Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, ecipeci napisał(-a):

MY23RevoltXAdvancedPro0_ColorAAirglow.jpg

1502827036_by_anonymous_500.jpg

 

 

A nie będę się już WKU......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

A nie będę się już WKU......

A ja nawet jestem ciekawy, czy to się sprzeda, czy zniknie po sezonie dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie .jeżeli chodzi o gravele ,może nawet nie tyle gravele ile to co o nich mówią że pojedzie tam gdzie mtb tylko trochę techniki.  .... że nie ma lepszego rowerka niż gravel itd .właśnie widać to w ewolucji miał być prosty sztywniak nie zawodny w trasie a kończy z napędem 1x ,amorem ,sztyca myk myk ,coraz grubszymi oponami .zaraz będzie prosta kiera 75cm szeroka .

 

 

 

Mtb 

 

 

images (3).jpeg

 

 

 

 

Gravel 

 

 

 

 

images (3).jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

Ale proszę Pana to te same rowery 

 

 

Nie proszę Pana ten u góry to mtb a ren niezej to gravel 

 

 

 

 

Założenie było inne jeżeli chodzi o gravele a w inna stronę to poszło i idzie dalej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam szosę, gravela, MTB i jeszcze rower do jazdy na co dzień do pracy 🙂 🙃 zgadzam się z Tobą, po prostu jestem ciekaw, czy to wypali, choć myślę, że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko szosa, reszta rowerów do wora a wór do jeziora 🤠

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tessio napisał(-a):

Tylko szosa, reszta rowerów do wora a wór do jeziora 🤠

 

 

Fanatyk 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś się już tutaj przewijał gravel full, brakowało mu tylko opon od fata. Bogaci hipsterzy jak szybko je kupią tak szybko je rzucą w kąt bo zaraz wszyscy będą takimi jeździć i nie będzie już lansu, jak z fatbajkami. Ktoś jeszcze pamięta, że coś takiego było? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem dopóki nie zakupiłem. Na dzień dzisiejszy gravel to moja ulubiona maszyna , szosa i mtb zeszły na dalszy plan.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zbyniu70 napisał(-a):

Też tak myślałem dopóki nie zakupiłem. Na dzień dzisiejszy gravel to moja ulubiona maszyna , szosa i mtb zeszły na dalszy plan.

 

u mnie też ale gravel czyt. szosa na szerszej oponie a nie pseudo xc z barankiem. Gravel to taki suv. Dla niektórych suv to terenowe auto ale jak ktoś pcha się gravelem w tereny "zarezerwowane" dla xc czy bardziej lajtowych traili to tak jakby BMW X5 chciał w terenie jechać za Wranglerem na 33 calowym kole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, trollu napisał(-a):

szosa na szerszej oponie a nie pseudo xc z barankiem

 

 

I niech tak zostanie .😊👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie kupił jakiegoś stalowego wszędołaza z prostą kierownicą, tak żeby zmieścić oponę 2.0, no maks 2,25, koniecznie bez amortyzacji. U nas na rynku niestety poza marinem muirwoods niczego w normalnych pieniądzach nie widzę.

Szkoda, że nie sprzedają samego framesetu. Nawet te chude ośki bym przebolał, bo mam składane na zamówienie, bardzo mocne koła pod qr z zaciskami rws, gdzie nigdy mi sztywności nie brakowało i hamulce m7100, ale tak trochę głupio kupić kompletny rower i wszystko z niego poza sztycą i kierownicą wywalić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Stierlitz napisał(-a):

Ja bym chętnie kupił jakiegoś stalowego wszędołaza z prostą kierownicą, tak żeby zmieścić oponę 2.0, no maks 2,25, koniecznie bez amortyzacji. U nas na rynku niestety poza marinem muirwoods niczego w normalnych pieniądzach nie widzę.

Szkoda, że nie sprzedają samego framesetu. Nawet te chude ośki bym przebolał, bo mam składane na zamówienie, bardzo mocne koła pod qr z zaciskami rws, gdzie nigdy mi sztywności nie brakowało i hamulce m7100, ale tak trochę głupio kupić kompletny rower i wszystko z niego poza sztycą i kierownicą wywalić...

 

 

Ostatnio pojawiły się dwie ramy nowe na olx surly ogre  ale jak mówisz cena zabiją 4400zl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna reklama, rower zresztą też. Mam nadzieję, że więcej producentów pójdzie w takim kierunku, zamiast składać rowery crossowe z tanimi uginaczami.

Jest na olx karate monkey wystawiony za 2900 z fajną kierownicą. Jestem przekonany, że cena jeszcze znacznie spadnie. Nadal bardzo drogo jak za pięcioletni frameset. Tozmiar akurat pasuje, tylko ten karate to taki bardziej trail mtb, obawiam się, że zbyt hardcorowy na moje potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No geometria mocno trailowa, kierownica to bym akurat zmienił

Ze stalowych to jest jeszcze polski Loca bikes, ceny wiadomo też tanie nie są, ale rowery fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztywny widelec to  najlepsze co dla siebie zrobiłem ostatnio w moim rowerku .

Dziś było kręcone, idzie jak  dzik ,

 

 

 

20230226_105517.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Sztywny widelec to  najlepsze co dla siebie zrobiłem ostatnio w moim rowerku .

Dziś było kręcone, idzie jak  dzik ,

 

 

 

20230226_105517.jpg

Mam w trekkingu sztywny widelec i jak pierwotnie myślałem żeby zmienić na mora, tak potem szybko mi przeszło. Jedynym plusem, który przemawiałby za taką zmianą, to mocowanie na disc brake, ale w sumie na miasto wystarcza mi Magura.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę. 

U mnie brak ekipy rowerowej .jazda głównie samemu ,kiedyś uważałem to jako zaletę, dziś dobrze by było jechać w kilka osób 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, revolta4 napisał(-a):

Zazdroszczę. 

U mnie brak ekipy rowerowej .jazda głównie samemu ,kiedyś uważałem to jako zaletę, dziś dobrze by było jechać w kilka osób 

 

Ja też głównie samemu jeżdżę... Choć zacząłem trochę na zbiórki jeździć, raz dla jakiejś odmiany, a dwa po toz żeby jednak uczyć się jazdy w większej grupie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.