Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

To Pruszków? Jak wrażenia? Czuć prędkość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, petruss napisał(-a):

To Pruszków? Jak wrażenia? Czuć prędkość?

 

Tak, Pruszków... Była okazja pokręcenia na torze, na ostrym kole, z Danielem i Darkiem Baranowskim, więc grzechem było nie skorzystać 😉 Przede wszystkim to obawy były, bo ja nigdy na ostrym kole nie jeździłem... Ale była super fajna obsługa, trenerzy i wszystko mi wyjaśnili, więc po paru/parunastu minutach oswajania się, poszło... To, co uderza przy wejściu na welodrom, to ...ściana 😉 W tv wygląda to jednak łagodniej, a okazuje się, na miejscu, że te łuki są wysokie i mocno nachylone. Robi to wrażenie, szczególnie jak ktoś Cię wyprzedza i można mieć wrażenie, obserwując to z odległości, że jedzie Ci po głowie. Prędkość oczywiście czuć, szczególnie jak idzie grupa i siedzi się na kole. No ale dla mnie to był pierwszy raz, więc nie szalałem, choć udało mi się wdrapać na ściankę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zegarkowo_rowerowo to fajnie. Zazdraszczam👍 Szkoda, że nie ma w Polsce zewnętrznych welodromów. Kiedyś czytałem, że kilka było, ale z szutrową nawierzchnią.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, petruss napisał(-a):

@zegarkowo_rowerowo to fajnie. Zazdraszczam👍 Szkoda, że nie ma w Polsce zewnętrznych welodromów. Kiedyś czytałem, że kilka było, ale z szutrową nawierzchnią.

 

 

W Łodzi, na Północnej jest. Beton, 400 m. Nawet jakieś zawody są na nim od czasu do czasu organizowane 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forma jest, pogoda jest, rower jest, chęci już nie ma.

 

 

IMG_0380b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Forma jest, pogoda jest, rower jest, chęci już nie ma.
 


Oby przejściowo. U mnie rower jest, pogoda znośna, formy nigdy nie było, ale to i tak bez znaczenia, bo brakuje mi czasu. Muszę podejść do tego bardziej bezkompromisowo i cisnąć rano, tylko ciemno jeszcze.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam ten komfort, że czasu nie brakuje, ale kiedyś wstawałem rano jak jeszcze było ciemno i cisnąłem przed pracą, dasz radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

W Łodzi, na Północnej jest. Beton, 400 m. Nawet jakieś zawody są na nim od czasu do czasu organizowane 😉

 

We Wrocławiu na Żmigrodzkiej też jest betonowy tor z długą historią. Działa tutaj fajna grupa zapaleńców i kilka razy w sezonie są zawody plus chyba cotygodniowe jazdy treningowe. Ludzi przychodzi garstka na te zawody a szkoda, bo robią duże wrażenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polanica. Dziwne i zle oznakowane trasy, ale warto odwiedzic dla najsmaczniejszych na swiecie gofrow.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w jakie MTB do 6 k firmy celować Unibake, NS Bike, Polygon, Orbea ktoś ma coś w tym segmencie i się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam, ja wczoraj zjadłem obfitą kolację (węgle), żeby rano mieć siłę, naszykowałem sobie cały sprzęt, nawet wstałem po 5, wyszedłem na zewnątrz i stwierdziłem, że wracam do łóżka...

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Stierlitz napisał(-a):

Podziwiam, ja wczoraj zjadłem obfitą kolację (węgle), żeby rano mieć siłę, naszykowałem sobie cały sprzęt, nawet wstałem po 5, wyszedłem na zewnątrz i stwierdziłem, że wracam do łóżka...

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
 

 

 

He he. Też dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Stierlitz napisał(-a):

Podziwiam, ja wczoraj zjadłem obfitą kolację (węgle), żeby rano mieć siłę, naszykowałem sobie cały sprzęt, nawet wstałem po 5, wyszedłem na zewnątrz i stwierdziłem, że wracam do łóżka...

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
 

 

Ja dziś usłuszałem, misio, a może byś został, bo kołderka taka ciepła? Za to wieczorem usłyszałem, a czemu Ty znowu na kolację makaron jesz?  😉

14 minut temu, revolta4 napisał(-a):

U nas to samo od kilku dni codziennie rano - 7

 

Ja mam całe popołudnie i wieczór zajęte, więc nie miałem wyjścia... Jeszcze troszkę i nawet rano będzie cieplej, słońce wcześniej będzie wstawać, a ja i tak budzę się zazwyczaj między 4tą a 5tą rano 😉 Na razie o tej porze jest jeszcze ciemno, ale za miesiąc czy dwa będzie już inaczej 😁

Edytowane przez zegarkowo_rowerowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czuje się komfortowo do - 2, później jest już chłodno trzeba więcej "szmat" na siebie zakładać a to już nie jest fajne, do pracy dojeżdżam rowerem 3.5 km w każdą temperaturę czy +35 czy też - 20 ale to jest inaczej tam muszę jechać tam jest tylko 3.5 km i tam się mogę ubrać ciepło na chwilę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

Ja czuje się komfortowo do - 2, później jest już chłodno trzeba więcej "szmat" na siebie zakładać a to już nie jest fajne, do pracy dojeżdżam rowerem 3.5 km w każdą temperaturę czy +35 czy też - 20 ale to jest inaczej tam muszę jechać tam jest tylko 3.5 km i tam się mogę ubrać ciepło na chwilę. 

  

Ja zasadniczo do - 10 jeżdżę... Choć oczywiście jest pewien warunek, musi być wyżowa pogoda i raczej bez wiatru, bo przy wietrze robi się już po prostu zbyt zimno dla mnie... Oczywiście przy takiej temperaturze, to już raczej tylko po lesie, gdzie odczuwalnie zawsze będzie troszkę cieplej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie bezwietrznie ale zimniej i wydaje sie, ze na wiosne trzeba bedzie jeszcze troche poczekac.

spacer.png

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jlw napisał(-a):

Prawie bezwietrznie ale zimniej i wydaje sie, ze na wiosne trzeba bedzie jeszcze troche poczekac.

spacer.png

spacer.png

 

Strasznie podoba mi się ten Twój rower..od kształtu ramy po kolory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam, moze kolorystycznie przypomina papuge are, ale jezdzic ..jezdzi🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam, moze kolorystycznie przypomina papuge are, ale jezdzic ..jezdzi
Mnie się tam podoba. To jest trail, czy xc/trail? Gubię się w tych progresywnych geo.

Daje radę na tych singlach?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecic oponki do MTB - takie dobre na czarne, ale i w teren. 

Do teraz mam Schwalbe Rocket Rick, dobra opona w teren, ale na czarnym pare ostrzejszych hamowań i kostka pozrywana... opony wytrzymały jeden lekki sezon :( Poprzednio miałem chyba Vittoria Saguaro i była to dobra guma - miała tzw ślad prowadzący po środku bieżnika i robiła na asfalcie, a do tego dość agresywny bieznik w teren. 

Z tego co tak patrze teraz to wpadła mi w oko Schwalbe Marathon Plus MTB... Generalnie tak jak pisałem na początku, opona ma się nadawać w np. Gorce ale też ma się ładnie toczyć po czarnym w Krakowie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Darecki napisał(-a):

Możecie polecic oponki do MTB - takie dobre na czarne, ale i w teren. 

Do teraz mam Schwalbe Rocket Rick, dobra opona w teren, ale na czarnym pare ostrzejszych hamowań i kostka pozrywana... opony wytrzymały jeden lekki sezon :( Poprzednio miałem chyba Vittoria Saguaro i była to dobra guma - miała tzw ślad prowadzący po środku bieżnika i robiła na asfalcie, a do tego dość agresywny bieznik w teren. 

Z tego co tak patrze teraz to wpadła mi w oko Schwalbe Marathon Plus MTB... Generalnie tak jak pisałem na początku, opona ma się nadawać w np. Gorce ale też ma się ładnie toczyć po czarnym w Krakowie :) 

Tez szukałem takich opon schwalbe wszystkie ginely w oczach na asfalcie fajnie się spisywały Racing Ralph ale sezon i tył do wymiany. Mam i sobie chwale vittoria saguaro, następne będą vittoria mezcal, 

Nie chce już żadnych opon schwalbe, dużo wad miękkie (wiem że to nie opona na asfalt No ale) po założeniu na obręcz często krzywe mają bicia. 

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.