Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Stierlitz napisał(-a):

Żeby Ci to nie trzasnęło i krzywdy nie zrobiło.

;)

comment_1671124994i9ZAVIdLydpoZ9aKvFm7HB-20221215221654.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można dać z jednej strony głośnik, i trochę elektroniki a z drugiej dziurę do bassreflex.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.02.2023 o 20:58, albiNOS 01 napisał(-a):

Przetestowany do 7 barów. Nie wiem czy jest sens dawać więcej, żeby opony nie rozerwało. Przy 5,5 jak na filmie to tak sobie dmucha, ale przy 7 jest moc.

 

 

 

 

 

Albinos szacun za tą kosmiczną pompkę, ale wsiądź na rower i popedałuj trochę, zobaczysz ile to frajdy. Po prostu wsiądź i kręć kilometry. Rower jest prosty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nav napisał(-a):

Albinos szacun za tą kosmiczną pompkę, ale wsiądź na rower i popedałuj trochę, zobaczysz ile to frajdy. Po prostu wsiądź i kręć kilometry. Rower jest prosty :)

Jeżdżę codziennie. Ale nie daje zdjęć bo tak ładnych jak wasze nie potrafię robić.

Ogólnie to dojeżdżanie do pracy rowerem, zwłaszcza zimą, ma pewien plus. Od wyjścia ze szpitala rok temu, ani razu nie chorowałem.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po bardzo udanej trasie z dnia poprzedniego, myślałem, że już nic bardziej mnie nie zaskoczy. Myliłem się. Piątego dnia wyruszyłem z Mielna i zwiedziłem Darłowo oraz Ustkę, gdzie zażyłem jeszcze trochę nadmorskiego, słonecznego klimatu, a następnie wybrałem się na Kaszuby. W tych okolicach miałem przyjemność być już drugi raz i jeszcze bardziej sobie uświadomiłem, że jest to jeden z piękniejszych regionów geograficznych w Polsce. I to nie tylko dla turystyki rowerowej, choć rowerzyści na pewno dobrze się tam będą czuli. 

Polecam i życzę miłego oglądania!

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 

 

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje, czy przy oponach tubless, konieczne jest smarowanie rantu opony jakimś specjalnym preparatem?


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Teufel26 napisał(-a):

Czy ktoś się orientuje, czy przy oponach tubless, konieczne jest smarowanie rantu opony jakimś specjalnym preparatem?

jak opona nie chce wskoczyć na felgę to lekko płynem do mycia naczyń i wejdzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ecipeci napisał(-a):

jak opona nie chce wskoczyć na felgę to lekko płynem do mycia naczyń i wejdzie 

Tu chyba chodzi przedmówcy o to czy smarować czymś rant opony żeby dodatkowo uszczelnić tublesy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

Tu chyba chodzi przedmówcy o to czy smarować czymś rant opony żeby dodatkowo uszczelnić tublesy .

nie słyszałem o czymś takim 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, ecipeci napisał(-a):

nie słyszałem o czymś takim 

 

 

Ja tez . I ten ktoś też ,dlatego pyta pewnie 😀  tak mi się wydaje że o to chodzi w pytaniu .

 

Ja rant smarowałem Ludwikiem. Tylko dlatego bo czasami nie chciał wskoczyć rant oponki w obręcz. I opona miała bicie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

Ja tez . I ten ktoś też ,dlatego pyta pewnie 😀  tak mi się wydaje że o to chodzi w pytaniu .

 

Ja rant smarowałem Ludwikiem. Tylko dlatego bo czasami nie chciał wskoczyć rant oponki w obręcz. I opona miała bicie .

Dokładnie to samo polecił mi kiedyś stary wulkanista, który w dawnych latach naprawiał dzieciakom rowery za darmo.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ecipeci napisał(-a):

jak opona nie chce wskoczyć na felgę to lekko płynem do mycia naczyń i wejdzie 

Chodzi o to, ze przy zdjęciu opony, cały rant z obu stron wyglądał jakby był dodatkowo uszczelniony.

1 godzinę temu, revolta4 napisał(-a):

Tu chyba chodzi przedmówcy o to czy smarować czymś rant opony żeby dodatkowo uszczelnić tublesy .

Dokładnie, do tej pory zlecałem wymianę w serwisie, ale przy dwóch rowerach i 100€ za koło, pora osobiście zająć się wymiana. 

1 godzinę temu, satanic napisał(-a):

Mleko uszczelnia to nie trzeba.

Właśnie o to mi chodziło. Dzięki.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić jakiś oczoj..ny kask i wpadły mi w oko takie: Giro Revel Mips lme (rozmiar uniwersalny) oraz Rudy Project Airstorm lub Rush.

Dobre to, czy może polecicie koledzy coś innego?

 

Edyta: Jeszcze UVEX I-vo 3D znalazłem.

Wiem, wiem, każdy inny. Ma być raczej do MTB. Do trekkinga posłuży mi jeszcze stary czarny.

 

GIRO-Kask-rowerowy-mtb-FIXTURE-INTEGRATED-MIPS-matte-lime-GR-7089270-72368.jpeg

Kask-Rudy-Project-Airstorm-Lime-Fluo-White-54-58.jpg

RUDY PROJECT Rush - CentrumRowerowe.pl.png

UVEX I-vo 3D - CentrumRowerowe.pl.png

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ecipeci napisał(-a):

z pokazanych powyżej to chyba Giro 

No właśnie najbardziej mi się widzi i ten ostatni Uvex jeszcze. Poszukam gdzie mają i podjadę przymierzyć i obejrzeć.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tommly napisał(-a):

No właśnie najbardziej mi się widzi i ten ostatni Uvex jeszcze. Poszukam gdzie mają i podjadę przymierzyć i obejrzeć.

 

 

Tomasz ten uvex jest na dużą glace 😁 i jest głęboki. 

 

 

 

 

Wiem bo mam 😉😃 wygodny nie ciąży, przewiewny ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

 

Tomasz ten uvex jest na dużą glace 😁 i jest głęboki.

 

Wiem bo mam 😉😃 wygodny nie ciąży, przewiewny ,

O widzisz Jacku, dzięki za info.

Ja mam raczej średni czerep ~58cm i zależy mi właśnie aby był lekki, przewiewny i żeby była siatka. Już kilka razy wpadały mi osy, podziękuję :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, tommly napisał(-a):

O widzisz Jacku, dzięki za info.

Ja mam raczej średni czerep ~58cm i zależy mi właśnie aby był lekki, przewiewny i żeby była siatka. Już kilka razy wpadały mi osy, podziękuję :)

Nonja też mam 58 cm .jest jeszcze luz na czapkę czy kominiarkę w zimę. Ja raczej jeżdżę w kominiarkach jedna cinka druga z polaru .I jedna i druga miesci kask. Siatka jest w kasku jak mówisz bardzo przydatna jeżeli chodzi o owady ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kask warto przymierzyć. Giro z w/w ma ochronę potylicy. Raczej nikt wolałby z tego nie korzystać ale na MTB nie kupiłbym kasku z odsłoniętym tyłem. Zależy kto jak i gdzie jeździ ale chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do swojego Foxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.