Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Burns napisał(-a):

Pamiętam jak kilka lat temu badałeś ten temat. To pierwsze rowery tego typu u Ciebie ? Jednym słowem opowiadaj o wrażeniach. 

Witam,

Pierwszego Pedersena nabyłem około piętnastu lat temu a drugi zagościł u mnie rok po pierwszym i tak się zaczęła moja przygoda z tą marką.

A stałe obcowanie z dwoma kółkami datuję na lata sprzed pierwszej komunii. Mam kilka ciekawych rowerów, ale te Pederseny są chyba najciekawszymi w mojej skromnej kolekcji.

Wrażenia z jazdy są niesamowite i trudne do opisania, po prostu trzeba wsiąść i przejechać się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, TomcioMiki napisał(-a):

Ale czad 🤯🤯🤯 czy one są sztywne 🤔🤔🤔

Tak, konstrukcja jest sztywna i wyjątkowo lekka jak na swoje wymiary. Pomimo, że rama jest wykonana ze stalowych cienkich rurek to jej specyficzna geometria zapewnia dużą stabilność i wytrzymałość. Cechą charakterystyczną w tym rowerze jest siodełko i jego sposób zamocowania a raczej zawieszenia, tak, siodełko jest zawieszone, z tylnej strony na kilku sprężynach a od frontu wisi na pasku. Można to porównać do mini hamaka.

Pasek i sprężyny skutecznie amortyzują jazdę, nie przysparzając naszemu układowi kostnemu dolegliwości które to powoduje jazda po nierównym  podłożu po którym się poruszamy.

Najdziwniejsze uczucie jest w momencie gdy ktoś po raz pierwszy wsiądzie na rower i zacznie jechać,  🙂 🙂 🙂

Opiszę to kolejnym razem dodając zdjęcia zawieszenia siodła.

23 godziny temu, łowca napisał(-a):

Super, przejechałbym się takim z ciekawości. 

Jakbyś był w pobliżu to zapraszam, jest trochę ścieżek, tras, i fajnych miejsc do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złote a skromne. Wątpię, żeby ktoś nieobeznany w temacie wiedział, że Madonka w tym setupie kosztuje 150 000zł :ph34r: waga 7.4kg

 

339696954_883281109413778_2741702730243647759_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, trollu said:

Złote a skromne. Wątpię, żeby ktoś nieobeznany w temacie wiedział, że Madonka w tym setupie kosztuje 150 000zł :ph34r: waga 7.4kg

 

339696954_883281109413778_2741702730243647759_n.jpg


Pędząc przez Londyn i okolice, wciąż byś pedałował… nie mając już roweru pod sobą😂, ostatnimi czasy stały się bardzo „modne” takie grabierze, plaga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano wpadła 30 cha, powoli się wdrażam. Potem serwis piasty, bo nie zaglądanie od wieków.

IMG_20230415_102039.jpg

IMG_20230415_161334.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, trollu napisał(-a):

Złote a skromne. Wątpię, żeby ktoś nieobeznany w temacie wiedział, że Madonka w tym setupie kosztuje 150 000zł :ph34r: waga 7.4kg

 

339696954_883281109413778_2741702730243647759_n.jpg

Wojtek jedzie ?😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na spokojnie, ale pogoda idealna.

IMG_20230416_154541.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za miastem  byłem przejechać się wytyczoną w  zeszłym tygodniu nową ścieżką Mtb Sudety.  🙂. Ogólnie to w lesie  dziś tłok zarówno na rowerach i pieszo. 

20230416_135233.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ecipeci napisał(-a):

może ktoś z Was chętny na zakup ? :)

 

 

IMG_20230418_121458.jpg

To carbon jak mnie oko nie myli, fajny. Poniżej 10 kg, czy nie?

 

A dziś kilka kilometrów wpadło.

 

IMG_20230418_170420~2.jpg

IMG_20230418_170424~2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ecipeci napisał(-a):

może ktoś z Was chętny na zakup ? :)

 

 

IMG_20230418_121458.jpg

 

 

Pewnie maleństwo. Jaki rozmiar ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satanic - rama, koła, sztyca, kierownica, mostek karbon, bez pedałów 8,9kg, pełen XTR 9100

revolta4 - rozmiar L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.04.2023 o 07:00, satanic napisał(-a):

No to nieźle musi pomykać.

i kosztować 😜

W dniu 18.04.2023 o 21:50, ecipeci napisał(-a):

satanic - rama, koła, sztyca, kierownica, mostek karbon, bez pedałów 8,9kg, pełen XTR 9100

revolta4 - rozmiar L

Piękna maszyna, mój pierwszy poważny rower to też był Giant, mam sentyment do marki.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie smarowal ktoś ratchet W piastach dt swis ? .mam 350ki na ratchet ostatnio sparował mi serwisant ratchet ale filozofi tam nie ma, sam ogarnę. Tylko ten smar .wszyscy piszą że musi być ten dedykowany czerwony od dt swiss .używanie tego czerwonego czy innych ? Macie namiar na ten od dt ? Jakiś link ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, revolta4 napisał(-a):

Panowie smarowal ktoś ratchet W piastach dt swis ? .mam 350ki na ratchet ostatnio sparował mi serwisant ratchet ale filozofi tam nie ma, sam ogarnę. Tylko ten smar .wszyscy piszą że musi być ten dedykowany czerwony od dt swiss .używanie tego czerwonego czy innych ? Macie namiar na ten od dt ? Jakiś link ? 

Ten czerwony smar ma dosyc woskowata konsystencje i nie przypomina np smaru do piast shimano wiec raczej bym nie kombinowal z zamiennikami.

Zdaje sie, ze wszystkie wieksze firmy wysylkowe maja ten smar na skladzie, a samemu zamawialem kiedys przez bike-discount. Serwisowanie piast dt350 to prosta czynnosc nie zabierajaca zbyt duzo czasu.

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.