Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździ ktoś gravelem że stożkami 50mm? Nie wiem po co ale myślę o zakupie nowych kół ze stożkiem 45 lub 50mm pod tarcze (sztywne osie) chce tam mieć opone 38mm. Może ktoś poleci jakieś koła tak do 2 tys (+-). Macie takie zestawy to dajcie fotki

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Wulfgar napisał(-a):

Jeździ ktoś gravelem że stożkami 50mm? Nie wiem po co ale myślę o zakupie nowych kół ze stożkiem 45 lub 50mm pod tarcze (sztywne osie) chce tam mieć opone 38mm. Może ktoś poleci jakieś koła tak do 2 tys (+-). Macie takie zestawy to dajcie fotki

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 

 

Jaki jest sens posiadania takiego stożka w gravelu? Oczywiście przy założeniu, że to faktycznie rower w teren, a nie prosty zamiennik szosy (na gorsze warunki atmosferyczne), jak w moim przypadku... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Jaki jest sens posiadania takiego stożka w gravelu? Oczywiście przy założeniu, że to faktycznie rower w teren, a nie prosty zamiennik szosy (na gorsze warunki atmosferyczne), jak w moim przypadku... 
Ja raczej nie wjeżdżam w teren, 90% to asfalt

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
To całkiem na szosowy się przerzuć
Miałem 2 szosy i na asfalt w moich okolicach nie zdały egzaminu, jeździłem wszesniej MTB i z przyzwyczajenia nie lubię jak mnie ograniczałą, chodniki, krawężniki itp :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już chyba ostatni (no, może przedostatni) tydzień z porannymi przejażdżkami... Problemem nie jest wczesne wstawanie, bo latem potrafiłem wstawać o 4tej, żeby 2-3h na spokojnie, przed pracą pokręcić. Teraz trzeba wstać później (bo ciemno), wpadam już w godziny szczytu na moich trasach, a jazda w korku to nie jest to, co mi odpowiada. Za chwilę będzie więc mniej jeżdżenia rowerem (pewnie tylko weekendy), a w tygodniu jakaś siłownia i ćwiczenia ogólnorozwojowe. No chyba, że trenażer wreszcie odpalę 🤔

IMG_20211005_071348-01.jpeg

IMG_20211005_071357-01.jpeg

IMG_20211005_071323-01.jpeg

IMG_20211005_071209-01.jpeg

IMG_20211005_084118-01.jpeg

Screenshot_20211005_090148_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ecipeci napisał(-a):

😍 :wub: :)

santa.jpg

 

Z wyglądu jest śliczny, ale w Uk cena jego to 2300 funtów.

A 2300 funtów za 14 kg sztywnego roweru - nie wiem, ja mam zgrzyty myślowe

 

Edit : Troche poleciałem z opinią na temat wagi, przyznaje :P

Edytowane przez -mrovka-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Burns napisał(-a):

 

Core 3 juz nie przyprawia o zawał ale widac jak crny się plasują. Ciekawe jak inni direct sale wycenią swoje produkty


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem jakiś czas temu na żółtą (pasowałaby na ścianę w pokoju) ale data dostawy... kwiecień 2023 "lekko" mnie ostudziła 😅 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Keniutek napisał(-a):

ale data dostawy... kwiecień 2023

 

O_o fajnie dostajesz rower NOS. Szkoda ze w przypadku rowerow to nie zwieksza wartosci :P


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka z odpowietrzaniem. Chyba z 3 razy przelałem płyn nim przestały pojawiać się pęcherzyki. Ale i tak chyba będzie trzeba zmienić klocki bo mordę drą strasznie. Przetrwałem je papierem ale to niewiele dało, w sumie nic.

IMG_20211007_110604.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, albiNOS 01 napisał(-a):

 Ale i tak chyba będzie trzeba zmienić klocki bo mordę drą strasznie. Przetrwałem je papierem ale to niewiele dało, w sumie nic.

 

Benzyna poszła w ruch? Trzeba odtłuścić klocki i tracze. U mnie zawsze działa. Papieru nie używam w ogóle. Można też palnikiem potraktować klocki, ale sam nie próbowałem. Widziałem gdzieś na YT jako patent na piski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.08.2021 o 20:33, revolta4 napisał(-a):

Ja tu się stroje pół roku żeby przejechać 200km a tu proszę 300km i obiadek 

;)

mpp2021trasa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marcin, Piątka!

Jak to ile, mało ;)

wschód2021strava.jpg

wschód2021błockobieszczady.jpg

wschód2021błockobieszczady2.jpg

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba zszedłeś z roweru coś zjeść i przespać się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym i drugim przypadku tak z tym, że na MPP spania było jakieś 3,5 h ( punkt żywieniowy Sierpc i Przystanek PKS we Włoszczowej) i to w zupełności wystarczyło, więcej czasu schodziło na samo żarcie ( a stołowałem się w żabkach i orlenach), wymianę aku lamp w nocy, czy usuwania defektów. Wschód, no tu już był wpierdziel konkretny, spania było więcej bo limit czasu na tej imprezie na to pozwalał, ale więcej defektów zwłaszcza na kamienistych zjazdach w Bieszczadach, więcej pauz, bo trzeba było się doładować ( kiepskie PB niestety wziąłem), czy na reanimację ludziom rowerów. Impreza dość ciężka ( przedzieranie przez gęste lasy w Bieszczadach też było) co dodatkowo spowodowały burze na granicy z Rusami i wszedobylne błoto, bajora przez x x-naście km, śliskie kamienie,  piachy itd. 

 

Jedno i drugie - zabawa prima sort! :)

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o podpowiedź , syn ma rower Indiana x-pulser 2.4 . Czy jest tam możliwość podniesienia kierownicy? Czy regulacji brak i musiałbym coś dokupić?

 

IMG-20211007-161433.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.