Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem aplikacje, ale po tych moich lasach traci sygnał GPS i d*pa.

 

 

IMG_20220325_142351~2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem ale w koło mam super tereny do mtb dlatego taki wybór no i nie chcę wyglądać jak przecinak od tej szosy😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś było pięknie 

 

 

IMG_20220325_123600.jpg

 

 

 

 

IMG_20220325_131510.jpg

 

 

 

 

 

IMG_20220325_122439.jpg

 

 

 

 

 

IMG_20220325_122513.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Screenshot_20220325_163014_com.strava.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Jak jest skłonność do wydania na owijkę circa 140/150 pln, to ja ze swojej strony polecam SUPACAZ, modele STICKY KUSH. Pewnie da się znaleźć lżejsze owijki, ale te są w mojej ocenie swietnie wykonane i bardzo dobrze amortyzują. 

bardzo podoba mi się czerwono-czarna wersja, wpadła mi w oko jakiś czas temu. Fajnie prezentowałaby się na domance ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś było pięknie 
 
 
IMG_20220325_123600.thumb.jpg.a709b7aff034e50923464b90630592ca.jpg
 
 
 
 
IMG_20220325_131510.thumb.jpg.4a079d0c689e15db291f5057d4e0d929.jpg
 
 
 
 
 
IMG_20220325_122439.thumb.jpg.d6be258cbc866b009ea4b5039d682937.jpg
 
 
 
 
 
IMG_20220325_122513.thumb.jpg.10915d5ade2ae88bd20ed6cc1f6b9b0a.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Screenshot_20220325_163014_com.strava.thumb.jpg.149a2403d0eb1803fbf18ce67d510c5a.jpg

Most, o ile kojarzę to Glaznoty? Pamietam, ze kiedyś był plan, żeby wzdłuż dawnych torów kolejowych powstała trasa rowerowa…

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Teufel26 napisał(-a):


Most, o ile kojarzę to Glaznoty? Pamietam, ze kiedyś był plan, żeby wzdłuż dawnych torów kolejowych powstała trasa rowerowa…

Dokładnie. Wogole jest bardzo dużo starych nasypów kolejowych. Tylko kasy nie ma na to. Od Dąbrówna jest szuterek starym nasypem z 17km fajnie się jedzie pod betonowymi wiaduktami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu, namawiam moja drugą połówkę na rowerowy urlop w tych okolicach. Jako małolat robiłem tam sporo kilometrów… Droga przez Lubawe, Wygodę, Glaznoty, Zajączki i meta w Ostródzie przez wiele lat była częścią Tour de Polon.
Jadąc od wierzchołka Góry Dylewskiej w kierunku Dylewa, w środku lasu jest piękne jezioro, pośrodku lasu.
Słyszałem, że w Klonowie odnowiony jest też pałac razem z parkiem.
Kurczę, przywołałaś świetne wspomnienia! Dzięki!


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Teufel26 napisał(-a):

Od jakiegoś czasu, namawiam moja drugą połówkę na rowerowy urlop w tych okolicach. Jako małolat robiłem tam sporo kilometrów… Droga przez Lubawe, Wygodę, Glaznoty, Zajączki i meta w Ostródzie przez wiele lat była częścią Tour de Polon.
Jadąc od wierzchołka Góry Dylewskiej w kierunku Dylewa, w środku lasu jest piękne jezioro, pośrodku lasu.
Słyszałem, że w Klonowie odnowiony jest też pałac razem z parkiem.
Kurczę, przywołałaś świetne wspomnienia! Dzięki!

Sporo jest wyremontowane ale też sporo zniszczone asfalt momentami taki ze amor i gruba opana ma co robić. Jest sporo też szutrow dobrej jakości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sporo jest wyremontowane ale też sporo zniszczone asfalt momentami taki ze amor i gruba opana ma co robić. Jest sporo też szutrow dobrej jakości. 

Może pod koniec maja uda nam się wybrać na Mazury, tym razem napewno zabierzemy rowery. Fajnie by było pokazać żonie rodzinne strony.
Jednak coraz trudniej z czasem…

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Teufel26 napisał(-a):


Może pod koniec maja uda nam się wybrać na Mazury, tym razem napewno zabierzemy rowery. Fajnie by było pokazać żonie rodzinne strony.
Jednak coraz trudniej z czasem…

Uda się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początki nabierania rozpędu. Wynik żałosny, ale ja nie dla wyników jeżdżę tylko dla endorfin (tak to sobie tłumacze)

 

IMG_20220326_125908.jpg

Screenshot_20220326-132457.jpg


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Triptical napisał(-a):

 ale ja nie dla wyników jeżdżę tylko dla endorfin (tak to sobie tłumacze)

 

 

 

 To znaczy jeździsz z najlepszego możliwego powodu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 To znaczy jeździsz z najlepszego możliwego powodu 😉

I jeszcze dla regulacji wagi ciała 😉

A tak na poważnie to w moim wypadku to jest uzależnienie. Nie wyobrażam sobie życia bez roweru. 48 wiosenek stuknęło a rowerować ciągle się chce tak samo jak się miało 10 lat 😂


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Triptical napisał(-a):

I jeszcze dla regulacji wagi ciała 😉

A tak na poważnie to w moim wypadku to jest uzależnienie. Nie wyobrażam sobie życia bez roweru. 48 wiosenek stuknęło a rowerować ciągle się chce tak samo jak się miało 10 lat 😂

 

Super. Ja też nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez roweru. Tylko w moim przypadku rower był do jakiegoś 10-12 roku życia, a później było 30 lat przerwy. Zdecydowanie za długo 😉

Edytowane przez zegarkowo_rowerowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30% szutry, reszta asfalt. Łącznie 52 km.
8269b231fabe3b05e813c3d50a18010a.png
76bd5aabeed2420eab863fc86e88d5c1.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie wyboru roweru dla córki, wzrost 162 cm, waga 40 kg, wstępnie wybrany poniższy model Decathlonu, koło 27.5.

Korzystając z Waszego doświadczenia, czy polecacie jakąś alternatywę w zbliżonym budżecie ?

IMG_20220326_132104523.jpg

IMG_20220326_124255591.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit... 

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem synowi bodajże ST100 czyli na vbrejkach, i narazie nie narzeka, ale mimo, że 27,5 cala koła i rama mniejsza to cięższy jest od mojego Romera Mustanga M1. Choć i rower mi schudł prawie kilogram jak amor zmieniłem to i tak był wcześniej lżejszy do rockridera.

Zmieniłem położenie manetki do blokady amortyzatora oraz licznik dałem na środek. Muszę kupić druga taka samą lampkę, będzie groźnie wyglądało.

IMG_20220326_194859.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałbym kupić pierwsze, prawdziwe (biegowych nie liczę), rowery dla moich niespełna 4 letnich synów. Coś polecacie? Najlepiej coś w typie BMX (nigdy nie miałem, a jako dziecko chciałem mieć😉). Cena nie ma znaczenia. Nie ma być lipy, ale bez przesady, bo ojciec musi zegarki sobie kupować😉 z góry dziękuję za typy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bmx chyba średnio dla 4 latka tam jest wysoko od ziemi korba i jazda dla 4 latka mogła by być kłopotliwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.