Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, jlw napisał(-a):

Wieczorowo

 

rowerek303.jpg

rowerek304.jpg

rowerek305.jpg

rowerek307.jpg

rowerek308.jpg

rowerek309.jpg

Co to za opony? Wyglądają na takie co robią w terenie, a i na czarnym nie mają dużych oporów toczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20220904_162728.jpg

image000000_2.jpg

 

3 godziny temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

W piątek solo, dziś znowu powrót do szkoły, czyli jedna z łódzkich ustawek rowerowych, zwaną Apteką. Jadą 3 grupy, najstarsza, do której ja się jeszcze nie kwalifikuję i tzw. dywizja 1 (szybsza) i 2 (wolniejsza). Ja w zeszłym roku trafiłem na 2 i oczywiście nie dałem rady... No więc teraz jeżdżęnz nimi i uczę się różnych rzeczy przydatnych w jeździe w grupie. Dziś byłem w pierwszej grupie, która dojechała na kreskę. W przyszłym roku, jak mi zapału starczy, spróbuję z dywizją 1, choć tam tracę na ostrych zakrętach, na których ciągle jeszcze bardzo mocno zwalniam. No ale uczę się. Jak mój brat fotografii 😉

 

 

Srebrne Usta 2017: Andrzej Duda - YouTube;)

 

50 minut temu, Darecki napisał(-a):

Co to za opony? Wyglądają na takie co robią w terenie, a i na czarnym nie mają dużych oporów toczenia. 

 

vittoria syerra

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

Tak jak mówisz jak coś sprawia przyjemność to jest ok .u mnie kiedyś koszykówka ,pozniej siłownia kupę lat teraz rower ,ten rower sprawia przyjemność pogoda czy nie pogoda zawsze jest ochota na przejażdżkę 

Dokładnie tak! Endorfiny trzeba generować.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Darecki napisał(-a):

Co to za opony? Wyglądają na takie co robią w terenie, a i na czarnym nie mają dużych oporów toczenia. 

Dokladnie tak. Jak kolega wyzej zauwazyl to jest to Vittoria Syerra. Szybkie na asfalcie a ze sciezka tez sobie teraz latem radza raczej bezproblemowo. Oczywiscie ta opona to kompromis ale wydaje sie dzialac calkiem ok. Grubosc 2,4 cala, waga okolo 850g jak pamietam wiec nie najciezsze.

No i kawalek nieba z dziesiejszego wieczorowego wypadu.

 

rowerek310.jpg

rowerek311.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie lampy przód, tył w normalnym budżecie co polecacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, satanic napisał(-a):

Panowie lampy przód, tył w normalnym budżecie co polecacie.

Ma oświetlać czy sygnalizować tylko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przód trochę może oświetlać, choć nie jest warunek. Najlepiej komplet żeby był. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem kilka dni temu opony Continental race king 29 2,2 zwijane. Trochę mieli obsuwę z wysyłką ale ponoć jutro mają być. Może się pokusze o tubless ale narazie żona zabrania bo się domyśliła, że jakieś taśmy będą potrzebne i płyny. Kurde, musi przeglądać mi histę internetu a to kolejna stówa a na opony poszło ok 250. Jeszcze w aucie mam do wymiany i myślę nad jakimiś fajnymi AT kami.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w obydwu rowerach używam oświetlenia proxa:

przód - https://www.centrumrowerowe.pl/lampka-przednia-prox-naos-pd32155/

tył - https://www.centrumrowerowe.pl/lampka-tylna-prox-naos-pd16331/ 

https://www.centrumrowerowe.pl/lampka-tylna-prox-aero-r-pd16328/

 

co do przedniej - mała, praktycznie nie zajmuje miejsca na kierownicy. Jedna dioda która jednak dość mocno świeci. Ja szukałem typowo sygnalizacyjnej lampki, ta się sprawdza idealnie. Jak trzeba przejechać kilometr nieoświetloną drogą to też da radę, do lasu wiadomo, że się nie nadaje. Największy plus - jest wykonana z alu a nie plastik, skręcana, ma oring uszczelniający więc chyba powinno być ok ze szczelnością - w deszczu nie jeżdżę więc nie wiem. 3 tryby pracy, ciągły i 2 przerywane. To samo się tyczy małej tylnej - ma wyprofilowane mocowanie więc lampka jest poziomo gdy zamocujemy ją na podsiodłówce. Duża tylna - 2 duże diody + 3 mniejsze, świeci bardzo mocno (chociaż nie wiem czy ma to jakieś znaczenie patrząc jak świeci małą jedniodiodowa lampka), ładowana z usb, chyba 5 czy 6 trybów pracy. Jest dość lekka bo plastikowa a jednak potrafi "opaść" o jeden czy dwa ząbki na regulowanym uchwycie - ale to przy jeździe po lasach, na asfalcie trzyma jak należy. Ja swoją musiałem naprawiać po roku bo "ułamał" się kabelek przy akumulatorku - lutownica i po problemie, gorzej było się dostać do środka bo lampka jest nierozbieralna więc trzeba było ją otwierać na chama a później kleić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

So i łone...

IMG_20220908_201723.jpg

IMG_20220908_201736.jpg

IMG_20220908_201836.jpg

Dzisiaj jednak ich nie wstawię, rower w robocie zostawiłem bo lekko gardło boli a deszcz pada.

Dzisiaj jednak ich nie wstawię, rower w robocie zostawiłem bo lekko gardło boli a deszcz pada.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zważyłem obydwie opony, jedna 720, druga 715 gramów, ale nie rozumiem skąd komunikat by dodać 170g wody.

IMG_20220908_212952.jpg

IMG_20220908_213055.jpg

Kobita mi powiedziała, że jak chce, to mogę dzisiaj spać z tymi oponami. 

Chyba zwariowała...

Nie mogę z dwoma, bo jedna będzie zazdrosna.

IMG_20220908_213707.jpg

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ten weekend RB Hardline, tylko gdzie nasi riderzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, trollu napisał(-a):

w ten weekend RB Hardline, tylko gdzie nasi riderzy...

nasi riderzy - o kim w tym przypadku myślisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie mamy nikogo na tym poziomie zjazdu, Bracia Godziek bawią się w inne rzeczy a tu chodzi o czas :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Jan napisał(-a):

w sumie nie mamy nikogo na tym poziomie zjazdu, Bracia Godziek bawią się w inne rzeczy a tu chodzi o czas :)

a Łukasik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł w pełne Enduro racing w sporym teamie, w mojej opinii DH na najtrudniejszej trasie (wg tego jak to prezentują) to nie jego target

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, satanic napisał(-a):

Revolta coś dla ciebie.

 

 

Piękny rowerek .takie mi się podobają. Już mogły by być zwykle przezutki nawet 😉😉😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.