Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się z Tobą Rafał zgodzić, niby szosa, ale ...

IMG_6893.thumb.JPG.19b5854ee8dd422ac51e61ce447a3469.JPGIMG_6892.thumb.JPG.8ace5260ea437a6d1be1614870a73f83.JPGIMG_6891.thumb.JPG.0cbc6c02c930deabc6e7a18fe2d13be8.JPGIMG_6890.thumb.JPG.e859d562c7de232594502ffbb4e33ca0.JPG


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Jakieś km na szosie dziś też wpadły... Niestety, o tej porze roku każdy wyjazd na szosie oznacza jednocześnie mycie roweru 🤷

IMG_20230212_120112-01.jpeg

IMG-20230212-WA0008-01.jpeg

IMG-20230212-WA0007-01.jpeg

O tej porze roku obojętnie, który rower wyciągnę, to jazda oznacza myjkę... dziś też była 🙂 (poza tym "codziennym" do dojazdów do pracy - tego myję co tydzień. Dobrze, że jeździsz 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zrobiłem 50 km i rower czyściutki jak w lecie. Szach mat 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w stronę Tyńca było mokro i z błotem 😜 muszę po prostu częściej na wschód jeżdzić. Niezłe tempo, szacun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były dwie opcje, Tyniec właśnie lub Niepołomice czyli dobrze wybrałem :) Tempo to 2 strefa mocy, więc taki luz totalny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.02.2023 o 14:16, Londek napisał(-a):


Myślę że prościej, a napewno bezpieczniej było by przerobić gaśnicę😉

Taki miałem zamiar, ale to też nie jest aż takie proste jak by się mogło wydawać, więc wybrałem swoją opcję. Ale gaśnicę też zrobię, mam jedną w aucie i tak do wymiany.

 


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakich kurtek używacie przeciwdeszczowa i nieprzewiewna, krój wolę luźny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.02.2023 o 15:16, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Dziś zimowy... Tego przynajmiej po każdym wypadzie nie czyszczę 😉

IMG_20230214_114314-01.jpeg

Screenshot_20230214_151622_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

Ostatecznie udało się wydostać z tej przerażającej pułapki? Nie no świruje, jak Wy potraficie robić takie ładne zdjęcia. Ja do tego absolutnie nie mam talentu. 

1 godzinę temu, satanic napisał(-a):

Panowie jakich kurtek używacie przeciwdeszczowa i nieprzewiewna, krój wolę luźny.

Ja tam z pro nie mam nic wspólnego, ale ja przy dojazdach do pracy używam takiej queha czy jak jej tam, lekko pikowanej, z kapturem, z Decathlonu dobrze się pod szyją zapina, z szalikiem pod spodem jest idealnie. Sprawia wrażenie jakby się do tego (na rower) absolutnie nie nadawała. Trochę jak dziad w niej wyglądam, bo i raz szyta po wywrotce na okrętkę była, jeszcze w komplecie ze starymi dresami i starymi butami treningowymi, to aż się dziwię, że mi w pracy nie zabronili dojeżdżać rowerem.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, satanic napisał(-a):

Panowie jakich kurtek używacie przeciwdeszczowa i nieprzewiewna, krój wolę luźny.

 

Gdybym szukał czegoś takiego (w sensie o krój idzie), to przy założeniu, że budżet pozwala, pewnie czegoś od Endury bym szukał... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, satanic napisał(-a):

Panowie jakich kurtek używacie przeciwdeszczowa i nieprzewiewna, krój wolę luźny.

 

Kurtkę Mam rogelli 

 

 

odziez-i-obuwie-na-rower-trani-30-zimowa-kurtka-rowerowa-rogelli-ceny-opinie.jpg

 

 

 

Ortalion bitwin 

Osobiście najlepiej mi się jeździ cos cieplejszego i ortalion,  koszulka ortalion ,termo ortalion ,musi być poniżej zera żeby założyć ta kurteczkę rogelli i ortalion .

 

 

 

 

Endura super szmatki .mam szorty krótkie i 3/4 endury .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz jechał w tym szybko to będziesz tak samo mokry od potu jakbyś przemókł od deszczu ;) Jak wydasz z milion złotych to będziesz mokry od potu tylko mniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, satanic napisał(-a):

Panowie jakich kurtek używacie przeciwdeszczowa i nieprzewiewna, krój wolę luźny.

Ja używam kurtki Vaude i polecam - https://www.bike-discount.de/de/marken/vaude/fahrradbekleidung-herren/jacken

Można czasami wyrwać w promocji -30%. Sakwy też mam Vaude i po wielu latach nie widać znacznego zużycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę polecić Endure. Niektóre ciuchy od nich, mam już ponad dwa lata i żadnych śladów zużycia. Myślę ze dobry stosunek jakość do ceny.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Teufel26 napisał(-a):

Ja również mogę polecić Endure. Niektóre ciuchy od nich, mam już ponad dwa lata i żadnych śladów zużycia. Myślę ze dobry stosunek jakość do ceny.

potwierdzam, Endura jest dobra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, kiedy ruszasz do Calpe? 


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.02.2023 o 18:29, tessio napisał(-a):

A ja dzisiaj zrobiłem 50 km i rower czyściutki jak w lecie. Szach mat 😛

Jak żeś Pan go wcześniej zawoskował to nie dziwota..

Wybierasz sie jutro na podstolik ?

😁

Edytowane przez Calisia1

,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejście do kompresora nr 2. 

IMG_20230217_173442.jpg

Trytytki mają funkcje kontrolna, jak strzela to znaczy, że trzeba spier...


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowany do 7 barów. Nie wiem czy jest sens dawać więcej, żeby opony nie rozerwało. Przy 5,5 jak na filmie to tak sobie dmucha, ale przy 7 jest moc.

 

 

 

 

 


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tessio napisał(-a):

Kurde szefie nie wiem jeszcze.

Tessio- następco Ryszarda Szurkowskiego.. zaweźmij się i przybądź... Będziemy czekali 😉👍🏻


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia odsłona, dodałem aluminiowe zastrzały zamiast trytytek (równolegle płaskowniki zaczynały się od siebie delikatnie oddalać przy 7 barach), dorobiłem nóżki, ale może to też leżeć na jednym z dwóch boków. 

W rowerze będę musiał się przeprosić ze starą tarcza 160mm, 180 niestety dostała bicia, ale tak to już jest z częściami za 5 duch. 160 hamowała poprawnie, 180 niewiele lepiej, trzeba kupić cóż z wyższej półki.

IMG_20230218_173604.jpg

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.