Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

ehh zdążyłem na 4 ostatnie przejazdy, Godźka nie widziałem a Semenuk - w zeszłym roku mu nie poszło a chciał zrobić super przejazdy a w tym - chyba tworzy nową historię i pcha ten sport w stronę, w którą pójdą za nim inni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, trollu napisał(-a):

ehh zdążyłem na 4 ostatnie przejazdy, Godźka nie widziałem a Semenuk - w zeszłym roku mu nie poszło a chciał zrobić super przejazdy a w tym - chyba tworzy nową historię i pcha ten sport w stronę, w którą pójdą za nim inni

 

Piszę z pamięci, więc mogą być przekłamania. Słaby ten RP! Szymon tak czy siak jest wielki, z tego co pamiętam spokojnie w 2019 powinien być bliżej podium. Dzisiaj to nie był jego dzień, pomijając to: W poprzednich latach była większa petarda pod względem lotów i ewolucji. Teraz jedna mega ściana i jedna ścianka, jedna i druga na postawienie klocka ze strachu, reszta ? - brachol więcej pokazał i namęczył się w zawodach w slopestyle.

 

PS. najbardziej przypadł mi do gustu przejazd debiutanta z łańcuchem na szyi !  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w tym roku wykręcił ktoś front flipa? Szymon w zeszłym roku wg mnie też powinien być dużo lepiej oceniony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, fronta wykręcił ale po tym backflipie ma pogruchotaną miednicę - przynajmniej tak wynika po jego wpisie z insta

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On stał z 7 minut na starcie z urwiska, strącał jakieś fragmenty skały. Co czarował ? Coś mu nie grało. Polacy komentatorzy, że nie przećwiczył trasy. Zamknęli się po tym jak pojechał i co pokazał. Niestety zdążył się nieszczęśliwy wypadek, może poszedł na żywioł, ale gdyby ukończył byłby szanse na  podium. Niech wraca do zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał zrobić cave man czyli skaczesz z dropa wchodząc na rower spadając. Dziwne ze nie ogarnal ze drop startowy się nie nadaje ale możliwe że chodzilo też o wiatr. 

 

Anyway Szymon wielka szkoda, plany na przejazd miał niesamowite (po 36 z dropa na następnym miał być backflip) 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Umyty i bez pedałów. Jutro kolega zabiera go do Warszawy. I ...oby to Oltre w całości już do mnie nie wróciło 😉

 

aż tak kiepski rower ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ecipeci napisał(-a):

aż tak kiepski rower ? ;)

 

Nie, za dobry dla mnie 😉 Mam nadzieje, ze wróci z niego kaseta i siodełko, ale już na nowym rowerze. 

Edytowane przez zegarkowo_rowerowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Nie, za dobry dla mnie 😉 Mam nadzieje, ze wroci z niego kaseta i siodelko, ale juz na nowym rowerze. 

również włoszczyzna czy coś innego ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ecipeci napisał(-a):

również włoszczyzna czy coś innego ? :)

 

Na razie plan jest taki, że będzie coś zza wielkiej wody tym razem. Cannondale Supersix Evo z tego roku, ale co z tego będzie ostatecznie, zobaczymy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Na razie plan jest taki, że będzie coś zza wielkiej wody tym razem. Cannondale Supersix Evo z tego roku, ale co z tego będzie ostatecznie, zobaczymy? 

czyli nadal szosa :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ecipeci napisał(-a):

czyli nadal szosa :) 

 

No tak 😁 Dla mnie szosa to zasadniczy wybór rowerowy od 10 miesięcy i to się nie zmieni. Choć na razie na szosie nie jeżdżę (odpoczywam od niej). Dziś co prawda był wypad na rower, ale znowu gravel i znowu po lesie. Na szczęście było dużo fajniej niż ostatnio, bo bez wywrotek 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

No tak 😁 Dla mnie szosa to zasadniczy wybór rowerowy od 10 miesięcy i to się nie zmieni. Choć na razie na szosie nie jeżdżę (odpoczywam od niej). Dziś co prawda był wypad na rower, ale znowu gravel i znowu po lesie. Na szczęście było dużo fajniej niż ostatnio, bo bez wywrotek 😉

domniemam, że skoro bez wywrotek to pedały platformowe były dziś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ecipeci napisał(-a):

domniemam, że skoro bez wywrotek to pedały platformowe były dziś ?

 

Nie ma już pedałów platformowych. Butów zresztą też się pozbyłem. Tak jak ostatnio, tak i dziś, już tylko spd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Nie ma już pedałów platformowych. Butów zresztą też się pozbyłem. Tak jak ostatnio, tak i dziś, już tylko spd. 

i dobrze, im więcej w spd tym więcej i szybciej się nauczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ecipeci napisał(-a):

i dobrze, im więcej w spd tym więcej i szybciej się nauczysz

 

Wyszedłem z takiego samego założenia. Na szosie też się musiałem nauczyć jeździć w pedałach zatrzaskowych. Parę gleb w związku z tą zauką zaliczyłem, ale innego sposobu na to nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.