć, bo pewnie dopiero wtedy jakieś większe kilometry mogą wpaść. Tak czy inaczej, jestem dobrej myśli 😉

z tamtym też byłeś dobrej myśli - haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Burns napisał(-a):

z tamtym też byłeś dobrej myśli - haha

 

To prawda, zanim parę razy zrobiłem 90 i więcej km 😉

Na pewno to, które jest założone, jest bardziej miękkie... 

No i ma ładniejszy kolor 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zegarkowo_rowerowo
Miałaś jakiś czas temu Treka - te rozdzielacze isospeed mają jakiś realny wpływ na poprawę komfortu?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Ja się tutaj popisuję? Mówisz serio?  

 

Miłego wieczoru Tobie życzę, no i kolejnych super selfiaczy. Uwielbiam je. 😍

 

To po co te dziecinne komentarze? Idź z nimi gdzie indziej. Ja swoją pokutę odbębniłem i mam takie przekonanie, że Tobie przerwa od forum mogłaby bardzo dobrze zrobić... 

6 minut temu, Stierlitz napisał(-a):

@zegarkowo_rowerowo
Miałaś jakiś czas temu Treka - te rozdzielacze isospeed mają jakiś realny wpływ na poprawę komfortu?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
 

 

Ja miałem Treka z czasów, kiedy tego ustojstwa to chyba jeszcze nawet nie było, więc trudno mi coś powiedzieć. Nigdy nawet nie miałem okazji na Treku z isospeed jeździć 🤷

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



 
Ja miałem Treka z czasów, kiedy tego ustojstwa to chyba jeszcze nawet nie było, więc trudno mi coś powiedzieć. Nigdy nawet nie miałem okazji na Treku z isospeed jeździć


Dzięki, muszę się przejechać Domane sl5. Ciężki, względnie drogi i na słabych kołach, ale jeśli to rzeczywiście działa może warto.

Ma ktoś doświadczenie z tymi supportami praxis? Swoją drogą ciekawe czy będzie w 2022 nowe 105.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

E tam... Raczej traktuję to w kategoriach pewnej ewolucji. A co z tego wyjdzie? Zobaczymy...

Co to za ewolucja ? Bo nie wierzę, że sam na to wszystko wpadasz, pewnie doradza Ci ten zawodowy kolarz co pokazywałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Burns napisał(-a):

Co to za ewolucja ? Bo nie wierzę, że sam na to wszystko wpadasz, pewnie doradza Ci ten zawodowy kolarz co pokazywałaś.

 

Nie, to mój własny pomysł 😉 Zacząłem od jeżdzenia szosą na małej tarczy, bo nie wiedziałem do czego jest duża. Od dłuższego już czasu wiem, do czego jest duża. Jeżdżę na kompaktowej korbie i używam też przełożenia 50x11 (jak jeżdzę sam). Jeżdzę do tego całkiem sporo. To naprawdę takie dziwne, że chcę spróbować korby 53/39? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Nie, to mój własny pomysł 😉 Zacząłem od jeżdzenia szosą na małej tarczy, bo nie wiedziałem do czego jest duża. Od dłuższego już czasu wiem, do czego jest duża. Jeżdżę na kompaktowej korbie i używam też przełożenia 50x11 (jak jeżdzę sam). Jeżdzę do tego całkiem sporo. To naprawdę takie dziwne, że chcę spróbować korby 53/39? 

Jak noga i kadencja daje radę to i se setkę załóż. Myślałem, że jakąś nową technikę trenowania wymyśliłeś bo na papierze to wygląda (i nie ja to powiedziałem), że noga jak słoń 🐘 dużo też pewnie zależy jakie masz trasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Burns napisał(-a):

Jak noga i kadencja daje radę to i se setkę załóż. Myślałem, że jakąś nową technikę trenowania wymyśliłeś bo na papierze to wygląda (i nie ja to powiedziałem), że noga jak słoń 🐘 dużo też pewnie zależy jakie masz trasy.

 

Jakie ja mogę mieć trasy w centralnej Polsce? Płasko jest... Jakieś tam podjazy (12-13%) to miałem na Kaszubach, gdzie byłem u rodziców i trochę tam pokręciłem... Co mi więc szkodzi spróbować? Jak uznam, że to nie dla mnie, że za twardo, że zamiast fanu jest kierat, to przecież zawsze mogę wrócić do tego, co aktualnie mam 😉 I tyle... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Jakie ja mogę mieć trasy w centralnej Polsce? Płasko jest... Jakieś tam podjazy (12-13%) to miałem na Kaszubach, gdzie byłem u rodziców i trochę tam pokręciłem... Co mi więc szkodzi spróbować? Jak uznam, że to nie dla mnie, że za twardo, że zamiast fanu jest kierat, to przecież zawsze mogę wrócić do tego, co aktualnie mam 😉 I tyle... 

To używana korba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

To ma być śmieszne, rubaszne czy jakie? Czy po prostu ignorancją się popisujesz? 

Wcześniejsze Twoje wypowiedzi uzasadniają żartobliwe posty. Smile&relax 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Tak. Na nową mnie nie stać 🤷

No to mów od razu, że zrobiłeś komuś przysługę. Już myślałem, że jesteś snobem jak posiadacz rolmopsa i kupujesz korbę za 2k, żeby się rypnać. Z drugiej strony trzeba było, żeby kogoś zapiekło, ale on się i tak na tym nie zna więc niech będzie używka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, egzo18 napisał(-a):

Co tu się działo?

Ktoś mi streści?

 

Pogaduchy o pedałowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Burns napisał(-a):

Pogaduchy o pedałowaniu

A widzę już.

Kolega co go nie było a wrócił, korbe dura ace kupił..

No ja coś ostatnio mniej tu zaglądam..

Muszę nadrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ecipeci napisał(-a):

przecież jest już nowe djura ejs

https://naszosie.pl/2021/08/31/nowy-shimano-dura-ace-9200-studia-nad-nauka-o-predkosci/

Przeczytałem i widzę, że „to nie są tanie rzeczy, panie Boczek” ... pytanie tylko czy w pogoni za km/h, sekundami, gramami i % nie gubimy gdzieś przyjemności z jazdy ?

W przypadku Rafała jest to o tyle dziwne, ze w tym wieku (sorry) raczej już nie ma szans dołączyć do wyczynowców, skąd wiec ta napinka ? 
Nie ganię, nie pochwalam, po prostu głośno myślę .... ale w końcu jak Jego to cieszy, to tylko wypada pogratulować :wub:

Wszak „jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki” :rolleyes:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.