Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, fonfelinni napisał(-a):

A jak nowy Yeti ?  Fajna ta rama, tylko zastanawiajace jest ze w tym budzecie zrobili tam suport PF, zamiast wkrecanych misek 🙄

wsadziłem Tokena suport, rama fajna, ale mogli się postarać bardziej z hakiem przerzutki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy powyżej jednak wybieram las i dzikie ścieżki. Ma to swój urok.
Nowy sprzęt min pod kątem zimy kupiony, wiec można tumany liści wzbijac w powietrze.
Cube pójdzie do ludzi. 20d39950f994d0b3a5487f8af1bbf8d5.jpgc37fa095d751ac128454d11820d03d67.jpg3a784e764270b7403c84ef665ac8a975.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku, powyżej dwóch godzin na rowerze, marzły stopy tym razem postanowiłem się przygotować
f23718e08e9c812db69b1ead2d51faf3.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dopisała, wiec zrobiliśmy z żona mała rundę
1be5e6a1743c6b59d1e71107fa19c0ee.jpg
4693cc81de4be69eedbc272706bb002b.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domu jest 8 rowerów.
Bez nóżki rowery się obijały o siebie.
Każdy dostał nóżkę i teraz mogę je naprawdę ciasno ustawić bez obijania ram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Shimano produkuje rotory w Chinach?

Fake czy legit?:

spacer.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale z perspektywy poziomu parku maszynowego i tego, że jakość produktów z Chin zależy w 99% (przeznaczonego nań funduszu) od świadomej decyzji zamawiającego. Do niedawna najnowocześniejsze maszyny były lokowane w Chinach wraz z technologią do ich obsługi przez koncerny światowe. Dzisiaj kierunek w dużej mierze się odwrócił i same Chiny stały się całkiem silnym producentem maszyn. Jeśli "made in China" martwi Cię od strony jakości to ja bym się tym nie przejmował. Chyba, że chodzi o kwestie okołopolityczne i ewentualnie nie wspieranie rezimu to tutaj już kwestia niezależna. Patrząc na względy jakościowe już dawno produkty z Europy, a zwłaszcza z USA stoją daleko w tyle od potencjału jaki mogą w wersji full opcja zaproponować Chiny. Jasne, wciąż są nisze jak choćby zaawansowana optyka, ale w kwestii obróbki stali, CNC czy nawet hartowania jest sporo firm zza wielkiego muru, które dziś wyznaczają standardy.
End of ODT.






Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi raczej o kwestie oryginalnosci w sensie nie wspierania sprzedazy podrob oraz pod katem uzytkowania czyli jakosci uzytego materialu, centrowania tarczy, szybszego zuzycia itd.

Z drugiej strony podroba powinna moze raczej nie miec napisu China na produkcie..🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeśli tak to byłbym spokojny. Dzisiaj już nawet najwięksi producenci samochodów w dużej skali korzystają ze wsparcia firm z Chin.
Przykład Volvo, obecnie jest własnością chińczyków i najbardziej prestiżowe modele już są produkowane, jeśli nie w całosci to w dużym stopniu w Chinach w Daquing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno byc ok zwlaszcza kiedy na nowych zdjeciach reklamowych Radona (Jealous Al) pojawil sie napis China na tarczy hamulcowej:

spacer.png

 

Dzis pierwsza przejazdzka na skladaku opartym o czesci xt/slx/sid select. W zamysle mialo byc cos pomiedzy xc i trail.

Jak na razie mostek do wymiany na krotszy. Dojdzie jeszcze dropper i przetestuje w konfiguracji mullet czyli z 27,5 calowym tylnym kolem.

Ale jak na razie jezdzi :)

spacer.png

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, adiblue2 napisał(-a):

Też śpicie ze swoimi rumakami? :D
 

Zawsze :)

 

ECD30ECC-11A5-4467-8B3C-AC9AA50F9F44.png


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jlw napisał(-a):

 

spacer.png

 

Ja nie wiem czemu ludzie zostawiają te pomarańczowe chorągiewki z naklejek, naprawdę wierzycie, że to +10 do zajeb.?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie Twoj wk*rw🤪 W niczym po prostu nie przeszkadzaja a moga ostrzec przed dotknieciem rozgrzanej tarczy. Tak prawde mowiac nie wiem nawet co na nich jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak się ustrzezesz od dotknięcia gorącej lub wirującej tarczy, skoro nie wiesz co na nich jest ? :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zwroceniem uwagi myslalem, ze wlasnie jest ich taka funkcja ze wzgledu na kolor ostrzegawczy. Ale przy wpisie zwatpilem..:P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, jlw napisał(-a):

Lubie Twoj wk*rw🤪 

Myślisz, że mój ? Patrz punkt pierwszy:

https://singletrackworld.com/2016/10/14-things-that-drive-perfectionists-up-the-wall/

 

 🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪  🤪 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna biblja.😁😁😁 Co do 3ki i trzynastki podpisuje sie obiema rekami🤫

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Burns napisał(-a):

 

Ja nie wiem czemu ludzie zostawiają te pomarańczowe chorągiewki z naklejek, naprawdę wierzycie, że to +10 do zajeb.?

u mnie zostawienie ten naklejki miało 2 etapy - kiedy zakładałem nowe tarcze nie myślałem o tym, żeby się tego pozbyć a drugi etap była taki, że miałem ją w głębokim poważaniu bo nie przeszkadzała podczas jazdy. Jak pamiętam - kiedyś z nimi walczyłem przy okazji mycia roweru ale nie wiem czy nie ma jakichś pozostałości po tych naklejkach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.11.2021 o 21:08, ecipeci napisał(-a):

nowe kapcie i owijka do Orbei :)

IMG_20211119_210336.jpg

U mnie też czekają na założenie te same oponki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.