Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszło nadspodziewanie dobrze.
Jaka szerokość opon?


Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka





Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Stierlitz napisał(-a):

Wyszło nadspodziewanie dobrze.
Opony jaka szerokość?


Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka


 

 

Szerokość 25 mm. 

 

Zapewniano mnie, że z klamkomanetką dadzą radę i choć chwileczkę ze sobą walczyłem, to ostatecznie nowej nie kupiłem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Nowa owijka (Supacaz)

Owijki jak najbardziej na czasie, takie „gwiazdkowe” 💥❄️🌟
ps. dzwonka ni mo 🛎

Edytowane przez Jędrula.wawa
Ps

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

No ni mo 🤷

Tusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

No ni mo 🤷

Ale pompka jest 👍


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUPER !!!

 

- ale niestety dalej nie mam alternatywy dla mojej kasety XTR CS-M980 10s 11/36  ......Tak panowie, nie pomyliłem się. Sa jeszcze ludzie, którzy śmigają na takich starych 10cio rzędowych dinozaurach hehe

 

Ps1. Daje minusa firmie Shimano, za 'dyskusyjne praktyki' jeżeli chodzi o długość ogniw :)

Ps2. Jeżeli kiedyś produkowali 'dziesiątki' to chyba nie byłoby dla nich problemu zrobić dwie sztuki na specjalne zamówienie :) - aż do nich napisze :)

 

Kiedyś czytałem o tym monolicie Sram'owskim - niska waga, dobra sztywność, ale jak to monolit, cała była do wymiany.

W M-980 wymieniam sobie to, co potrzebuje wymienić w danym sezonie. Możliwość wymiany poszczególnych zębatek, zawsze bęzie na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 10s to 'dinozaur' to nie wiem, jak juz nazywac mojego HT na 9s i 26 cali kolach. Do tej pory mowilem retro-mtb  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, -mrovka- napisał(-a):

10s 11/36

 

 

Jeżdżę na takiej samej 2x10 przy mojej jeździe na  pewno nie zmienię 1x....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniać nie ma sensu tylko w tych nowych wszystkie tak wkładają, dobrze jak można domontować z przodu dwa blaty, jak nie to tylko zmiana zębatki zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie czeka napęd do wiosny na zmianę 

Kaseta. łańcuch i blat 38t, z jeżdżę do maja to co mam i wymiana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, fonfelinni napisał(-a):

Jak 10s to 'dinozaur' to nie wiem, jak juz nazywac mojego HT na 9s i 26 cali kolach. Do tej pory mowilem retro-mtb  :P

Nawet w Egipcie nie uwierzą, że coś takiego znaleźli na wykopaliskach🤣

(Też mam 27"przerzutek" bezcenne )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszły zakupy. Koła przy zaplocie 28/24 z taśmą 1614 g, opony lżejsze niż deklarowana waga, wyszło odpowiednio 255 i 256 g przy 28c, do tego lekkie, lateksowe dętki vittoria. Ciekawe czy będzie jakaś odczuwalna różnica. Dodatkowo hamulce r7000 i rower kompletny.663e127b876892e46c02310306382caf.jpg&key=2c6b2f500170eb4fe4c6cd8e55af44a1827e65582a007fa700e58078b64e05d7

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Burns napisał(-a):

Nawet w Egipcie nie uwierzą, że coś takiego znaleźli na wykopaliskach🤣

(Też mam 27"przerzutek" bezcenne )

 

Oj tak, jak go skladalem to standard byl 3x9, a 'cool' ten co wywalil najmniejszy blat z przodu, co tez szybko uczynilem. Odkad pojawily sie blaty narrow, przeszedlem na 1x9 i mimo braku sprzegla w X9, nigdy lancuch nie spadl, nawet na najwiekszych wertepach zjezdzajac w dol. Jednak to wyroznialo wtedy produkty Sram, od Shimano w MTB, ze mialy twardsza prace i sztywniejsza, gdzie kazdy model w standardzie nie obijal o rame, a Shimano bylo miekkie i dopiero od serii Shadow przestaly obijac rame. Ciekaw jestem jak to jest z obecnymi grupami obu producentow, bo jak zwykle w internetach kazdy pisze co innego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2021 o 22:27, john.doe napisał(-a):

U mnie też czekają na założenie te same oponki

opony założone, owijka nawinięta :)

IMG_20211124_182458.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, fonfelinni napisał(-a):

Jak 10s to 'dinozaur' to nie wiem, jak juz nazywac mojego HT na 9s i 26 cali kolach. Do tej pory mowilem retro-mtb  :P

podbijam zatem: HT, 9s, 26”, V-ki (v-brake - takie hamulce…) 🤪 i śmiga jak należy! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty pokazujesz ? Po i przed malowaniem (kolejność zdjęć), czy jednak w tym samym czasie, że jak się przyjrzeć to niedomalowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Burns napisał(-a):

Co Ty pokazujesz ? Po i przed malowaniem (kolejność zdjęć), czy jednak w tym samym czasie, że jak się przyjrzeć to niedomalowane ?

 

Objaśniam więc i tłumaczę, skoro sprawa nie jest oczywista. Od lewej strony zdjęcie z wczoraj, kiedy odebrałem rower. Zdjęcie z prawej to zdjęcie z dnia, kiedy się wywaliłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.