Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Taa... 😉 Jutro na pewno szosa będzie 😁

1 minutę temu, Burns napisał(-a):

Było po prostu przenieść rower przez przeszkodę.

 

Jak się połapałem, to już za późno było 🤷 Plecki delikatnie sobie rozciągnąłem, jakiś nowy szlif obok tego z zeszłego tygodnia, coś pod drugim kolanem, na szczęście nic takiego, co przeszkodzi mi w jeździe na szosie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Taa... 😉 Jutro na pewno szosa będzie 😁

 

Jak się połapałem, to już za późno było 🤷 Plecki delikatnie sobie rozciągnąłem, jakiś nowy szlif obok tego z zeszłego tygodnia, coś pod drugim kolanem, na szczęście nic takiego, co przeszkodzi mi w jeździe na szosie 😁

masz eurosport ?

 

dzisiaj o 21:00 mają być jakieś zawody przełajowe z usa - poprzyglądaj się ( to tylko teoria ale wiesz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ecipeci napisał(-a):

masz eurosport ?

 

dzisiaj o 21:00 mają być jakieś zawody przełajowe z usa - poprzyglądaj się ( to tylko teoria ale wiesz... ;)

 

Mam, ale mam też ciekawsze rzeczy do robienia w sobotni wieczór 😉 Oglądanie kolarstwa zaplanowałem na jutro, ale będzie to ...klasyk szosowy. Częściwo po bruku, więc może też będzie miał dla mnie jakieś walory edukacyjne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szosie latałem po bruku.

Generalnie im szybciej.. tym lepiej.

U mnie tak dwa skrajnie różne rowery się dogadają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Mam, ale mam też ciekawsze rzeczy do robienia w sobotni wieczór 😉 Oglądanie kolarstwa zaplanowałem na jutro, ale będzie to ...klasyk szosowy. Częściwo po bruku, więc może też będzie miał dla mnie jakieś walory edukacyjne? 

Paryż-Roubaix - oglądaj oglądaj :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, egzo18 napisał(-a):

 

U mnie tak dwa skrajnie różne rowery się dogadają 

 

Ja na jeden postawię. Szosa i szosa zimowa czyli ...gravel 😉

2 minuty temu, ecipeci napisał(-a):

Paryż-Roubaix - oglądaj oglądaj :) 

 

Akurat na końcówkę do domu dojadę, po jutrzejszej przejażdżce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dziś byłem w lesie na mtb, 30 km. Co prawda dość płaska jazda ale za to interwałowa, z dużą ilością zakrętów, nawrotek, wąskich ścieżek, zmian nawierzchni i miejscami przeszkód. Fajna zmiana po jeździe głównie szosą przez większą część sezonu - a właściwie roku bo staram się kręcić w miarę możliwości cały rok a nie tylko w sezonie właśnie. Zdecydowanie polecam na zmianę z szosą, nie ma co się zrażać po tym jak się pojechało na 6 bar i bez amortyzacji W lesie to jest dopiero frajda z jazdy, a jak do tego dochodzą jeszcze gorki to już w ogóle bajka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Akurat na końcówkę do domu dojadę, po jutrzejszej przejażdżce. 

dziś Kasia Niewiadoma nie dojechała do mety w kobiecym Paryż - Roubaix, ale za to Maja Włoszczowska na koniec kariery ładnie odpaliła :) 

 

Maja Włoszczowska srebrną medalistką MŚ! Piękne zakończenie kariery - Sport (onet.pl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja siadłem na enduro po miesięcznej przerwie z braku czasu.
Sporo zjazdów głównie, trochę latania... I podjazdy. 
We wtorek może szosa..
Albo znów las na fulu.. :)

Też umyłem go wreszcie af7d2108dba1fd22e097fff08af0c8f1.jpg

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ecipeci napisał(-a):

dziś Kasia Niewiadoma nie dojechała do mety w kobiecym Paryż - Roubaix, ale za to Maja Włoszczowska na koniec kariery ładnie odpaliła :) 

 

Maja Włoszczowska srebrną medalistką MŚ! Piękne zakończenie kariery - Sport (onet.pl)

 

Brawo dla niej 👏👏👏

7 minut temu, ecipeci napisał(-a):

dziś Kasia Niewiadoma nie dojechała do mety w kobiecym Paryż - Roubaix, ale za to Maja Włoszczowska na koniec kariery ładnie odpaliła :) 

 

Maja Włoszczowska srebrną medalistką MŚ! Piękne zakończenie kariery - Sport (onet.pl)

 

Brawo dla niej 👏👏👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkad zaczalem sie interesowac kolarstwem, najbardziej z perspektywy widza 'siadaly' mi klasyki, a z nich wlasnie Paris-Roubaix. Ta edycja byla najlepsza ze wszystkich jakie ogladalem, a generalnie to w tej chwili moj top razem z Olimpijskim w Rio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja night ride sobie zrobiłem

 

IMG_20211001_190434.jpg

IMG_20211001_190032.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj popołudnie w robocie więc jutro co nie takie oczywiste ale jednak wolne. Jak myślicie, dam radę jutro stówkę machnąć? Planuję tak z minimum 2h w jedną stronę i 2 w drugą. To z 80 powinno wpaść. Planuję cisnąć asfaltem e stronę Wrocławia. Mam do Wrocka jakieś 60 km, no chyba, że pociągiem wrócę.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj machnąłem ponad 70 km, czyli mój rekord, w drodze powrotnej skusiłem się na 10 km mniej i mnie GPS po takich polach poprowadził, że więcej go nie posłucham.

IMG_20211004_142436.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś tak się spieszyłem na rower, że zapomniałem zdjąć zegarka 20211004_111532.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.