Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kaido2 napisał(-a):

( a stołowałem się w żabkach i orlenach),

Pięknie, poza zacytowanym fragmentem, rozumiem, że na zmęczu wysoce chemiczne produkty dodają energii, ale sportowiec nie powinien fastfoodów i energetyków, Ka tam wolę wjechać na porządny obiad, choociaż pierwsze kilometry po nim bywają ciężkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ten regulowany mostek to fajna rzecz , ale większość z tego co widzę ma długość około 100mm a dla dzieciaka wolałbym jednak krótszy bo będzie spora różnica. Kupię wogole taki? W przyzwoitej cenie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, revolta4 napisał(-a):

Nudziło się w domu co? 💪👍👍💪

Na pytanie, co tam masz w plecaku?

Cały swój dom ;)

Ludzie , często mi je zadają, szczególnie przed startem.

  

4 godziny temu, Burns napisał(-a):

Pięknie, poza zacytowanym fragmentem, rozumiem, że na zmęczu wysoce chemiczne produkty dodają energii, ale sportowiec nie powinien fastfoodów i energetyków, Ka tam wolę wjechać na porządny obiad, choociaż pierwsze kilometry po nim bywają ciężkie.

 Użyłem żabki jako skrót myślowy, generalnie chodziło o małe punkty, gdzie wchodzisz i wychodzisz nie tracąc czasu w kolejce, a przede wszystkim dając zarobić ludziom.

Z tymi fastfoodami to jest tak, że na nich najdłużej się jedzie ;) ,a i tak czy siak wypalisz go do zera i nic w sumie po nim nie zostanie, natomiast gorsze spustoszenie sieją żele na których wielu zawodników ultra na nich tylko jedzie.

Prawda jest taka , że i zawodowcy pizze jedzą i kole piją, alkohol jak najbardziej tez spożywają, tylko o tym normalnie się nie mówi, no bo to nie zdrowe i zaprzecza samej idei sportu ( że zdrowy tryb żywieniowy tylko). Natomiast takie rzeczy jak najbardziej znajdują się  w pewnych ilościach w planach żywieniowych. Zasada jest bardzo prosta - organizmowi musisz dostarczyć wszystko co jest mu potrzebne, inaczej zacznie podupadać i jeżeli przykładowo masz ochotę ( bo organizm się domaga, wysyła odpowiednie sygnały) wciągnąć kilo parówek na MOMie to po prostu je wciągasz. Oczywiście normalny obiad jak najbardziej mile widziany, niekiedy nie ma na niego czasu ani miejsca i nieraz stoisz przed wyborem najlepszego z możliwych zła. Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba umiejętnie z tego korzystać.

Ważne, by się nie przejeść, bo jak piszesz pierwsze km są ciężkie, dlatego zawsze coś powinno być pod ręka by w odpowiednich chwili sobie podjeść.

Jeżeli chodzi o mnie zaś, to mnie ścisłe rygory już nie dotyczą, bo już dawno jestem turystą ( zresztą w amatorce jaką uprawiałem tez ich nie było, trzeba było po prostu bardziej się pilnować), który bawi się rowerem na wszelkie możliwe sposoby, a imprezy tego typu to cały wachlarz przyjemności od ścigania, przez przygody, po rozmowy i integracje ze znajomymi , a i nowymi znajomymi, których na takich wydarzeniach poznajesz.

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Kuba83 napisał(-a):

Panowie proszę o podpowiedź , syn ma rower Indiana x-pulser 2.4 . Czy jest tam możliwość podniesienia kierownicy? Czy regulacji brak i musiałbym coś dokupić?

 

IMG-20211007-161433.jpg

 

 

Może wystarczy dokupić regulowany mostek kierownicy, są takie.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Kuba83 napisał(-a):

dla dzieciaka wolałbym jednak krótszy

 

to może poszukaj kierownicy z większym wzniosem. Pytanie jak wysoko chcesz podnieść


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.10.2021 o 16:17, Kuba83 napisał(-a):

Panowie proszę o podpowiedź , syn ma rower Indiana x-pulser 2.4 . Czy jest tam możliwość podniesienia kierownicy? Czy regulacji brak i musiałbym coś dokupić?

 

IMG-20211007-161433.jpg

 

 

Może wystarczy dokupić regulowany mostek kierownicy, są takie.

IMG_20211008_175321.jpg

IMG_20211008_175324.jpg

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, zbyniu70 napisał(-a):

Fajny sprzęt , waga robi wrażenie, szkoda tylko że nie na nowym dura ace

to cx, gravel a dura to chyba do szosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, ecipeci napisał(-a):

to cx, gravel a dura to chyba do szosy

Sram Red Etap axs to grupa szosowa, tylko tu dali korbę nowszą Red 1.

Tylna przerzutka i kaseta to nowa red XPLR pod gravela

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządek zrobiłem z gratami do obsługi hamulców, zamówiłem już nowe klocki u Szajbajka w sklepie (zobaczymy czy warto) mam też adapter na tarcze 180mm, może przy okazji zmiany okładzin by tak kupić większą tarczę, będzie łatwiej mnie grubasa zatrzymać.

IMG_20211008_205915.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, albiNOS 01 napisał(-a):

może przy okazji zmiany okładzin by tak kupić większą tarczę, będzie łatwiej mnie grubasa zatrzymać.

Przy moich ca. 88 kg. przejście w mtb na przodzie ze 160 na 180 zrobiło zdecydowanie dobrą robotę.


Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.10.2021 o 16:17, Kuba83 napisał(-a):

Panowie proszę o podpowiedź , syn ma rower Indiana x-pulser 2.4 . Czy jest tam możliwość podniesienia kierownicy? Czy regulacji brak i musiałbym coś dokupić?

 

IMG-20211007-161433.jpg

 

 

 

W dniu 7.10.2021 o 16:20, satanic napisał(-a):

Brak tylko ewentualnie dokupić regulowany mostek.

Przecież można kupić extender. Prosta sprawa, zdejmujesz kierownicę, nakładasz przedłużkę i zakładasz kierownicę na już wyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chyba jest z ludźmi z nad morza. Każdy inny jechałby nad sam brzeg, by jak najwięcej zdjęć mieć z Bałtykiem a tu wycieczka w głąb lądu i przepiękne zdjęcia wpadają. Ja podczas wycieczek tak nie potrafię. Choćbym najpiękniejszy widok świata znalazł to na zdjęciu wygląda on gorzej niż jelenie na rykowisku wiszące nad wersalką.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.