Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Skubany, 3 mistrzostwa Polski w tym roku: pumptrack, DH, Enduro. Teraz trzymamy kciuki za ost rundę EWS


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jan napisał(-a):

Skubany, 3 mistrzostwa Polski w tym roku: pumptrack, DH, Enduro. Teraz trzymamy kciuki za ost rundę EWS

dobre ma wyniki ostatnio, ciekawe czy przejdzie do jakiegoś porządnego teamu, ponoć w Ibisie ma się zwolnić miejsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ecipeci napisał(-a):

ciekawe czy przejdzie do jakiegoś porządnego teamu

 

Myślę że teraz kolejka się ustawi, Ibis, Orbea moze jakis mniejszy team. Są ludzie jeżdżący od lat a nie kończyli w top 10 EWS wiec to może być mocny kop dla kariery


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupił olej, ja zestaw do odpowietrzania, jeszcze jakieś browary (do ustalenia kto kupuje) i będziemy działać.

IMG-20210928-WA0004.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia gleba na rowerze poskutkowala tym, że oberwałem jedno pokrętło BOA, a drugie przerysowałem. Wymyśliłem więc sobie, że kupię same pokrętła i po prostu je wymienię. Niestety, były tylko białe, w oficjalnym sklepie Fizika. I tu pewne zaskoczenie, bo pokrętła zamówiłem w weekend, a już dziś były u mnie (przesyłka z Włoch). Okazało się przy tym, że "replacement kit" nie pozwala sensownie zamontować obu pokręteł na jednym, wybranym bucie, bo w secie jest jedno do lewego i jedno do prawego. Zostawiłem więc to nieco przerysowane i w swoim stylu zrobiłem pewien mix 😉 Co najważniejsze, wszystko działa. Łączny koszt ok. 146 pln, a więc znacznie mniej niż nowe buty 😁

IMG_20210928_161011.jpg

IMG_20210928_183100.jpg

IMG_20210928_185436.jpg

IMG_20210928_185440.jpg

IMG_20210928_185711.jpg

IMG_20210928_190107.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Ostatnia gleba na rowerze poskutkowala tym, że oberwałem jedno pokrętło BOA, a drugie przerysowałem. Wymyśliłem więc sobie, że kupię same pokrętła i po prostu je wymienię. Niestety, były tylko białe, w oficjalnym sklepie Fizika. I tu pewne zaskoczenie, bo pokrętła zamówiłem w weekend, a już dziś były u mnie (przesyłka z Włoch). Okazało się przy tym, że "replacement kit" nie pozwala sensownie zamontować obu pokręteł na jednym, wybranym bucie, bo w secie jest jedno do lewego i jedno do prawego. Zostawiłem więc to nieco przerysowane i w swoim stylu zrobiłem pewien mix 😉 Co najważniejsze, wszystko działa. Łączny koszt ok. 146 pln, a więc znacznie mniej niż nowe buty 😁

 

BOA ma lifetime warranty - mi przysłali kity do wymiany za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ecipeci napisał(-a):

BOA ma lifetime warranty - mi przysłali kity do wymiany za darmo

 

Ja nie mam pewności, czy ona obejmuje sytuacje, w której konieczność wymiany wynika z tego, że ktoś się wyglebił i doszło do uszkodzenia mechanicznego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Ja nie mam pewności, czy ona obejmuje sytuacje, w której konieczność wymiany wynika z tego, że ktoś się wyglebił i doszło do uszkodzenia mechanicznego. 

napisałem do BOA, poprosili o zdjęcie zniszczonego pokrętła i model butów i wysłali nowe kity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Może następnym razem 😉

następnym razem zapytaj tutaj, Koledzy jeśli będą wiedzieć to podpowiedzą, forum to nie tylko selfiaczki ;) - piszę to bez żadnej złośliwości, też mam buty Fizik z systemem BOA i tak jak wspomniałem napisałem do BOA i wysłali za darmo lewy i prawy kit 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już miałem być taki dumny z kolegi, że poradził sobie z czynnościami manualnymi a ty mu jazdę robisz, że głupiomądry.

 

Mnie bardziej zastanawia co to za taśma na czubkach?!

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga to niezła wiocha ze strony Fizika, że sprzedaje coś co jest dostępne za darmo. Bardziej spodziewałbym się po jakimś biznesmenie z Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tessio napisał(-a):

Swoją droga to niezła wiocha ze strony Fizika, że sprzedaje coś co jest dostępne za darmo. Bardziej spodziewałbym się po jakimś biznesmenie z Allegro.

Przesadzasz, wieke firm szczególnie rowerowych tak działa, że ma w swoim portfolio płatne części serwisowe. Jednak gdy zamiast kontaktować się z działem handlowym napiszesz do serwisu, ci potrafią tak zakombinować, ze dadzą jakąś część za darmo lub po kosztach przesyłki. Budują dobre imię, albo im to zalega, bo musieli rozkompletować zestaw serwisowy bo komuś innemu wymieniali inny element tego zostawu... I jak to bywa w korporacjach jeden dział nie myśli za drugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przesadzam, i może w przypadku niektórych części jest tak jak piszesz, ale akurat z boa nie trzeba żadnych kombinacji, po prostu piszesz i dostajesz nowy zestaw. Fizik chyba o tym wie ;) No i nie jest to jakaś firma krzak tylko produkty z wyższej półki, dlatego mnie trochę to dziwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba sobie wyjaśniliście ? Jeden pisał do BOA a drugi z tego co zrozumiałem do Fizik'a. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pisał do Fizika, a firma Fizik powinna mu odpisać - proszę zamówić darmowo w firmie boa, bo system objęty jest dożywotnią gwarancją, mamy nadzieję, że kolejne buty wybierze Pan też z naszej kolekcji 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tessio napisał(-a):

No pisał do Fizika, a firma Fizik powinna mu odpisać - proszę zamówić darmowo w firmie boa, bo system objęty jest dożywotnią gwarancją, mamy nadzieję, że kolejne buty wybierze Pan też z naszej kolekcji 😛

 

Nie pisał 😉 Nie wpadłem na to, że skoro pokrętła sam uszkodziłem i wobec tego nie idzie o wadę tkwiącą w tychże, to w ogóle można za free takowe dostać. Po prostu od razu szukałem miejsca, gdzie można je kupić, jako części zapasowe. A kolejne buty już są 🤪

IMG_20210928_193449.jpg

IMG_20210928_194853.jpg

Edytowane przez zegarkowo_rowerowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tessio napisał(-a):

Stare sto razy ładniejsze 😛

 

Stare są ...inne 😉 Wyszło mi po prostu na to, że jedne białe to za mało 🤭 

No i w promce były 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.