Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

😁 spinkę mam przy drugim rowerze. Do tego jeszcze nie kupiłem, ma 175 km przebiegu.  Coś czuję, że szybko się rozleci, mimo oszczędzania. 20 tys. to chyba jednak za mało na średniej jakości rower e mtb.  Ale dam mu szanse, bo jazda w terenie niesamowita. Ma ktoś ochotę w sobotę wyskoczyć na Śnieżnik ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś był fajny dzień.....

 

Byłem nad morzem ...(w sumie jestem nadal )

 

Walnąłem " setkę " ...

I na koniec młoda Pani mi loda zrobiła 😄😄😄

 

 

 

 

 

Screenshot_20220726-180443_Strava-01.jpeg

 

 

 

 

 

20220726_133757.jpg

 

 

 

 

 

20220726_171021.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Panowie, co za trójkę po sezonie mogę kupić? Jazda po leśnych dróżkach bez napinki. Raczej 26 cali, bo mi pasuje. Nowe. Nie musi być malowania na ten sezon…

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):

Raczej 26 cali, bo mi pasuje. Nowe.

a to da się w tych czasach kupić nowe 26 cali?:P to tak pół żartem - pół serio, bo 3/4 to 29 cali

inna sprawa, że podział na sezon/po sezonie był do pandemii, później się porąbało, teraz znowu się wszystko wywróciło ale nie wiadomo już na którą stronę. Ceny? Na przykładzie mojego fulla - 1/3 do góry. W zeszły piątek byłem w sklepie treka kupić krótszy mostek do gravela - standardowy mają na półce, czas oczekiwania na krótszy - wrzesień/październik... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 26 cali kojarzę tylko Krossy Hexagon... Jakby 27.5 to już coś nowocześniejszego  można zdybać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Louis Cypher napisał(-a):


Panowie, co za trójkę po sezonie mogę kupić? Jazda po leśnych dróżkach bez napinki. Raczej 26 cali, bo mi pasuje. Nowe. Nie musi być malowania na ten sezon…

 

 

 

Tylko 29, chyba ze masz do 160cm :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@revolta4 Jak patrzę na to zdjęcie ze skrętem, to za każdym razem czytam "RIO"😎 To byłby kierunek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, petruss napisał(-a):

@revolta4 Jak patrzę na to zdjęcie ze skrętem, to za każdym razem czytam "RIO"😎 To byłby kierunek...

 

 

🙂 taka petspektywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, bo ja od kilku (nastu) lat nie w temacie. Dlaczego lepsze są większe koła? Serio pytam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo... to teraz standard. Masz wybór rowerów, części, opon.  Nowoczesność. A z praktycznego punktu widzenia... Niech napiszą Ci co w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 a 29 to przepaść nie ma o czym pisać, szybciej, lepiej, wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):

No dobrze, bo ja od kilku (nastu) lat nie w temacie. Dlaczego lepsze są większe koła? Serio pytam.

 

Jakiś miesiąc temu przesiadłem się na 29' po około 20 latach na 26' i nie widzę sensu wracać do 26'. Inna para kaloszy jeżeli chodzi o sposób wybierania nierówności przez takie duże koło no i co za tym idzie wygoda jazdy.

Będzie pan zadowolony. 


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, revolta4 napisał(-a):

Dziś był fajny dzień.....

 

Byłem nad morzem ...(w sumie jestem nadal )

 

Walnąłem " setkę " ...

I na koniec młoda Pani mi loda zrobiła 😄😄😄

 

 

 

 

 

Screenshot_20220726-180443_Strava-01.jpeg

 

 

 

 

 

20220726_133757.jpg

 

 

 

 

 

20220726_171021.jpg

Już kilka lat się przymierzam żeby zrobić tą trasę. Tylko musiałbym chyba pociągiem dojechać z rowerem ale mam nadzieję, że w końcu to ogarnę :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):

No dobrze, bo ja od kilku (nastu) lat nie w temacie. Dlaczego lepsze są większe koła? Serio pytam.

 

26 cali...🤣Pokonywanie nierówności, komfort jazdy itd...

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Już kilka lat się przymierzam żeby zrobić tą trasę. Tylko musiałbym chyba pociągiem dojechać z rowerem ale mam nadzieję, że w końcu to ogarnę :)

 

 

Marcin rekracyjnie ścieżki rowerowe są, trochę tłoczno ale fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

dawno nic nie umieszczałem ale się pozmieniało u mnie i zegarkowo i rowerowo :)

Nadał posiadam Szosę Canyona ale zmieniłem rower przełajowy na tego żółtego GRIZL'a CF SL 7

 

No i puki co skradł mi serce, ten sezon słaby ( z akcentami) ale zdrowie nie pomagało....

Puki co przejechane mam na curry powder ( tak sie nazywa ten kolor) 1800km

 

2 zestawy kół 50C i 32C 

 

Jakby się ktoś zastanawiał i miał pytania proszę pisać

 

Pozdrawiam

Wojtek 

canyon1.PNG

canyon.PNG


Seiko_BM + GW-9200 + GW-M5610 + Citizen_CB0011-18E + DAMASKO_DC_56 = WNM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwsza przejażdżka w nowym kasku. Znowu postawiłem na METa, tym razem Trenta 3k Carbon Mips, a więc model, w którym jeździ m.in. T. Pogacar. No więc ...od razu przyrost mocy odczułem 🤣🤣🤣

IMG_20220727_143932-01.jpeg

IMG_20220727_151203-01.jpeg

IMG_20220727_144023-01.jpeg

IMG_20220727_144034-01.jpeg

Screenshot_20220727_170832_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad pierwszym gravelem, na oku mam Merida Silex 400 oraz canyon grizl/grali 6 na wszystkie modele na GRX. Widzę ze Wyżej wymieniony Canyon jest na forum zapytam się jak wrażenia Ew porównania z innymi gravelami? Testował ktoś Silexa 400?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kwachus napisał(-a):

Witam, zastanawiam się nad pierwszym gravelem, na oku mam Merida Silex 400 oraz canyon grizl/grali 6 na wszystkie modele na GRX. Widzę ze Wyżej wymieniony Canyon jest na forum zapytam się jak wrażenia Ew porównania z innymi gravelami? Testował ktoś Silexa 400?

 

Cześć,

 

Nie mam porównania z żadnym innym gravelem, jeździłem wcześniej rowerem przełajowym, który ma bardzo agresywną geometrię (taka specyfika tych rowerów). To pokrywa się z moją szosą i było dla mnie wygodne.... Ale.... Grizl to zupełnie inny rower. Siedzi się dużo wyżej, jest większy prześwit pomiędzy środkiem suportu a podłożem, dłuższa rama a krótszy mostek. Grizl dla mnie miał być z założenia rowerem na dojazdy do pracy, na ścieżki leśne (rowerowe też!!!), na ryby (czasem) I fakt jest wygodniejszy niż sportowo "narysowane" szosy... Ale też nie jest az tak jak min. SILEX komfortowy... On ma bardziej sportową geometrie cos al'a szosy endurance z dużym plusem za opony 50C. Ciśnienie 1,5 atmosfery prasuje" kostkę chodnikową, wszystkie studzienki jak przedtem omijałem tak teraz ich szukam i ogień środkiem prze nie... :)


Seiko_BM + GW-9200 + GW-M5610 + Citizen_CB0011-18E + DAMASKO_DC_56 = WNM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

od razu przyrost mocy odczułem

 

 

Rozumiem o czym mówisz. Ja kupiłem czerwone skarpety , mocy przybyło, średnia lepsza ,o prędkości nie wspomnę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.