Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Burns świetny rower. No... poza tymi naklejkami ochronnymi ;)

Ostatnio nie podobała się moja folia, ktoś chciał pokazać jaki jest męski a teraz ryczy jak baba po pierwszej przejażdżce :

 

"Careful with the shuttles, boys. Brand new Capra AL scratched on first mountain day. The shuttle had sponge/rubber protection. Don't ask me how.... YT quality paint nevertheless."

 

85245078_3057509960926745_64171594750267

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie podobała się moja folia, ktoś chciał pokazać jaki jest męski a teraz ryczy jak baba po pierwszej przejażdżce :

 

"Careful with the shuttles, boys. Brand new Capra AL scratched on first mountain day. The shuttle had sponge/rubber protection. Don't ask me how.... YT quality paint nevertheless."

 

 

 

idealny pretekst for custom painting

 


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idealny pretekst for custom painting

 

 

masz jakieś doświadczenia w tej kwestii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam, tylko podpowiadam rozwiązanie.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz jakieś doświadczenia w tej kwestii ?

dreamworkers ale o nich pewnie już słyszałeś  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś chce 1300zł.i nie wiem czy się opłaca ?

 

 

to rower na osobe max 160cm wzrostu, stara sora, mysle ze nie jest to warte wiecej niz 500zl


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRISTOF_KON, skoro to nie twoje rowery to napisze wprost - straszne wieśwagony wynajdujesz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ludzi, którzy na takich wieśwagonach tłuką więcej kilometrów w roku niż niejeden lansiarz w obcisłych szmatkach na zabawkach za grube k zł. Rower to rower, służy do jeżdżenia i transportu. Jeśli komuś taki pasuje i stać go tylko na takiego wieśwagona to co? Jest gorszy?

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie chodzi o cenę, Fajniejsze niż ten mozna kupić za 350 zł :) tu widać, że mała rama, odwrotnie zamocowane siodło i wysunięta kierownica aby pomieścić osobę, na którą ta rama nie jest skrojona.

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ludzi, którzy na takich wieśwagonach tłuką więcej kilometrów w roku niż niejeden lansiarz w obcisłych szmatkach na zabawkach za grube k zł. Rower to rower, służy do jeżdżenia i transportu. Jeśli komuś taki pasuje i stać go tylko na takiego wieśwagona to co? Jest gorszy?

 

Gościu, a czy ja piszę o pieniądzach ? Czy może analizuję czy oponki są jeszcze od nowości ? Nie, piszę o za małych rowerach, gdzie tak wysunięte siodełko pierdyknie samo czy wyrwie się z całą rurą podsiodłową? O tonie rogów pionowych, i pierdyliardzie innych światełek , błotników... Jak tak kupuje się rower pod siebie (mowa o tych co je sprzedają bo znaczy, że na takich ustawieniach jeździli), to może lepiej zacząć od nauki chodzenia ?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Z całym szacunkiem Burns..ale na to wychodzi że źle się wyraziłeś

Wieśwagon - to tez w moim odczuciu mowa o rowerze,a na to wychodzi że Tobie rozchodzi sie o byłych właścicieli tych wieśwagonów:)

 

Z drugiej strony, pomijając, że ustawienie roweru wskazuje na źle dobraną ramę, to ogólnie nie można sie przyczepić - wszystko zgodne z kodeksem drogowym obowiązującym w moim dzieciństwie:P //nawet odblaski na pedałach//

 

Natomiast, jeżeli to ma być przyszły zakup,to chyba wolałbym popatrzeć na ten rower osobiście.Własnie biorąc pod uwage fakt totalnej ignorancji 'prawidłowej rowerowej geometrii' byłego właściciela.

Dobrym sygnałem jest też to,ze siodełko jest bardzo opuszczone - jeżeli tak było śmigane,to spawy nie były aż tak obciążone podczas jazdy.

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem się jak się wyraziłem. Dla mnie nie ma większej wiochy niż zakup kolarzówki lub (pseudo) roweru górskiego (w górach nie uciągnie, ale ma wszystkie cechy takiego roweru) i robienie z tego wersji cywilnej po bułki. Panie, bo mi woda chlapie - to błotniki, bo mi rower się przewraca - to nóżka, bo nie widzę co za mna jedzie - to lusterko, bo drogi nie widzę - to dynamo, bo mnie nie widać - to światełka, panie a flaszka gdzie? - to koszyk. I najlepsze, Panie ale ja się garbię i oddychać nie mogę bo mnie kolana w brzuch uwierają. Zaradzimy: rogi wsteczne, mostek pionowy, ale jeszcze d*pa boli, to elastomerowa sztyca i pokrowiec sylikonowy na siodełko. Kupił sobie koleś rower za 500zł i doinwestował drugie tyle.
Ale radość z udogodnień bezcenna.

Nie można tak od razu zacząć od roweru miejskiego czy trekingowego. Za 800zł praktycznie większość w standardzie, pozycja bardziej ludzka, i nawet doczepiony tablet nikogo śmieszyć nie będzie, bo może naprawdę trafił się podróżnik, lubi dużo jeździć i zwiedzać...

Można? Można - wystarczy tylko chcieć ;)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przemieszczanie się wieśwagonem odebrałoby połowę przyjemności z jazdy i wieśwagon wcale nie musi być tani, a świetny rower wcale nie musi być drogi. A w temacie, wiosnę czuć B) 

 

8rbuu9nexk68.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście WALI kto i na czym jeździ, szkoda mi czasu na ocenę sprzętu i użytkownika. Chcą jeździć, jeżdżą, ruszają się, są choć odrobinę aktywni. Nie chcą, zalegają na kanapie i oglądają TV. Wolny kraj, plus nie każdy potrzebuje enduro... koniecznie w alu i ze skokiem minimum 170mm  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niewiele wniosłeś do tematu przez ignoranctwo.

To jest głupia moda i polskie zażyłości pewnie z lat 90' jak tanie rowery "MTB" zaczęły wchodzić razem z pierwszymi hipermarketami - taka namiastka prestiżu, pogoni za zachodem, bo jak się nie wiedziało co kupić (bo niewiele też było poza produktami marki Romet, czegoś tam od Ruskich i Czechosłowacji), to oczywiście taki rower był lekarstwem na całe zło i jedynym słusznym wyborem >>> Kupiłem sobie, albo dostałem na komunię rower górski - ma grube opony, 18 biegów i wszędzie wjedzie. Normalnie Łał, tylko później nikt poza dziećmi i młodzieżą z racji pozycji nie chciał na tym jeździć.

Całe szczęście społeczeństwo staje się odrobinę bardziej świadome a oferty bardziej dostosowane:  

 

page.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mnie przemieszczanie się wieśwagonem odebrałoby połowę przyjemności z jazdy i wieśwagon wcale nie musi być tani, a świetny rower wcale nie musi być drogi. A w temacie, wiosnę czuć B)

 

 

 

To prawda, choć w sobotę, o 7mej rano, w Łodzi było całkiem rześko  :)

post-34987-0-98849800-1581930905_thumb.jpg

post-34987-0-29832100-1581930918_thumb.jpg

post-34987-0-44617200-1581930973_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc tak naprawdę to ma być rower dla mojego taty On ma 65 lat i ma rower trekingowy nowy za ktory zapłacił około 1500zł. Ale jego kolega chce mu sprzedać tą (psełdo

Kolarzówke ) dziennie robi nim około 20 km Wydaje mi się że to dobry wynik na jego lata i zastanawia się czy warto itd.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolarka dla twego taty to średni pomysł.

A już na pewno nie ten giant.

Kolarka ma pochyloną pozycję. Treking był by lepszy według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje,ale chciałem się zorientować odnośnie tamtego Gianta czy jest wart tej ceny Już teraz wiem że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 to ma być rower dla mojego taty On ma 65 lat i ma rower trekingowy nowy za ktory zapłacił około 1500zł. Ale jego kolega chce mu sprzedać tą (psełdo

Kolarzówke ) 

Od tego było zacząć, niż robić takie wrzuty, bez po co i na co. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przemieszczanie się wieśwagonem odebrałoby połowę przyjemności z jazdy i wieśwagon wcale nie musi być tani, a świetny rower wcale nie musi być drogi. A w temacie, wiosnę czuć B)

 

8rbuu9nexk68.jpg

Od pewnego czasu mam wręcz odwrotnie. Moje wynalazki, a one nie które naprawdę nie wyglądają są dla mnie najlepsze.

A potem jedziesz sobie takim stówę z grupą i z 15- 20- tu osób po 15 km zostaje 8, a na krechę wjeżdżam z 3-ma.

Większość 100m przed grupą, albo pierwsza para.

jxLgLml5mu7xwK7NXR5stP4rcUt4Fyq1JQXMrIZV

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie kupuję brzydkich rowerów, zegarków itd, nie oglądam stron z brzydkimi dziewczynami, dlatego mogę sobie wjeżdżać wszędzie ostatni, ale na rowerze, który mi się podoba. Sorry, tak mam :P I też jeżdżę często z przodu:

 

r7l54jagowfc.jpg

 

Edytowane przez tessio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.