Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.05.2023 o 20:20, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Przyszedł czas na Giro, więc odpowiednie bidony wjechały 😉

na szosie ok ale dla mnie bidon bez "przykrywki" to nie porozumienie. Zawsze się śmieję z kumpla jak cojakiś czas pluje bo coś mu siadło a ustniku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Sponsorem dzisiejszej przejażdżki był ...rzepak 😉

1683825792931-01.jpeg

@trollu czy On wygląda na takiego co spluwa ? Widać, że tylko połyka. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rzepak to rzepak
1017be765237c4cf86d7fd9f631e332a.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.05.2023 o 20:20, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Przyszedł czas na Giro, więc odpowiednie bidony wjechały 😉

IMG_20230509_142625.jpg

1683742337646-01.jpeg

1683742683477-01.jpeg

1683741311833-01.jpeg

 

zyla jest 😊

 

i nadal nie moge patrzec na ten niezintegrowany mostek 😅


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

zyla jest 😊

 

i nadal nie moge patrzec na ten niezintegrowany mostek 😅

 

Cóż, najważniejsze, że on daje radę i ja na nim daję radę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś pomysł, jak przeciwdziałać nacinaniu aluminiowego bębenka przez kasetę? Do tej pory miałem stalowe bębenki gdzie problem nie występował, teraz w szosowym rowerze mam piastę dt350, gdzie niestety po znikomym przebiegu pojawiły się wyraźne ślady.

Czytałem o podkładania zszywek tapicerskich, ale jak patrzę na materiał, z którego są wykonane to wątpię w skuteczność tego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej trzeba sie z tym pogodzic :) Dla pocieszenia moge napisac, ze slady szybko sie pojawiaja, ale nie poglebia sie to w takim tempie, ze bebenek do wymiany za 2 sezony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relacja z malowniczej wycieczki rowerowej na Roztocze. Cała trasa wyniosła 501 km, zrobiona na raz, a głównym celem był przepiękny Zwierzyniec i Roztoczański Park Narodowy. Nie zawiodłem się. Z kilometra na kilometr widoki budziły coraz większe emocje, do obejrzenia których zapraszam, właśnie w powyższym filmie.

Start z Katowic, przez Kraków, Mielec, Kolbuszową, Zwierzyniec, z finiszem w Łańcucie.

Miłego oglądania :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień na rowerze 😎

 

IMG_7883.jpeg

IMG_7885.jpeg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się wyskoczyć na chwilę 

Screenshot_2023-05-14-16-19-25-047-edit_com.garmin.android.apps.connectmobile.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę  popołudnowy wjazd na Śnieżnik. 

20230513_163057.jpg

20230513_165046.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie lamerskie: jak szeroka jest opona 700x32c? Lub ile przerwy między ramionami widełek musi być żeby tam wstawić taka oponę ?


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Triptical napisał(-a):

Pytanie lamerskie: jak szeroka jest opona 700x32c? Lub ile przerwy między ramionami widełek musi być żeby tam wstawić taka oponę ?

jak samo oznaczenie wskazuje - 32mm :P ale trochę jak z butami - to co u jednego producenta oznacza 32c u innego może być nieco węższe lub szersze. Trzeba też brać poprawkę na szerokość obręczy bo opona inaczej będzie się układać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, trollu napisał(-a):

jak samo oznaczenie wskazuje - 32mm :P ale trochę jak z butami - to co u jednego producenta oznacza 32c u innego może być nieco węższe lub szersze. Trzeba też brać poprawkę na szerokość obręczy bo opona inaczej będzie się układać

Pytałem bo aktualnie mam 700x28c (Vittoria Zaffiro -czy jakoś tak) i suwmiarka pokazuje szerokość 31mm. Z racji na to ze jeżdżę po mieście a tutaj drogi są jakie są, pomyślałem o większej ilości gumy w kole. Czyli rozumiem ze trzeba zaryzykować i po prostu sprawdzić organoleptycznie.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Triptical napisał(-a):

Pytałem bo aktualnie mam 700x28c (Vittoria Zaffiro -czy jakoś tak) i suwmiarka pokazuje szerokość 31mm. Z racji na to ze jeżdżę po mieście a tutaj drogi są jakie są, pomyślałem o większej ilości gumy w kole. Czyli rozumiem ze trzeba zaryzykować i po prostu sprawdzić organoleptycznie.

Najlepiej poczytać na forach rowerowych co inni zmieścili w takim rowerze (widelcu) jak Twój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Triptical napisał(-a):

Pytałem bo aktualnie mam 700x28c (Vittoria Zaffiro -czy jakoś tak) i suwmiarka pokazuje szerokość 31mm. Z racji na to ze jeżdżę po mieście a tutaj drogi są jakie są, pomyślałem o większej ilości gumy w kole. Czyli rozumiem ze trzeba zaryzykować i po prostu sprawdzić organoleptycznie.

albo przejść się do jakiegoś sklepu z rowerami, może akurat będą mieli coś na interesującej Cię oponie i będziesz mógł sprawdzić, zobaczyć na żywo  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, trollu napisał(-a):

albo przejść się do jakiegoś sklepu z rowerami, może akurat będą mieli coś na interesującej Cię oponie i będziesz mógł sprawdzić, zobaczyć na żywo  

Spoko dzięki za rady. Tak własnie uczyniłem po pracy przeszedłem się do sklepu i już wiem. 32 nie wejdzie. 700x30c zostały zamówione na zatoce.
Dzięki za rady.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amor zmieniony, koła zalane, żona zadowolona, mój portfel mniej🤣.

IMG_20230518_165309~2.jpg

IMG_20230518_165313~2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zdobywaliśmy najwyższy szczyt w Górach Harz. Od samego początku 30 km pod górę przy 10-12% Przy okazji wyjazdu, wypróbowałem torbę podsiodłowa.
9ae6cb972836c46f03af10dffca5927e.jpg
daa6ccc199be6445063d30728bbc7075.jpg
9e7875cbe72f7da9f9ea79a528a87429.jpg
684c10e55392717bd882d2dd12cb25b2.png
ed8849b887230f50172f6e678f7b6788.png
e08e3f9de4ec7002784059183c75dbe2.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jutro były plany na piękną górską dwustukilometrową trasę, ale niestety dzisiaj wyleciałem na zjeździe z zakrętu i szedłem na czołówkę z samochodem. Skończyło się wybronieniem i lotem przez kierownicę. Nie mogę tylko ruszać ręką, więc mogło być gorzej. I to wszystko na własne życzenie, człowiek taki stary, a taki głupi. Rower cały, cud. tylko klamka się wygięła, ale naprostowałem i działa.

 

😟

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tessio napisał(-a):

Na jutro były plany na piękną górską dwustukilometrową trasę, ale niestety dzisiaj wyleciałem na zjeździe z zakrętu i szedłem na czołówkę z samochodem. Skończyło się wybronieniem i lotem przez kierownicę. Nie mogę tylko ruszać ręką, więc mogło być gorzej. I to wszystko na własne życzenie, człowiek taki stary, a taki głupi. Rower cały, cud. tylko klamka się wygięła, ale naprostowałem i działa.

 

😟

W takim razie miałeś dużo szczęścia! Jeśli nie możesz poruszać ręką, może warto to prześwietlić? Góry zaczekają, a problemy z ręką mogą pokrzyżować plany rowerowe na dłużej.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.