Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Opona rowerowa 

Vittoria saguaro, barzo, mezcal zwijana, czyli nie najwyższą półka kosztuje tyle co opona 15cali do auta średniej klasy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 400 zł to znajdę nową oponę do mojego suva.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam starcza na kilka sezonów a w rowerze często na jeden sezon przynajmniej tył. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Za 400 zł to znajdę nową oponę do mojego suva.

i co z tego, ale do roweru jej nie wsadzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Burns napisał(-a):

i co z tego, ale do roweru jej nie wsadzisz

Tak, owszem, ale w swoim aucie mam rowerową markę opon... MAXXIS. Korci mnie by napis dziabnąć na żółto.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno przyjemne popoludnie na singlach.

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ładna, ale na wschodzie jeszcze błoto. Pierwsza jazda na nowych kolach, czuć różnicę w wadze.

Rafale, co za koła kupiłeś?
ab5deb0bd1abcb680cfe4a7f330e3168.jpgd26e064656b5c12d2d1402a2269a8c63.jpg

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Stierlitz napisał(-a):



Rafale, co za koła kupiłeś?


Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
 

 

Dandy Horse Pozytron 44 SPX. Jest mała obsuwa, ale w przyszłym tygodniu powinny być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tez delikatnie się wkręcamy trochę ponad 50 km dziś było.
74c22b37f444881aab6f592b21f6cb39.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marin Kentfield 2 :) przeszedł trochę modyfikacji, z oryginału została rama, widelec, sztyca, kiera i mostek. Wszystkie pozostałem elementy wymienione, korba Deore, ale chyba dopełnię całości i wleci XT :) zima była pracowita i oto efekt ;)

 

 

1y33Q9.md.jpg

1y3qrb.md.jpg

1y3C2j.md.jpg

1y22fa.md.jpg
1y2abS.md.jpg
1y2Ye2.md.jpg
1y2lz7.md.jpg
1y2M0b.md.jpg
1y2Xdx.md.jpg
1y2Vgj.md.jpg
1y2Gqu.md.jpg
1y2h5Q.md.jpg
 

Edytowane przez ras232

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ras232 napisał(-a):

oto efekt

Nooo, rower spoko, Aczkolwiek w jais sposób budzi u mnie obraz z koszykiem wiklinowym na kierownicy wyściełanym atłasową materią i siedzącym w nim pieskiem. :)
Nie tak do końca oczywiście bo oponki docelowo są już koszerne, ale kilka elementów sprawia dysonans poznawczy 🤪

 

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano tak wyszło, miałem taką wizję wycieczkowca wielozadaniowego :) Żona na zielonego ST2 do kompletu i sprawdzają się w sam raz na niedzielne wycieczki z dziećmi ;) Poza tym Marin dość innowacyjnie podchodzi do swoich projektów i ten model fabrycznie wychodzi na osprzęcie 1x10 Microshifta. Dość ciekawie się na tym jeździ, z uwagi na krótki mostek pozycja jest mocno trekkingowa, więc nie pozostało nic innego jak iść dalej tą drogą :) dziwoląg ale kochany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, ras232 napisał(-a):

Marin dość innowacyjnie podchodzi do swoich projektów i ten model fabrycznie wychodzi na osprzęcie 1x10 Microshifta. :D

Nic w tym innowacyjnego nie widzę, poza minimalizacją kosztów i maksymalizacją zysków dla Marina.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt oczywiście i nie da się tego ukryć. Wystarczy zajść do pierwszego lepszego sklepu i zerknąć co można dostać za 2, 3 czy 4 tyś. Coś konkretnego zaczyna się od 5-8 wzwyż. Ale mówimy tu o rowerze do niedzielnych wycieczek. Miałem na myśli bardziej kwestię związana z napędem i wizualną częścią roweru, bo niezbyt często można znaleźć w rowerze trekkingowym napęd 1x10, i cóż, pojeździłem trochę na napędzie Microshift i nie mam do niego zastrzeżeń, wręcz przeciwnie, miło mnie zaskoczył kulturą pracy. Kolejna kwestia, Marin ma wg mnie oczywiście ciekawe projekty wizualne jeśli chodzi o same ramy, i w setkach rowerów dostępnych w sprzedaży wydaje mi się że się troszeczkę wyróżnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, ras232 napisał(-a):

To fakt oczywiście i nie da się tego ukryć. Wystarczy zajść do pierwszego lepszego sklepu i zerknąć co można dostać za 2, 3 czy 4 tyś. Coś konkretnego zaczyna się od 5-8 wzwyż. Ale mówimy tu o rowerze do niedzielnych wycieczek. Miałem na myśli bardziej kwestię związana z napędem i wizualną częścią roweru, bo niezbyt często można znaleźć w rowerze trekkingowym napęd 1x10, i cóż, pojeździłem trochę na napędzie Microshift i nie mam do niego zastrzeżeń, wręcz przeciwnie, miło mnie zaskoczył kulturą pracy. Kolejna kwestia, Marin ma wg mnie oczywiście ciekawe projekty wizualne jeśli chodzi o same ramy, i w setkach rowerów dostępnych w sprzedaży wydaje mi się że się troszeczkę wyróżnia. 

Tej samej klasy osprzęt jest w rowerach z Decathlon. To rzeczywiście tani i spoko osprzęt tam gdzie te rowery są dedykowane czyli miasto, parki i lasy. Niestety jak zacznie się trudniejszy teren, dziury i wertepy ten osprzęt już nie daje rady, chociażby w takiej czynności jak trzymanie łańcuch na korbie. Zaczyna się wymienianie i nabijanie kabzy kolejnym producentom jak u Ciebie. a to trochę słabe inwestować w nowy rower bo chyba za firmowy set mało nie dałeś. Czyli kupiłeś rower za kwotę X i drugie tyle samo wsadzisz w jego upgrade. To nie jest osobista wycieczka pod twój adres tylko do producentów rowerów na twoim przykładzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie ceny części są jakie są a dostępność rowerów bardzo ograniczona... Powiem Ci w zaufaniu, że na tego marina czekałem ponad pół roku i zwykły fart sprawił że udało mi się wskoczyć w kolejkę na czyjeś miejsce :) ale to już inna historia. Taki był plan, kupiłem rower w sumie dla samej ramy i takie modyfikacje chciałem przeprowadzić, w sumie ma to już być rower na lata, swoje już przejechałem i teraz mają to być wygodne i beztroskie wycieczki ;) a to co dzieje się na rynku rowerowym, to załamać się idzie, osprzęt kompletowałem od jakiegoś czasu i to co się działo na przestrzeni kilku miesięcy z cenami wybranych elementów dosłownie zniechęcało do dokończenia projektu. Ale cóż, miał cieszyć i cieszy ;) a koszty, jak to mawia Boguś... Życie... Przypomniał mi się jeszcze taki wędkarski mem: Panie Boże, nie pozwól żeby po mojej śmierci, żona sprzedała moje wędki, za tyle, ile jej powiedziałem, że za nie zapłaciłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do hamowania 😜😜🤭🤭 to to samo po co ci silnik 4.2 i prędkość max 250 k/h jak są ograniczenia 

 

 

 

A dziś się pokręciło 

 

 

 

IMG_20220227_124648.jpg

IMG_20220227_124642.jpg

IMG_20220227_120557.jpg

IMG_20220227_120542.jpg

Screenshot_20220227_135904_com.garmin.android.apps.connectmobile.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, egzo18 napisał(-a):

Ras232 po co Ci w tym 4 tłokowe heble?

Już śpieszę z odpowiedzią ;) w sumie to nie zależało mi na dwóch czy czterech, ale bardzo podoba mi się system mocowania i łatwość montażu/demontażu klocków :) kolejna kwestia to lubię się rozpieszczać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ras232 napisał(-a):

lubię się rozpieszczać

👍👍👍👍👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ras232 napisał(-a):

to lubię się rozpieszczać

Znam to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.