Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam już pomysłu - którą apkę na telefon polecacie do zapisywania trasy z lokalizacji, kiedyś uporczywie trzymałem się Wikiloc, wczoraj testowałem prosty Bike Tracer ale takie mi przekłamania porobił w trasie że aż szok. Nie chodzi mi o jakiś wypas z milionem funkcji - prędkość średnia, maksymalna, przewyższenie i właśnie na mapa przejazdu, z włączonym internetem lub bez, choć to nie żaden problem. Mam do sprawdzenia jeszcze Bikeometer, wydaje się maksymalnie prosta i bez zbędnych bajerów z tym że póki co nie mam czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,,,

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak anulowac subskrypcje stravy .teraz jest ten miesiąc promocyjny kliknąłem na miesiąc ale chciałem teraz anulowac .I nie mogę w stravie znaleźć funkcji anuluj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez stronę tylko się da z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mnkn napisał(-a):

Przez stronę tylko się da z tego co pamiętam.

 

 

Znalazłem już dzięki. Napisane jest ,jak się skończy darmowy okres promocyjny na strave premium z automatu przezuca ponownie na darmowa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.05.2023 o 08:37, Wamo napisał(-a):

Nie mam już pomysłu - którą apkę na telefon polecacie do zapisywania trasy z lokalizacji, kiedyś uporczywie trzymałem się Wikiloc, wczoraj testowałem prosty Bike Tracer ale takie mi przekłamania porobił w trasie że aż szok. Nie chodzi mi o jakiś wypas z milionem funkcji - prędkość średnia, maksymalna, przewyższenie i właśnie na mapa przejazdu, z włączonym internetem lub bez, choć to nie żaden problem. Mam do sprawdzenia jeszcze Bikeometer, wydaje się maksymalnie prosta i bez zbędnych bajerów z tym że póki co nie mam czasu.

Stravę próbowałeś  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowalem z tym o czym wspomniałem czyli Bikeometer i na obecny czas myślę że ją zostawię, chodziło mi po prostu o dane dla siebie, nie muszę ich nigdzie udostępniać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Robert74 napisał(-a):

Moje Giro d' Bieszczady 

 

Imienia Mapy Polski😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Robert74 napisał(-a):

Moje Giro d' Bieszczady 

 

Screenshot_20230527_163810_Strava.jpg

 

Screenshot_20230527_170144_Strava.jpg

Piękna trasa 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście dt ma w ofercie stalowe bębenki, kupiłem "wzmocniony" do rowerów hybrydowych, zamiast 60 g jest 108, ale można spokojnie jeździć bez żadnej rzeźby ze zszywkami. Przy okazji czyszczenie i smarowanie piasty.

Co ciekawe przy okazji dowiedziałem się, że chłopaki z Lublina właśnie testują anti bite system do aluminiowych bębenków dt.836ac31192a1d5468dc36017eb8607ab.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmieniłem rower. Poprzedni przejął syn 😉

IMG_0748.jpeg

IMG_0749.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiekny wieczor w Kotlinie Klodzkiej. No i male spotkanie trzeciego stopnia z pniem drzewa stojacym w nieco niewlasciwym miejscu:P

 

r4.jpg

r3.jpg

r2.jpg

r1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla przykładu zrobię jutro znów około dwudziestokilometrową trasę piąty raz od wypadku, bądź co bądź majowego. Dużo ludzi się ze mnie śmieje, że takie kilometry napierniczam ale jadę dla siebie, żeby się przekonać że mogę, od wypadku w kasku i luźnym stroju, gdzieś po lesie, trochę chodnikiem gdy się da i duży ruch. Swoją drogą ostatnio sam się przy patrolu zatrzymałem i pytam jak to z tymi mandatami za jazdę po chodniku - wszystko Pan ma w kodeksie i może Pan dmuchnie. No to dmucham te zero zero i zdziwieni, że nieporadnie bo ja zawsze pieszo/rowerem, nigdy po alko to nie wiem co i jak 🙂 "Pan pojedzie chodnikiem i trafi się nasz kolega służbista to Pan zapłaci karę". 

 

To dalej zamierzam jeździć chodnikami 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się naładować zielenią i ciszą na cały tydzień 

Screenshot_2023-05-28-15-21-41-124-edit_com.garmin.android.apps.connectmobile.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.